Benzine Zam!

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Benzine Zam!

İleti scania_seat_skoda » 08 Mar 2012, 22:30

erginbkr yazdı:bence benzin en az 10 tl olmalı...şaka yapmıyorum ciddiyim...milim milim geçiriyolar böyle uyandırmadan...sonuna kadar köklemeleri lazım...

bende katılıyorum gazı 10 tl,mazotu 13 tl,benzini 15 tl yapacaklar,10 yıl sabit fiyat olacak.canımız bir kere yanacak,her gün hergün canımızı yakmaktan zevk alıyorlar anlaşılan.

Kullanıcı avatarı
scania_seat_skoda
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ufuk usta
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 2001 1.9 TDI octavia combi L&K 110 kw 6 vites

İleti cnrüni » 09 Mar 2012, 15:51

bildiğim kadarıyla suanda vergide bir zam yok yine petrol fiyatları 3-5 kuruş attı benzicilerde bastı zammı fazla fazla devlet in duzenleme yapması sart
cnrüni
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: caner
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: favorit

İleti selanikli79 » 09 Mar 2012, 17:50

Malesef benzin zamlanmış arkadaşlar. Kırşehir shell e uğradım az önce 95 oktan 4.43 depo fullemeler gittikçe hayal olmaya başladı. Hiç bir zaman olumlu bakmadığım otogaz a aklım kaymaya başladı. Yada arabayı en kısa zamanda elden çıkaracağım. Başka çare yokkk..
selanikli79
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fatih DAŞDEMİR
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Fabia 1.4 Ambiente Sedan

İleti ahmetg23 » 09 Mar 2012, 18:52

Tepkimiz en fazla bir gün , hemen unutuyoruz ve alışıyoruz.
ahmetg23
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet gerçek
Nereden: Elazığ
Arabanız: octavıa 1.4 tsı 2011 elagance

İleti burak mysterio » 09 Mar 2012, 18:56

Hiçbir b.k diyemezler şurdan 3-5 kişi ben eylem yapıyom varmı istanbulda gelen desin gelmeyen adam değil tepkiyse kralını gösteririz ama nerde o cesaret benim hiçbirşeyden korkum yok !!!
Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Burak YAMAN
Arabanız: Skoda Felicia 1.6 MPİ

İleti bora-feat » 09 Mar 2012, 20:00

vergi vergi vergi devlet alamadığı bütün vergilere motorlu araçlardan çıkarıyo mtv de aynı çok yüksek benzinde mazotta doğuda adamın biri evinde bizzat canlı gördüm kaçak elektriğe koskoaca yatağın yaylarını bağlamış kıpkırmızı alev topu gibi ısıtıyo evi bizim paralarla işte devlet bu elektriğin parasını bizim benzinden çıkarıyo bu seyyar satıcıların satıp ta vergi vermediği paraları benzinden çıkarıyo bakkalda satılan cikletin fişi kesilmiyoya o cikletin vergisini benzinden çıkarıyo ssk sız çalışanların ssk parasını benzinden çıkarıyo açıkcası buı ülkeyi şu anda ayak ta tutan karayolları na veriler geçiş paraları ve mtv ve benzin kaçak içilen sigaranın parasını benzinden çıkarıyo o bakkaldan aldığın küçük suyun %8 ini bile benzinden çıkarıyo yoksa devlet ayakta duramaz yapıcak bişey yok ne kadar eylem olursa olsun isterse kimse araçlarına binmesin tepki olarak yinede benzin mazot lpg ucuzlamaz devlet bunlar sayesinde ayakta kalıyo alınmayan ne vergisi varsa işte hepsini biz ödüyoruz yolsuzluk la alakalı bi olay arkadaşlar
bora-feat
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mustafa yılmaz
Arabanız: oktavia

İleti skodahastası » 09 Mar 2012, 20:04

bora-feat yazdı:vergi vergi vergi devlet alamadığı bütün vergilere motorlu araçlardan çıkarıyo mtv de aynı çok yüksek benzinde mazotta doğuda adamın biri evinde bizzat canlı gördüm kaçak elektriğe koskoaca yatağın yaylarını bağlamış kıpkırmızı alev topu gibi ısıtıyo evi bizim paralarla işte devlet bu elektriğin parasını bizim benzinden çıkarıyo bu seyyar satıcıların satıp ta vergi vermediği paraları benzinden çıkarıyo bakkalda satılan cikletin fişi kesilmiyoya o cikletin vergisini benzinden çıkarıyo ssk sız çalışanların ssk parasını benzinden çıkarıyo açıkcası buı ülkeyi şu anda ayak ta tutan karayolları na veriler geçiş paraları ve mtv ve benzin kaçak içilen sigaranın parasını benzinden çıkarıyo o bakkaldan aldığın küçük suyun %8 ini bile benzinden çıkarıyo yoksa devlet ayakta duramaz yapıcak bişey yok ne kadar eylem olursa olsun isterse kimse araçlarına binmesin tepki olarak yinede benzin mazot lpg ucuzlamaz devlet bunlar sayesinde ayakta kalıyo alınmayan ne vergisi varsa işte hepsini biz ödüyoruz yolsuzluk la alakalı bi olay arkadaşlar

Onun için herşeyden fiş alınıp bazı insanların vergi kaçırdığı çok şeyden vergi vermelerini sağlıcaz.
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti bora-feat » 13 Mar 2012, 22:35

ben alıyorum eğerki vermemek için zorluk çıkarırsa hayatını karartırım karşı tarafın sırf bu vergi davasına benzin mazot hortladı yani
bora-feat
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mustafa yılmaz
Arabanız: oktavia

İleti PİCK-UP » 13 Mar 2012, 23:54

inşallah 10 tl olur....

resimdeki araç bnm...:::: alıntı değildir... şimdilik 210 tl ye doluyor. bu resimde 100 kmlik yakıtı yemiştim.

Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti forman37 » 14 Mar 2012, 02:02

bızım mıletımız akıllanmaz benzın mazot 10 lırada olsa kımseden tık cıkmaz ınsanımız kazıklanmayı çok sevıyo hoslarına gıdıyo yalansa yalan deyın hadı ben gormuyorumkı bı gun metrobusler otobusler dolup taşsın bı gunlukte olsun ozel araclar kullanılmasın tasarrufa gıdılsın nerdeeeee..
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti termineytir » 14 Mar 2012, 09:19

scania_seat_skoda yazdı:ülkeyi terk etmeyi düşünüyorum :D

Seninle aynı fikirdeyim ama yurt dışına çıkmak için depoyu doldurmak lazım. Yine zarardayız. =(
Kullanıcı avatarı
termineytir
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ferhan KARA
Arabanız: Renault Twingo 1998

İleti forman37 » 14 Mar 2012, 11:46

termineytir yazdı:
scania_seat_skoda yazdı:ülkeyi terk etmeyi düşünüyorum :D

Seninle aynı fikirdeyim ama yurt dışına çıkmak için depoyu doldurmak lazım. Yine zarardayız. =(

o zaman termınale gıdıp ucakla terkedıcez :D baska yoluda yok.
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti PİCK-UP » 14 Mar 2012, 12:03

forman37 yazdı:bızım mıletımız akıllanmaz benzın mazot 10 lırada olsa kımseden tık cıkmaz ınsanımız kazıklanmayı çok sevıyo hoslarına gıdıyo yalansa yalan deyın hadı ben gormuyorumkı bı gun metrobusler otobusler dolup taşsın bı gunlukte olsun ozel araclar kullanılmasın tasarrufa gıdılsın nerdeeeee..

1-2 kişiyle olacak şey değil. şu türkiyede kişi başı en az 2 araç varken imkansız 10 tl de olsa alınacak 20 tl de

olsa alınacak. çare kaçış kurtuluş yok... ama yakıtı koklayan araçlar var piyasada yok değil hı alsak onlardan

büyük bir ölçüde kar etmiş oluruzzz... orası da ayrı bir konu.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti forman37 » 14 Mar 2012, 12:05

bende buz yuzden 1.4 dızel fabıa veya 1.4 dızel roomster alıcam ve gerekmedıgı surece kullanmıcam. :x
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti PİCK-UP » 14 Mar 2012, 12:09

forman37 yazdı:bende buz yuzden 1.4 dızel fabıa veya 1.4 dızel roomster alıcam ve gerekmedıgı surece kullanmıcam. :x

devir tasarruf devri tasarruf yapmak isteyen binmez arabasına kendi kendine yapar tasarrufu. koca dünyada 5

kişi 10 kişi olsa kafalar aldırmazsın ama 70 milyon insan var ortalama 2 araçtan dünya kadar araç yapar.

hangi birine bugün almayın boykot yapalım diyeceksin.!!!!
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti forman37 » 14 Mar 2012, 12:11

bızım ınsanımız baş kaldırmaz usta bosuna konusuyoruz aklı mantıgı olan kısı tasarrufunu yapar :) kendını kurtarır.
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti T.T. » 14 Mar 2012, 14:05

Ülkemiz öyle bir hale geldi ki eskiden lüks diye tabir ettiğimiz ihtiyaçlar şu an vazgeçilmez bir hal aldı. Ben dahil bir çok gördüğüm kişiler neredeyse tuvalete dahi imkan olsa arabayla gidecek. Benzin değil 10 lira, 50 lira da olsa litresi boğazımızdan kısıp yine bineriz arabaya. O yüzden her halukarda birileri de bizi soymaya devam edecek... Saygılar
Kullanıcı avatarı
T.T.
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 2004 1.2 47 Kw Kit : Lovato EasyFast

İleti forman37 » 14 Mar 2012, 14:51

devletın kucagındayız her turlu :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı