12 ŞEHİT DAHA VERDİK.....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

12 ŞEHİT DAHA VERDİK.....

İleti forman37 » 16 Mar 2012, 13:34

_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti erginbkr » 16 Mar 2012, 13:46

allah rahmet eylesin...ama insan sormadan edemiyor ''Ne işin var Afganistanda?''
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti felicia-dizel_ahmet » 16 Mar 2012, 14:03

Allah Rahmet Eylesin.....
felicia-dizel_ahmet
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: Felicia 1.9D

İleti forman37 » 16 Mar 2012, 15:30

allah rahmet eylesın aılelerıne ve yakınlarına bassağlığı dılıyorum..
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti bozdagbulent » 16 Mar 2012, 15:58

askerlerimizin orada ne işi var? vatanımızı mı koruyorlar? hayır.. müslüman bir ülkeye yardım mı ediyoruz? hayır.. müslümanları tehdit olarak gören, kuran-ı kerim yakan onca müslümanı şehit eden amerika için o topraklara gittik.. askerlerimiz tabi masum ancak ben şehit sayılıp sayılmayacağı konusunda emin değilim.. artık söylenecek söz bulamıyorum onları oraya gönderenler utansın biz bu vatan için hakkaride şırnakta terör yüzünden şehit olan evlatlarımızı unuttuğumuz gibi yarın bu 12 askeri çoktan unutmuş olacağız ama geride kalan anaları eşleri çocukları bi daha asla unutamayacak.. allahtan rahmet ailelerine sabır diliyorum
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

İleti 93 forman lx » 16 Mar 2012, 16:42

allah rahmet eylesin :( :( ama kaza deil bunlar çok kirli işler dönüyo :x
Kullanıcı avatarı
93 forman lx
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: bekir uzun
Nereden: Denizli
Arabanız: skoda forman lx 93

İleti mustklc » 17 Mar 2012, 00:07

arkadaşlar kirli mirli işler dönmüyor. hemen herşeye muhalefet olmanın anlamı yok.
NATO denen bir gruba üyeyiz. bu grup içerisinde amerikan askeri de var hollandalısı da var Türk'Ü de var. elbette gideceğiz.

Ha ben gitmem diyebilirsin, o ayrı mesele. ama orada olmamızın çok faydası var
1) Bir kere NATO içindeki itibarın yükselecek
2) elin cenabet gavurunun orada olmasındansa bizim askerimizin olması daha iyi. orada en çok bizim askerimizin sevilmesinden bunu anlıyoruz.
3) askerin saha tecrübesi çoğalıyor. alınan onca techizat boşa gitmiyor.

elbette şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz. Ancak ne işimiz var orada ...vs yanlış laflar bunlar. somalide de olacağız, afganistanda da olacağız. sen olmazsan oralarda, elin cenabet gavuru gider oralara, yakıp yıkar, sömürür gider.

osmanlı taa japonyaya gitmiş zamanında bakınız ertuğrul faciası. orada askerlerimiz şehit olmuş ama şu an japonya ile türkiye dost ise, bunu inşa eden o şehit askerlerimizdir.

ne işimiz var orada ne işimiz var şurda. haa ozaman saklan kabuğuna, kapat dünyaya kendini, çakma eceviti izle televizyonda mutlu ol.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti mustklc » 17 Mar 2012, 00:09

haa oranın kaymağını biz değil başkaları yedi elbet. ama bunlar tarihe geçecek hiç merak etmeyin. zamanında kütüphaneleri yakan moğollar bakın şimdi ne halde.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti forman37 » 17 Mar 2012, 01:05

sehıtlerımızden bırısı forumdakı abımızın akrabası arkadaslar :( allah yar ve yardımcıları olsun yakınlarına başsağlığı dılıyorum tekrardan.
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti alper33 » 17 Mar 2012, 12:21

mustklc yazdı:arkadaşlar kirli mirli işler dönmüyor. hemen herşeye muhalefet olmanın anlamı yok.
NATO denen bir gruba üyeyiz. bu grup içerisinde amerikan askeri de var hollandalısı da var Türk'Ü de var. elbette gideceğiz.

Ha ben gitmem diyebilirsin, o ayrı mesele. ama orada olmamızın çok faydası var
1) Bir kere NATO içindeki itibarın yükselecek
2) elin cenabet gavurunun orada olmasındansa bizim askerimizin olması daha iyi. orada en çok bizim askerimizin sevilmesinden bunu anlıyoruz.
3) askerin saha tecrübesi çoğalıyor. alınan onca techizat boşa gitmiyor.

elbette şehitlerimize Allahtan rahmet diliyoruz. Ancak ne işimiz var orada ...vs yanlış laflar bunlar. somalide de olacağız, afganistanda da olacağız. sen olmazsan oralarda, elin cenabet gavuru gider oralara, yakıp yıkar, sömürür gider.

osmanlı taa japonyaya gitmiş zamanında bakınız ertuğrul faciası. orada askerlerimiz şehit olmuş ama şu an japonya ile türkiye dost ise, bunu inşa eden o şehit askerlerimizdir.

ne işimiz var orada ne işimiz var şurda. haa ozaman saklan kabuğuna, kapat dünyaya kendini, çakma eceviti izle televizyonda mutlu ol.

Öncelikle şehitlerimize Allahtan rahmet kederli ailelerine başsaglıgı dilerim.

Adama sormazlarmı ''elin cenabet gavuruyla'' nato adı altında neye ortaklık yaparsın diye. Sanki Türk askeri girdi diye elin cenabet gavuru orasını sömürmeyecek,yakıp yıkmayacak, Askerlerimiz orada Türk milletinin çıkarları için degil egemen güçlerin çıkarları için bulunmakta.
Kullanıcı avatarı
alper33
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erkan gül
Nereden: Kırklareli
Arabanız: Honda civic 2005

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir