Hayırlı olsun bu gece benzine zam geliyor..

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Hayırlı olsun bu gece benzine zam geliyor..

İleti semih10 » 28 Mar 2012, 23:35

Artık gülsekmi ağlasakmı anlamadım resmen komedi gibi ya be geceden itibaren zam yapılıyor.. ama şundan eminim benzin 10 tl dahi olsa trafik hızla yoğunlaşmaya ve tek başına seyahatlerde hiç bir değişiklik olmayacak ayrıca keyfi gezen araçlarında sayısında bi değişiklik olacağını sanmıyorum...

Konuşsam tesiri yok,sussam gönül razı değil...
Kullanıcı avatarı
semih10
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: semih turhal
Nereden: Balıkesir
Arabanız: Fiat Linea 1.3 Multijet Active

İleti PİCK-UP » 28 Mar 2012, 23:38

keşke 10 tl olsa. bıktık hergün gelen zamdan bir kere gelsin adam akıllı gelsin.
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti bozdagbulent » 28 Mar 2012, 23:40

bu konu bugün açılmıştı ama kilitleniş.. benim merak ettiğim herhangi bir küfür hakaret bi şey yokken neden kilitlendi o konu burda güncel olaylardan bahsetmek yasaksa sadece arabalarla ilgili sorunlar paylaşılsın o konular kapatılsın..
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

İleti yonetici » 28 Mar 2012, 23:59

bozdagbulent yazdı:bu konu bugün açılmıştı ama kilitleniş.. benim merak ettiğim herhangi bir küfür hakaret bi şey yokken neden kilitlendi o konu burda güncel olaylardan bahsetmek yasaksa sadece arabalarla ilgili sorunlar paylaşılsın o konular kapatılsın..

Benzin zammının neyini konuşuyorsunuz "Acılar paylaştıkça azalır" felsefesi mi? Ne zaman bir benzin zammı konusu açılsa seviye yerlerde sürünüyor.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti bozdagbulent » 29 Mar 2012, 00:35

? yazdı:
bozdagbulent yazdı:bu konu bugün açılmıştı ama kilitleniş.. benim merak ettiğim herhangi bir küfür hakaret bi şey yokken neden kilitlendi o konu burda güncel olaylardan bahsetmek yasaksa sadece arabalarla ilgili sorunlar paylaşılsın o konular kapatılsın..

Benzin zammının neyini konuşuyorsunuz "Acılar paylaştıkça azalır" felsefesi mi? Ne zaman bir benzin zammı konusu açılsa seviye yerlerde sürünüyor.

neyin seviyesinden bahsediyosun sen insanların burda tepki göstermesi mi seviyesizlik kimse hakaret küfür etmemişken konu kilitlemek de ne oluyor
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

İleti yonetici » 29 Mar 2012, 00:39

bozdagbulent yazdı:
neyin seviyesinden bahsediyosun sen insanların burda tepki göstermesi mi seviyesizlik kimse hakaret küfür etmemişken konu kilitlemek de ne oluyor

Olayın nereye varacağını önceden kestiriyorken malum ilan edilsin diye beklemeyiz.
Şairin dediği gibi "Biz biliriz bizim işimizi, işimiz kimseden sorulmamıştır..."
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir