bu kadar insafsız olunurmu yau

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

bu kadar insafsız olunurmu yau

İleti SilisTre » 03 Nis 2012, 15:54

http://www.youtube.com/watch?v=UOua5xBuZk8&feature=related

bu videodaki kişiler insan değil resmen :S

Kullanıcı avatarı
SilisTre
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erdal tunalı
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Felicia

İleti İbrahim ALDEMİR » 03 Nis 2012, 16:29

Şeref yoksunları,
Allahtan korkmuyorlar,
Kuldan utanmıyorlar....

ve tabi kanunlarımızın caydırıcılığı hiç yok...
Emniyet kemeri, kask ve benzeri güvenlik ekipmanları insana hayatta bir yada iki kere lazım olur, umarım o zamanda kask başınızda emniyet kemeri belinizde olur...
Kullanıcı avatarı
İbrahim ALDEMİR
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ibrahim aldemir
Nereden: Trabzon
Arabanız: favorit 135 L 1992 Beyaz

İleti alwaysloser » 03 Nis 2012, 18:59

tr de ki en büyük eksik yeterli pist olmayışı yada belediyelerin en azından bi alan yaratmaları ki böyle birşey olmadı olmadı sadece bikaç büyük şehirde ki en büyükleride ist de yapıldı genç nufus modifiyeye ve yerışa düşkün yıllardırda böyle yap bi pist uygun bi fiyat belirle de milelt ora gitsin devletinde cebine gelir olsun

daha neler sölerimde suçlu olurum şimdi
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti yabani » 03 Nis 2012, 21:29

Pist olsa bu adamlar pist'e mi gidecekler? yok hani pist olsa, girişi de bedava olsa yinede bu dingiller trafikte olacaklar.hayal kurmayalım lütfen.
Trafikte bunlar gibisine denk gelmekten korkuyorum, ya kendimi tutamazda bu dingillere zarar verirsem, onlarıda adam yerine koyup bana ceza verirler diye.
yabani
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yiğit
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 Fabia Classic 1.4 16V 101 katır depiği

İleti bozdagbulent » 03 Nis 2012, 21:41

burdaki elemanların yaptığına lafım yok bunlar ölse inanın bi gram üzülmem ancak bunlar yüzünden birinin canı yanarsa işte o zaman felaket olur ailemden biri bunlar yüzünden sağlığından olsa ne yaparım allah bilir.. ehliyetsiz bi sürücü aşırı hız yüzünden bi tanıdığımın oğlunu öldürmüştü. giden can geri gelmiyor ama o eleman az bi süre yatıp çıktı.. bunları adam öldürmeye teşebüüsten yagılamak lazım
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

İleti alwaysloser » 03 Nis 2012, 21:44

yabani yazdı:Pist olsa bu adamlar pist'e mi gidecekler? yok hani pist olsa, girişi de bedava olsa yinede bu dingiller trafikte olacaklar.hayal kurmayalım lütfen.
Trafikte bunlar gibisine denk gelmekten korkuyorum, ya kendimi tutamazda bu dingillere zarar verirsem, onlarıda adam yerine koyup bana ceza verirler diye.

denemeden bilemezsiniz

adanada insanlar araçlarına birçok şey yapıyor izin isteyip bi alanda bunları sergiliyor valilik onaylı belge olmasına rağmen duran araçlara ceza kesiliyorr herkes araçlarının gücünü göstermek istiyor adrenalin istiyor ama yok allah yok herşey yasak herşey ceza

yapanlar sergileyemiyor onları izlemek isteyenlerde izleemyor bu böyle gidiyor sonra cumartesi geceleri millet otobanlara çıkıyor yada gündüz yanına abarth egzozlu bi araba gelip iki ara gaz verdiğinde bulunmaz fırsatb deyip yarışa tutuşuyor bunların hepsi kısıtlamaktan başlar böle de gider

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti erginbkr » 03 Nis 2012, 21:49

alwaysloser yazdı:
yabani yazdı:Pist olsa bu adamlar pist'e mi gidecekler? yok hani pist olsa, girişi de bedava olsa yinede bu dingiller trafikte olacaklar.hayal kurmayalım lütfen.

denemeden bilemezsiniz

adanada insanlar araçlarına birçok şey yapıyor izin isteyip bi alanda bunları sergiliyor valilik onaylı belge olmasına rağmen duran araçlara ceza kesiliyorr herkes araçlarının gücünü göstermek istiyor adrenalin istiyor ama yok allah yok herşey yasak herşey ceza

yapanlar sergileyemiyor onları izlemek isteyenlerde izleemyor bu böyle gidiyor sonra cumartesi geceleri millet otobanlara çıkıyor yada gündüz yanına abarth egzozlu bi araba gelip iki ara gaz verdiğinde bulunmaz fırsatb deyip yarışa tutuşuyor bunların hepsi kısıtlamaktan başlar böle de gider

arabanın gücünden değilde bi kazaya sebep olursanız insan gücünden korkun...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti alwaysloser » 03 Nis 2012, 21:51

erginbkr yazdı:
alwaysloser yazdı:

denemeden bilemezsiniz

arabanın gücünden değilde bi kazaya sebep olursanız insan gücünden korkun...

kim ister ki kaza olmasını

alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti hakanerdogan » 03 Nis 2012, 22:59

Sorun eğitim sisteminde ve aile yapısında. Pistte, belediyede falan değil, kökte.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti sainz » 04 Nis 2012, 10:50

hakanerdogan yazdı:Sorun eğitim sisteminde ve aile yapısında. Pistte, belediyede falan değil, kökte.

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti Henien » 04 Nis 2012, 17:03

Videonun altında yapılabilecek yorumlar zaten yapılmış. Başkaca yoruma gerek yok.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir