Kızıma nazar değdi. .

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kızıma nazar değdi. .

İleti HASSAN » 19 Mar 2012, 14:10

geçmiş olsun

RENORENORENORENO
Kullanıcı avatarı
HASSAN
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: hasan
Nereden: İzmir
Arabanız: 1998 GLX FELİCİA

İleti drmsguler » 19 Mar 2012, 17:31

geçmiş olsun expertiz sonucunu paylaşırsan sevinirim.

oceans dün mudanya gelişte gidişte felaketti sanki bütün bursa oraya taşınmış.
bursanın her yerinde yol yapım çalışmaları var. birde kestelde oturuyorum. metro çalışmasıydı minibüsüydü insan yolda çileden çıkıyor. şu yol ve metro çalışmalrı bitsede şu minibüsleri kaldırsalar da biraz rahat etsek.
drmsguler
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Durmuş Güler
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 16V

İleti FTS » 21 Mar 2012, 14:08

drmsguler yazdı:geçmiş olsun expertiz sonucunu paylaşırsan sevinirim.

oceans dün mudanya gelişte gidişte felaketti sanki bütün bursa oraya taşınmış.
bursanın her yerinde yol yapım çalışmaları var. birde kestelde oturuyorum. metro çalışmasıydı minibüsüydü insan yolda çileden çıkıyor. şu yol ve metro çalışmalrı bitsede şu minibüsleri kaldırsalar da biraz rahat etsek.

Bugün bi gitmeyi düşünüyorum bakalım kaportacıya. Sanırım bilgi alabilirim. acentaya gitsem bilgi verirlermi?

Mudanyadaki olaya hakim değilim daha. duyum almadım. metro çalışması eyvallah olsun ama minibüsler gerçekten çok fazla çileden çıkarıyor insanı. sabah 9 a kadar akşam 4.30 dan 7 ye kadar o yol felaket. iş giriş ve çıkış saatleri olduğundan servis otobüsleri ve minibüsleride o trafiğe katılıyor. Eskişehirimin trafiğiyle sevinirdim. ama orasıda bitmiş artık. Alternatif yollar kullanmak lazım.

16 CBA 96

# Sen bizim suretimize değil, siretimize bak. #
Kullanıcı avatarı
FTS
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Furkan Surer
Arabanız: 1994 GLX

İleti FTS » 23 Mar 2012, 22:55

bugün kaportacıya gittim. %100 beni haklı çıkarmışlar. yani masrafım yok. adanadaki skoda parçacısını aradım. fiyat aldım. orjinali olsun yan sanayisi olsun. buradakilere göre gayet uygun geldi. babamla konuştum. baba bu parçaları bak getirteyim istersen adanadan 1 gün sonra teslim dedim. araba çıksın hemen dedi. sen bilirsin dedim gittim kaportacıya. haftaya cuma çıkar büyük ihtimal dedi. zaten bi fark olmayacak arada. arabasızlığa alıştık bi haftadır.
şimdi size sorum şudur : Parçaları isteteyimmi ? yoksa usta gidip kendisi alsın mı?

16 CBA 96

# Sen bizim suretimize değil, siretimize bak. #
Kullanıcı avatarı
FTS
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Furkan Surer
Arabanız: 1994 GLX

İleti RosenCruz » 24 Mar 2012, 16:26

geçmiş olsun. böyle berbat araba kullananları allah kahretsin. millet 3 kuruş parası ile bir heves araba alıp bakıyor ona, bu heriflerde hayvan gibi sürerek çarpıp dağıtıyorlar. benim de başıma geldi. daha 4 sene borcum olan arabama, apartmanın önünde park halinde iken çarptılar. adama dalıp tutanağı tutturmak lazımmış zorla.
RosenCruz
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Ankara
Arabanız: Octavia

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir