Patates Ekiyoruz Beyler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Patates Ekiyoruz Beyler

İleti mustklc » 11 Mar 2012, 13:12

hazır çukurlar var. küçük patatisleri içine atalım. ekim gibi toplarız.

WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti memetboss » 11 Mar 2012, 13:17

çok iyi gerçekten. nasıl bir ülkede yaşıyoruz? niye bu hale geldik?
memetboss
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: memet bostancıoğlu
Nereden: Ankara
Arabanız: 2012 Octavia 1.6 TDI DSG Elegance

İleti felicia_3437 » 11 Mar 2012, 13:18

harbiden patates tarlası bile oradan düz dür yaw
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti skodaizm » 11 Mar 2012, 15:36

Bu delikler İstanbul yollarında 1-2 aydan beri çoğalmış durumda. Gerçi bizler normal zamanda da deliklere alışığız ama kardan sonra böyle oluyor.

Keşke kar hiç kalkmasa da çukurlara düşüp rot, rotil, salıncak, rot ayarı, jant yamulması, lastiğin balonlaşması ve yarılması gibi konularla karşılaşmasak.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti skodahastası » 11 Mar 2012, 20:25

skodaizm yazdı:Bu delikler İstanbul yollarında 1-2 aydan beri çoğalmış durumda. Gerçi bizler normal zamanda da deliklere alışığız ama kardan sonra böyle oluyor.

Keşke kar hiç kalkmasa da çukurlara düşüp rot, rotil, salıncak, rot ayarı, jant yamulması, lastiğin balonlaşması ve yarılması gibi konularla karşılaşmasak.

bu yafı çok duyuyorum kara yağınca yola napıyor
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti murat11h1 » 11 Mar 2012, 21:48

memetboss yazdı:çok iyi gerçekten. nasıl bir ülkede yaşıyoruz? niye bu hale geldik?

Nasıl bir ülkede yaşıyoruz diyecek kadar büyük bir laf etmemek lazım. Arkadaşın bahsettiği belediyesini bağlar sorumluları onlardır. Geçende karları küremediklerinden serzenişte bulunmuştu sonuna kadar haklıdır.

Bugün Ankaradan kayyymmaak gibi yoldan geldim.
Kullanıcı avatarı
murat11h1
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Murat
Nereden: Çorum
Arabanız: Fabia 2005 101Hp Special

İleti memetboss » 11 Mar 2012, 22:57

tartışma çıksın diye yazmadım. büyük laf etmeyi de sevmem ve büyük laf olsun diye de yazmadım. Ankara bir başkent ve yollarının durumu berbat. bence hakettiğimiz yollar böyle olmamalı. siz memnun olabilirsiniz, öyleyse diyecek sözüm yok. çekin kaymak gibi yolların fotoğrafını, paylaşın. ama kaymak gibi yollar bu devirde övünç sebebi olmamalı bence. altyapı işleri belediyelerin en temel görevlerindendir diye biliyorum. oturduğum ilçede böyle kötü durumda yollardan geçerken başınızı çevirdiğinizde kocaman billboardlarda başkanın fotoğrafını ve yollarımız çok güzel kaldırımlarımız harika tarzı sözlerin bulunduğu afişleri görebilirsiniz. belki o zaman hak verirsiniz.
memetboss
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: memet bostancıoğlu
Arabanız: 2012 Octavia 1.6 TDI DSG Elegance

İleti umutgiray » 12 Mar 2012, 10:06

skodahastası yazdı:
skodaizm yazdı:Bu delikler İstanbul yollarında 1-2 aydan beri çoğalmış durumda. Gerçi bizler normal zamanda da deliklere alışığız ama kardan sonra böyle oluyor.

bu yafı çok duyuyorum kara yağınca yola napıyor

kar yağınca yola dökülen tuz veya solüsyon yamaları patlatıyor. ayrıca kar küreme araçlarıda yolda yükseklik farkı yaratan dolguları söküyor. kar yola bişey yapmıyor aslında. dolgu yaparken gelişigüzel olarak çukuru doldurup kürekle üzerine bir iki defa vurup iş yaptım zanneden dallamaların günahını o çukura düşüp başına iş gelenler çekiyor ve önüne gelen ver yansın ediyor.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti hetepe » 12 Mar 2012, 12:55

memetboss yazdı:tartışma çıksın diye yazmadım. büyük laf etmeyi de sevmem ve büyük laf olsun diye de yazmadım. Ankara bir başkent ve yollarının durumu berbat. bence hakettiğimiz yollar böyle olmamalı. siz memnun olabilirsiniz, öyleyse diyecek sözüm yok. çekin kaymak gibi yolların fotoğrafını, paylaşın. ama kaymak gibi yollar bu devirde övünç sebebi olmamalı bence. altyapı işleri belediyelerin en temel görevlerindendir diye biliyorum. oturduğum ilçede böyle kötü durumda yollardan geçerken başınızı çevirdiğinizde kocaman billboardlarda başkanın fotoğrafını ve yollarımız çok güzel kaldırımlarımız harika tarzı sözlerin bulunduğu afişleri görebilirsiniz. belki o zaman hak verirsiniz.

+1
Turan Güneş bulvarı
cinnah caddesi
Simon bolivar caddesi,
atatürk bulvarı
or-an z tigrel caddesi
Gop törközüne inen cadde
nenhatun caddesi
reşit galip caddesi
vs.................
bu caddeler Ankara'nın işlek, üzerindeki emlak değerleri 500 000 tl den başlayan, cumhurbaşkanlığı, başbakanlık konutlarının bulunduğu sosyetik ve turistik caddeleridir.Bu caddelerin bakım sorumluluğunu taşıya(maya)nlar bir şekilde fıskiye, üst alt geçit, şelale gibi projelerle ''seçim yapma yeteneği'' olmayan ama seçme yetkisi olan halkın gözünü boyuyor.Buralar haşatsa Türkiye'nin diğer yerlerini düşünmeye bile gerek yok.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti hakanerdogan » 12 Mar 2012, 15:59

Genlerimizde biat vardır. Eleştirmek için söylemiyorum, 600 sene vardı zaten dedelerimde de :)

Başkaldırmayız ki düzelsin... Toplu hareket bilinci maalesef yok bizde, sorun yönetenlerde değil, yönetilenlerde. Temsili idarelerde egemenlik halkta ise halkın talep edip, yaptıramayacağı hiç bir şey yoktur. Kâh kolay kâh güç, sonuçta kitleler daha fazladır ama birlik ve güven duygusu olmadığından içimizden birisi garanti satacaktır :)

Sınavlarda çan eğrisi olur, herkes bir doğru yapıp kağıt verse sistem kilitlenir belki herkes geçer, ama emin olun o ikinci soruyu işaretleyecek o kadar çok adam var ki :) Serbest piyasa budur zaten, bütün su satıcıları suyu 20 TL yapsa içmiyoz mu diyeceğiz? İçlerinden biri sektöre atılıp 17 lira diyecektir, öbürü 15, öteki 10 vs... 5 liraya kadar düşecektir. Çok eleştirmeye, bahane ya da kabahat bulmaya gerek yok düşüncesindeyim. Yol örneğinde de mahalli idareye kahvede atıp tutan ama fiiliyatta tövbe laf söylemeyen söyletmeyen biziz efendim.

İnanın ki o kadar çok konuşup hiç bir şey yapmayan bir milletiz ki, ben halimden, ülkeye verdiğime karşılık aldığımdan o kadar mutluyum ki :)

Kendimize bakmak gerektiğini düşünüyorum tepedekilerden önce...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti mustklc » 12 Mar 2012, 16:04

avrupadaki yolları gördükten sonra burdaki en güzel yol bile tarla gibi geliyor bana artık.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

Genel Sohbet ve Paylaşım