Sahah elektiriğe Akşam doğalgaza

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sahah elektiriğe Akşam doğalgaza

İleti skodaizm » 31 Mar 2012, 22:13

Sabah elektriğe % 8.65,
akşam da doğalgaza % 18.72 zam.
Çene yormaya devam.
Şimdi savunanlar klavye başına.
Vay zavallı halkıma.
Şiir gibi oldu vallaha.
Az bile bu benim cefakar halkıma
Kaynak:

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti skodaizm » 31 Mar 2012, 23:52

Aslında sayın yöneticileriniz çok nüktedan olup bize 1 NİSAN ŞAKASI yapmış olmasınlar

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ahmetg23 » 01 Nis 2012, 08:51

Biz zengin milletiz ,öderiz,memurumuz zengndir zam almadanda yaşar,bugün 1 Nisan durmak yok ZAMA devam
ahmetg23
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ahmet gerçek
Nereden: Elazığ
Arabanız: octavıa 1.4 tsı 2011 elagance

İleti alper33 » 01 Nis 2012, 09:22

Hamdolsun,dokunmaz bu zamlar bize.millet zaten zengin yakacaga (kömüre) ve yiyecege(makarna, bulgur) zaten para vermiyoruz. şunun şurasında iğneden ipliğe %15-20 zam gelmiş hemen aglaşıyoruz.olacak işmi yani şükredelim halimize.Yetkililer teget bile geçmez dediler sıkmayın canınızı.
Kullanıcı avatarı
alper33
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erkan gül
Nereden: Kırklareli
Arabanız: Honda civic 2005

İleti hetepe » 01 Nis 2012, 09:23

OooHHhh!! iyidir iyii...
halk memnun, dünyada sözü geçen ülkeyiz, hitabeti çok güçlü... dirayet is full.. karizma desen Allah vergisi, bu kadarcık kusur kadı kızında da oluurrr.....
Şikayet yok, yola devaaaaam.
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti alwaysloser » 01 Nis 2012, 10:15

kesinlikle zengin bir halkız okadar zam yapılıyor kimseye dokunmuyor maşallah bakıyorum alış veriş merkezleri ağızına kadar dolu fast food larda oturacak masa yok otoparklar ölesine hep yepyeni lüx araçlarla dolu fakirlere de kömür beleş gelior beyaaz eşyada öle bitti gitti işte haa kaçak kullananlarıda biz ödüyoduk değilmi :))) zenginiz arkadaş
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti AhmetH » 01 Nis 2012, 10:23

şahane bir haber olmuş :lol:
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti yabani » 01 Nis 2012, 10:55

Padişahım çok yaşa!!
yabani
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yiğit
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 Fabia Classic 1.4 16V 101 katır depiği

İleti 9köy » 01 Nis 2012, 13:27

ne olcak en kolay para toplayabilecekleri alanlar. evet padişahım sen çok yaşa :D
9köy
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia

İleti firarim19 » 01 Nis 2012, 13:41

Arkadaş yüzde 18 ne demek yaa?

Hangimizin geliri Yüzde 18 artıyor?

5-10 yıla kalmaz ırak gibi oluruz...

Gerçekten de Padişahım çok yaşa...
93 Favorit L
99 Felicia GLX LPG
03 Fabia Elegance 1.4 LPG
11 Fiesta TDCI
15 Rapid Spaceback 1.2 MPI

Skoda bir bakış açısı, bir yaşam tarzıdır. Mütevaziliğin simgesidir.
firarim19
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Samsun
Arabanız: Rapid Spaceback 2015

İleti 9köy » 01 Nis 2012, 14:59

göremeyenler çok. az kaldı Allah korusun iran delinsin sıra bizde.

firarim19 yazdı:Arkadaş yüzde 18 ne demek yaa?

9köy
CLASSIC
CLASSIC

İleti AhmetH » 01 Nis 2012, 15:01

1 nisan şakasıdır muhtemelen.

salın gitsin. :lol:
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti sainz » 01 Nis 2012, 15:52

9köy yazdı:göremeyenler çok. az kaldı Allah korusun iran delinsin sıra bizde.

2005 yılında Kondeliza Rays' ın (İngilizce yazılışını bilmiyorum) dediğine göre Tunus' tan başlayacaktı Arap Baharı. Pakistan' a kadar sırayla gidilecekti. Plana göre Suriye, Ürdün, Lübnan (ki son ikisi çok kolay lokma) ardından İran gelecek. Tüm bunları yaparken Türkiye tam bir yardımcı rolü üstleneceği için en son elleşilecek ki o zaman geldiğinde zaten uğraşılmaya gerek bile kalmayacak.
Zamlar milletimize hayırlı olsun İnşaallah.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti 9köy » 01 Nis 2012, 16:00

işte bu malsef biliyorum konuyu. malesef. aslında başbakanda kaçmaya çalışıyor ama elinden bişe gelmiyor. birkez baştan söz verdi herşeyini temizleyip başa getirdiler ya.

sainz yazdı:
9köy yazdı:göremeyenler çok. az kaldı Allah korusun iran delinsin sıra bizde.

2005 yılında Kondeliza Rays' ın (İngilizce yazılışını bilmiyorum) dediğine göre Tunus' tan başlayacaktı Arap Baharı. Pakistan' a kadar sırayla gidilecekti. Plana göre Suriye, Ürdün, Lübnan (ki son ikisi çok kolay lokma) ardından İran gelecek. Tüm bunları yaparken Türkiye tam bir yardımcı rolü üstleneceği için en son elleşilecek ki o zaman geldiğinde zaten uğraşılmaya gerek bile kalmayacak.
Zamlar milletimize hayırlı olsun İnşaallah.
9köy
CLASSIC
CLASSIC

İleti OPTIMUS_PRIME » 01 Nis 2012, 18:58

Sizler neden bahsediyorsunuz Allah aşkınıza ? Bugüne kadar kaçınız kaç ülke gördü kaçıyla Turkiye yi karşılaştırma imkanı buldu ? Kazakistandan Afrikaya Çinden Almanya ya kadar dünyada gezmediğim memleket kalmadı ve her gelişimde memleketime binlerce şükürler ettim halimize. Gidinde bi avrupayı görün millet açlıktan ölüyor. Ayıptır yahu bu dogalgaz belasını mavi akım projesiyle başımıza sarıp bilmem kaç yıl mecburi alım anlaşması imzalayıp bu şekilde almamıza sebep olanları unuttunuz şimdi vara yoga çamur atıyorsunuz .

Beyler birazcık kendimize gelelim ve heryesi elestireceğimize önce ben memleketim için ne yapıyorum diye bi kendimizi tartalım ... Siz kaç tane esnaf kaç tane tüccar vergisini tam veriyor sanıyorsunuz ben söyleyeyim hiçbiri . Milletce hırsız olmuşuz hem hazineden çalıyoruz hem çığırtkanlık yapıyoruz ne ala yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış ...

Kusura bakmayın sözlerimide yanlış anlamayın maksadım kimseye saygısızlık yapmak değil ama biraz olsun gerçekleri de konuşmak lazım
OPTIMUS_PRIME
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Alper Azakoğlu
Nereden: Kayseri
Arabanız: 2012 Fabia 1.2 Optimal

İleti skodaizm » 01 Nis 2012, 19:36

OPTIMUS_PRIME yazdı:Sizler neden bahsediyorsunuz Allah aşkınıza ? Bugüne kadar kaçınız kaç ülke gördü kaçıyla Turkiye yi karşılaştırma imkanı buldu ? Kazakistandan Afrikaya Çinden Almanya ya kadar dünyada gezmediğim memleket kalmadı ve her gelişimde memleketime binlerce şükürler ettim halimize. Gidinde bi avrupayı görün millet açlıktan ölüyor. Ayıptır yahu bu dogalgaz belasını mavi akım projesiyle başımıza sarıp bilmem kaç yıl mecburi alım anlaşması imzalayıp bu şekilde almamıza sebep olanları unuttunuz şimdi vara yoga çamur atıyorsunuz .

Beyler birazcık kendimize gelelim ve heryesi elestireceğimize önce ben memleketim için ne yapıyorum diye bi kendimizi tartalım ... Siz kaç tane esnaf kaç tane tüccar vergisini tam veriyor sanıyorsunuz ben söyleyeyim hiçbiri . Milletce hırsız olmuşuz hem hazineden çalıyoruz hem çığırtkanlık yapıyoruz ne ala yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış ...

Kusura bakmayın sözlerimide yanlış anlamayın maksadım kimseye saygısızlık yapmak değil ama biraz olsun gerçekleri de konuşmak lazım

Tabiki reel gerçeklerden bahsediyoruz.

İnsanların fikirleri bakış açısı ve baktığı yöne göre değişiklik gösterir. Bir satıcı malını pahalı satmaya alıcı ise ucuz almaya nasıl çalışırsa; yaptıklarının kendilerine göre sebebi vardır. Bu durumda satıcı da alıcıda kendine göre haklıdır. Çünkü görüş açıları çok farklıdır.

Şimdi gelelim yurt dışı meselesine. Genellikle iyi yaşayan Avrupalı, artık fabrikaları doğuya taşıyınca eskisi gibi zengin deği;l ancak gerekli olan tüm ihtiyaçlarını aldığı ücret ile biraz standardı düşsede karşılamakta çok ta zorlanmıyor. Asyalılar ve Afrikalılar ise bazı istisna ülkeler dışında zaten yeni yeni üretim patlamasının niğmetlerini görüp almak için çabalıyor. Yani geçmişinden de iyi duruma alışma çabasında.

Bizde ise 10 yıllık bir kemik oy ve kadro var; ancak hala ne hikmetse zengin ve kazanandan değil de dolaylı vergi ile garibandan vergi toplamaya devam ediyor. Biz iktidar mührünü defalarca bu yönetime verirken ekonomik söylemlerini yerine getirmesini 10 yıldır beklerken tam tersi bir uygulama ile karşılaşmanın hayal kırıklığını bulunduğumuz açıdan irdeliyor ve eleştiriyoruz.

Ben 10 yıl öncesinden ileride değilim aksine bırak lüks harcamayı gerekli olan ihtiyaçları karşılamak için zorlandığım ve inandığım değerleri yerine getirmesini beklediğim bir yönetimin hayal kırıklıklarıma sadece zam ile cevap vermesini yadırgıyor ve eleştiriyorum.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti betoo » 01 Nis 2012, 19:36

bu nedir yaa,nasıl bi vicdanı var bunların benzine üst üste yapılan zamlar,elektrik zammı,doğal gaz zammı,bıktırdınız artık...bu ayki elektrik faturam 216 tl kaçak kullanım bedeli adı altında gasp ettikleri ücret 17,25 tl helal etmiyorum sizlere bu paraları... oy verenler sağolsun padişahım çok yaşa
betoo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: çayan aydemir
Nereden: İzmir
Arabanız: 2001 1.4 16 V ELEGANCE

İleti BaTeRRiiSStt » 01 Nis 2012, 20:53

OPTIMUS_PRIME yazdı:Sizler neden bahsediyorsunuz Allah aşkınıza ? Bugüne kadar kaçınız kaç ülke gördü kaçıyla Turkiye yi karşılaştırma imkanı buldu ? Kazakistandan Afrikaya Çinden Almanya ya kadar dünyada gezmediğim memleket kalmadı ve her gelişimde memleketime binlerce şükürler ettim halimize. Gidinde bi avrupayı görün millet açlıktan ölüyor. Ayıptır yahu bu dogalgaz belasını mavi akım projesiyle başımıza sarıp bilmem kaç yıl mecburi alım anlaşması imzalayıp bu şekilde almamıza sebep olanları unuttunuz şimdi vara yoga çamur atıyorsunuz .

O zaman devlet neden ustune dusenı yapmıyor ? Vergı kacıranlar bellı değil mi ? işçiden memurdan daha maaşı elıne gecmeden takır takır vergısını alıyor da zengınden nıye almıyoır ? Devlet olarak bunu yapmaları lazım değilmi? Bız hırsız değiliz eşşek gibi vergımızı verıyoruz , kımsenın malını calmıyoruz sen çalıyorsan bılemem adaleti adaletli dağıtsın hukumet boyle gelmıs boyle gıder usulüyle değil. Zaten bundan öncekılerde boyleydi ayaklarına karnım tok benım madem bu hukumet cok iyi farkını gosterecek o zaman . 10 sene oldu hep aynı terane
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir