skoda %30 işçilik ve parça kampanyası

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skoda %30 işçilik ve parça kampanyası

İleti hkn » 02 Mar 2012, 11:23

Arkadaşlar az önce telefonuma gelen mesajı aynen yazıyorum. Bekleyen arkadaşlar için iyi bir fırsat.

"31.12.2007' den önce trafiğe çıkmış tüm modellerimize herşey dahil "bakım paketi" 155 tl. Diğer tüm işlemler için yedek parça işçilik %30 indirimli. 1 Mart-30 Nisan"

2006 fabia ambiente sedan lepegeli
Kullanıcı avatarı
hkn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Karabük
Arabanız: 2006 fabia ambiente sedan

İleti forman37 » 02 Mar 2012, 11:26

sımdı herkes marsa bassın hemen servıslere :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti umutgiray » 02 Mar 2012, 11:28

banada aynı mesaj geldi. ama neler bu bakıma dahil bir açıklama yok ve eminimki giden arkadaşların büyük çoğunluğu pişmanlık ve hüsranla döneceklerdir. daha önce yapmış oldukları ücretsiz cehk-up tan pek memnun kalmamıştım. adamlar hiç bir halta bakmadılar. tavırları gayet rahatsız edici idi. (zibidiler sanki bana bağ bağışlıyormuş, bu işi cebinden yapıyormuş gibi ihareket ediyorlar.)
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Nereden: Ankara
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti hkn » 02 Mar 2012, 11:32

umutgiray yazdı:banada aynı mesaj geldi. ama neler bu bakıma dahil bir açıklama yok ve eminimki giden arkadaşların büyük çoğunluğu pişmanlık ve hüsranla döneceklerdir. daha önce yapmış oldukları ücretsiz cehk-up tan pek memnun kalmamıştım. adamlar hiç bir halta bakmadılar. tavırları gayet rahatsız edici idi. (zibidiler sanki bana bağ bağışlıyormuş, bu işi cebinden yapıyormuş gibi ihareket ediyorlar.)

Katılıyorum. Bende check up kampanyasına götürdüğümde adam cam suyuna baktı. lastiklerin ve sileceklerin durumu fena değil dedi gönderdi. Ama bir önceki kampanyada hız sabitleyici taktırmıştım. işçilik ve parça toplam 220 tl ye gelmişti. Bunun gibi işlemler yaptıracak arkadaşlar için güzel olabilir.
2006 fabia ambiente sedan lepegeli
Kullanıcı avatarı
hkn
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Karabük
Arabanız: 2006 fabia ambiente sedan

İleti forman37 » 02 Mar 2012, 11:42

goturduğunuz servısede bağlı :) ben 10 yıl skoda yukselende çalıstım yetkılı bayıde ovunmek gıbı olmasın ama . musterı yağ değişimi ıcın gelırdı . bız aracın bastan aşşağı herseyını kontrol ederdık oyle yola cıkardı musterımız onun ve bızım kafamız rahat olması ıcın :). lastık havaları diş derınlıklerı ölculurdu mevsıme uygunmu değilmı sılecek suyu tamamlanırnı atfırızı ölculurdu fıskıyelerı ayarlanırdı stepne kontrol edılırdı . dıs aydınlatma ıc aydınlatma . kapılar yağlanırdı VAS cıhazı ıle arıza kayıdı varmı kontrol edılırdı . aklınıza gelıcek herseye bakıyoduk.
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti umutgiray » 02 Mar 2012, 11:51

forman37 yazdı:goturduğunuz servısede bağlı :) ben 10 yıl skoda yukselende çalıstım yetkılı bayıde ovunmek gıbı olmasın ama . musterı yağ değişimi ıcın gelırdı . bız aracın bastan aşşağı herseyını kontrol ederdık oyle yola cıkardı musterımız onun ve bızım kafamız rahat olması ıcın :). lastık havaları diş derınlıklerı ölculurdu mevsıme uygunmu değilmı sılecek suyu tamamlanırnı atfırızı ölculurdu fıskıyelerı ayarlanırdı stepne kontrol edılırdı . dıs aydınlatma ıc aydınlatma . kapılar yağlanırdı VAS cıhazı ıle arıza kayıdı varmı kontrol edılırdı . aklınıza gelıcek herseye bakıyoduk.

inanılası bir durum değil gibi gelimiyor insana ankarada yetkili servislerin durumuna bakılınca ama helal olsun size olması gerektiği gibi yapıyormuşsunuz.
ankarada yetkili servislere girince; servis yetkilisi kapıdan içeri giren şey bir banknot gibi görüyor nerde ntırtıklasam diye bakmaya başlıyor.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti forman37 » 02 Mar 2012, 11:56

umutgiray yazdı:
forman37 yazdı:goturduğunuz servısede bağlı :) ben 10 yıl skoda yukselende çalıstım yetkılı bayıde ovunmek gıbı olmasın ama . musterı yağ değişimi ıcın gelırdı . bız aracın bastan aşşağı herseyını kontrol ederdık oyle yola cıkardı musterımız onun ve bızım kafamız rahat olması ıcın :). lastık havaları diş derınlıklerı ölculurdu mevsıme uygunmu değilmı sılecek suyu tamamlanırnı atfırızı ölculurdu fıskıyelerı ayarlanırdı stepne kontrol edılırdı . dıs aydınlatma ıc aydınlatma . kapılar yağlanırdı VAS cıhazı ıle arıza kayıdı varmı kontrol edılırdı . aklınıza gelıcek herseye bakıyoduk.

inanılası bir durum değil gibi gelimiyor insana ankarada yetkili servislerin durumuna bakılınca ama helal olsun size olması gerektiği gibi yapıyormuşsunuz.
ankarada yetkili servislere girince; servis yetkilisi kapıdan içeri giren şey bir banknot gibi görüyor nerde ntırtıklasam diye bakmaya başlıyor.

tesekkurler gercektende oyledık musterımızı kırmazdık hıc . o soylemese bıle bız kontrol ederdık neden dersenız evde adam sıkayetlerını aklına yazıyo servıse gelıyo unutuyo . bız o soylemeden bakardık sorunu hallederdık. musterı sıkıntının gıderıldığını gorunce mutlu olurdu tabıkı bızde :) .
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti skodaizm » 02 Mar 2012, 13:29

forman37 yazdı:goturduğunuz servısede bağlı :) ben 10 yıl skoda yukselende çalıstım .

Yükselen oto daha 2008 lerde opel servisiydi bildiğim kadarıyla sonradan Skodaya geçti.

Bu arada ben de 16 yıllık Skoda kullanıcısıyım.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti msakdogan » 02 Mar 2012, 13:34

İzmirde sadece Renkoto var, bi ara arayıp soracağım detataylarını.
"İnsan..İlk önce kendisine dürüst olmalı."
Kullanıcı avatarı
msakdogan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Murat Akdoğan
Nereden: İzmir
Arabanız: FABİA 2001 1.4 101 ELAGANCE+

İleti dursunsahin » 02 Mar 2012, 14:25

hkn yazdı:Arkadaşlar az önce telefonuma gelen mesajı aynen yazıyorum. Bekleyen arkadaşlar için iyi bir fırsat.

"31.12.2007' den önce trafiğe çıkmış tüm modellerimize herşey dahil "bakım paketi" 155 tl. Diğer tüm işlemler için yedek parça işçilik %30 indirimli. 1 Mart-30 Nisan"

Mesaj bana da geldi ama 159 TL , 4 TL fazlalık neden acaba. Benim bakım zamanına denk geliyor ama kusura bakmasınlar. Alır Trabzon Akademi Otoya götürür. Ali Usta'ya teslim ederim. Bugüne kadar bakımlardan -Allah nazardan saklasın- ekşi bir suratla döndüğümü hatırlamam. Hatta benim fark etmediğim bir sıkıntı olmuşsa haber verir ve çözüme dair de alternatifler sunduktan sonra kararı bana bırakır. Ayrıca burada
(http://www.skodam.com/fabia/sabahlari-sogukta-olusan-ses-t27078.html) tartışılan ve birçok kişinin çeşitli dalaverelerle karşılaştığı durumla ilgili aracı götürdüğümde, aracı aldı, test sürüşü yaptı farklı yol şartlarında, inceledi ve bunun soğuk kış şartlarından kaynaklanan bir durum olduğunu, herhangi bir işleme gerek olmadığını söyledi. Siz böyle bir insanla karşılaşsanız ne yaparsınız ? Allah razı olsun.
..::Fabia'mı seviyorum::..
..::Fabia'mı seviyorum::..
Kullanıcı avatarı
dursunsahin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Dursun ŞAHİN
Nereden: Giresun
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Ambiente 2006

İleti efemert304 » 02 Mar 2012, 15:39

Bende mersindeki servise gitmiştim berbat..ücretsiz check-up için..rezalet biryer.bir daha gitmem.Bakalım adanayı deniycez kısa süre içinde..

umutgiray » 02 Mar 2012, 12:28

banada aynı mesaj geldi. ama neler bu bakıma dahil bir açıklama yok ve eminimki giden arkadaşların büyük çoğunluğu pişmanlık ve hüsranla döneceklerdir. daha önce yapmış oldukları ücretsiz cehk-up tan pek memnun kalmamıştım. adamlar hiç bir halta bakmadılar. tavırları gayet rahatsız edici idi. (zibidiler sanki bana bağ bağışlıyormuş, bu işi cebinden yapıyormuş gibi ihareket ediyorlar.)
"Umutla yaşayan Simitle ölür"
efemert304
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet Sarı
Nereden: Mersin
Arabanız: Skoda Felicia 1.6 GLXİ

İleti erginbkr » 02 Mar 2012, 16:26

bana neden mesaj gelmedi...ayrıca skoda ana sayfasındada herhangi bir duyuru yok...sizlere mesaj nerden gelmiş acaba...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti hetepe » 02 Mar 2012, 16:50

özellikle sıfır araç alanlara geliyor, sizinki de öyleyse başka bir aksaklık olmuş olabilir, numaranızı güncelleyebilirsiniz skodaya..
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti mustklc » 02 Mar 2012, 17:12

Mesaj bana da geldi. Milleti söğüşlemek için çağırmaktan başka birşey değil.
Ankaradaki servisler berbat ötesi. Hangisine gideceğiz sanki?

Geçen sene de %30 indirim kampanyası vardı. And otoya gittim. Bana onbin bakımı için bir fiyat çıkardı 300 liranın üzerinde. Yanlış hatırlamıyorsam 330 muydu neydi. Dedim niye böyle oldu? Yağ ve filtreler indirime dahil değil dedi. E ne anladım ben bu işten?
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti erginbkr » 02 Mar 2012, 17:16

peki böyle bir kampanya neden skodanın ana sayfasındanda duyurulmaz anlamış değilim...ayrıca telefon numaramı nasıl güncelleyebilirim?
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti SARACOGLU » 02 Mar 2012, 17:54

Neden sitesinde bu tip kampanyalar yok diyorsanız bence belli müşterisi olduğu için ve adamlar reklamla kampanyayla müşteri sayılarını artıramayaklarına inandıkları için ne reklam nede duyuru yapıyorlar.
sanki skoda türkiye mızmızlanarak nazlanarak hatır için araba pazarlıyor gibi.
ne reklam var ne heyecan..sanki adamlar bile inanmıyor bu arabaların satacağına..
hiç unutmam çekmeköy kayadibinde yeni kasa fabia begendim arac daha 1 aylık.
0 km 31 bin tl iken o arac 29 bin liraydı.
bendede fabia elegance vardı. takas için aracıma baktılar ve arabama 13 bin tl deger biçtiler.
neden bu kadar düşük bu aracın piyasası 17 bin tl dediğimde ise orda deger biçen tuhaf tavırlı arkadaş dediki
bu araç skoda fabia hiç 17 edermi 17 liraya polo var corsa var dedi.sanki ben bilmiyorum..
bizde köyden gelmedik tabi yapıştırdık cevabı..
sen skoda alıyorsunda mercedesmi verıyorsun sende alt tarafı skoda verıyorsun 29 bin lirayada sıfır corsa var polo var astra focus var dedim.
üste 16 bin istediler birseyler yaparız demişlerdi daha sonrada dedimki pazarlık bırakmıstınız üste helalinden bi 9 bin lira veririm dedim bozuluyorlar. siz benle maytap gecerseniz ben sizle hayli hayli gecerim:)
neyse bunuda çalışanlarının tavrından dolayı yazdım
herkese saygılar.
SARACOGLU
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: abdurrahman saraçoğlu
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: fabia 1.4 16v elegance

İleti erginbkr » 02 Mar 2012, 19:15

SARACOGLU yazdı:Neden sitesinde bu tip kampanyalar yok diyorsanız bence belli müşterisi olduğu için ve adamlar reklamla kampanyayla müşteri sayılarını artıramayaklarına inandıkları için ne reklam nede duyuru yapıyorlar.
sanki skoda türkiye mızmızlanarak nazlanarak hatır için araba pazarlıyor gibi.
ne reklam var ne heyecan..sanki adamlar bile inanmıyor bu arabaların satacağına..
hiç unutmam çekmeköy kayadibinde yeni kasa fabia begendim arac daha 1 aylık.
0 km 31 bin tl iken o arac 29 bin liraydı.
bendede fabia elegance vardı. takas için aracıma baktılar ve arabama 13 bin tl deger biçtiler.
neden bu kadar düşük bu aracın piyasası 17 bin tl dediğimde ise orda deger biçen tuhaf tavırlı arkadaş dediki
bu araç skoda fabia hiç 17 edermi 17 liraya polo var corsa var dedi.sanki ben bilmiyorum..
bizde köyden gelmedik tabi yapıştırdık cevabı..
sen skoda alıyorsunda mercedesmi verıyorsun sende alt tarafı skoda verıyorsun 29 bin lirayada sıfır corsa var polo var astra focus var dedim.
üste 16 bin istediler birseyler yaparız demişlerdi daha sonrada dedimki pazarlık bırakmıstınız üste helalinden bi 9 bin lira veririm dedim bozuluyorlar. siz benle maytap gecerseniz ben sizle hayli hayli gecerim:)
neyse bunuda çalışanlarının tavrından dolayı yazdım
herkese saygılar.

bravo...çok iyi yapmışsınız...bende oldum olası gıcık olurum bu tavırdaki insanlara,ölücülere...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hknycl » 02 Mar 2012, 19:19

Aynı mesaj banada geldi.Bende yüce otoyu aradım.159 tl ye hangi işlemlerin dahil olduğunu sordum.Bana yağ,yağ filtresi,hava filtresi ve polen filtresi diye cevap verdiler.yani fiyat fena değil önümüzdeki hafta yüce otoya arabayı götüreceğim nasipse bakımları gelmişti.İnşallah memnun kalırım.
hknycl
CLASSIC
CLASSIC

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir