Skodacıların dikkatine!! (Ankara detaylı oto yıkama)

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skodacıların dikkatine!! (Ankara detaylı oto yıkama)

İleti tuzsuz » 27 Nis 2012, 11:16

sevgili arkadaşlar, geçtiğimiz hafta ankarada olan kum fırtınasında aracım berbat hale geldi ve uzun zamandır da şöyle güzelce bir temizleteyim istiyordum tesadüf bugün bir e-posta ile grupanyada detaylı oto kuaför hizmetinin 29 TL' ye gördüm. hem sizleri bilgilendireyim hem de fikirlerinizi alayım istedim. ne dersiniz yapılan işlemler uygun mudur? bir de daha önce burada detaylı temizlik yaptıran oldu mu?
açıklama şöyle;
"Anse AVM Mis Oto Kuaför'de iç-dış yıkama, tavan- kapı içi döşeme temizliği, motor yıkama-koruma, jant temizliği ve bakalit aksam bakımından oluşan detaylı oto kuaför hizmeti 210 TL yerine 29 TL!"
http://www.grupanya.com/ankara/firsat/mis-oto-kuafor/grupanya-m1-c0-3225-2718-657?utm_campaign=mailing&utm_medium=email&utm_source=grupanya-m1-c0-3225-2718-657

Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia special 1,4 101 HP

İleti hetepe » 27 Nis 2012, 13:36

210 tl yi abartmışlar ama doğru düzgün adam çalıştırıyor, kötü malzeme kullanmıyorlarsa 29 tl uygun.
Çünkü mantar gibi türedi her tarafta oto kuaförleri, bilen de yapıyor bilmeyen de...
15 tl ye iç dış yıkama yapan, güvendiğim yıkamacıyı tercih ederim şahsen...en azından şimdiye kadar ne yaptıklarını biliyorum, en ufak su kaçmasında bozulan bir cam kaldırma düğmesini bozsalar 150 tl masraf çıkar...
Paylaşım için teşekkürler...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti 06SMMM » 27 Nis 2012, 14:52

Arkadaşlar beim arabanında iç dış yıkanması detay temizliğe ihtiyacı var hani 50tl ye yer var ama inanın güvenemedim.araştırıyorum hala bulursam haberleşelim 100tl ye güvenebilecegimiz ii biyer bulunursa uygun olur diye düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
06SMMM
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ERDEM SOYDEMİR
Arabanız: OCTAVIA ELAGANCE 1.6 MPI

İleti tuzsuz » 27 Nis 2012, 15:12

telefon edip özellikle motor yıkama ve korumayı sordum "kimyasal döktükten sonra köpük ve süngerle yıkıyoruz su ile köpüğü indirip hava ile kurutuyoruz" dediler. bu arada haftaya salı gününe kadar da randevu veremiyoruz dediler. yeri de eskişehir yolu üzerinde bağlıca dönüşünde sol taraftaymış.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tuzsuz » 27 Nis 2012, 15:52

indirim kuponunu aldım, salı gününe de randevu aldım bakalım nasıl bir yermiş göreceğiz. inşallah sonrasında sıkıntı yaşamam. sizlerle izlenimimi de paylaşırım. bu arada CEPA AVM' nin alt katındaki oto kuaför oldukça güzel çalışıyor ama biraz pahalı.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti tuzsuz » 01 May 2012, 21:22

arkadaşlar bugün aracı temizlettim yukarıda söylediğim yerde 2 saate yakın sürdü. kapı ve tavan döşemeleri oldukça temiz oldu. motoru da temizleriler iyi gözüküyordu, akşam üzeri de ben bezle motor üstündeki mazotumsu kalıntıları temizledim. pırıl pırıl oldu. gövde kısmında kumdan dolayı araç suyu gördükçe her tarafından çamur akıyordu o yüzden 2 kez yıkadılar. ilgilenen arkadaş baya uğraştı. belki de fazla uğraştığı için bazı kısımlara çok özenmemiş sonradan fark ettim. çalışan arkadaşlarla ve patronla da biraz muhabbet ettim. çalışanlar oldukça kibar. patron da öyle. özetle 29 lira için oldukça iyi iş çıkarttılar ama normal fiyatı olan 210 lirayı vermezdim. ayrıca koltukları da 70 liraya temizliyorlarmış.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti mustklc » 02 May 2012, 10:22

motora su tutulmaz , elektrik aksam bozulur . bez ile silinir
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti scania_seat_skoda » 02 May 2012, 19:27

mustklc yazdı:motora su tutulmaz , elektrik aksam bozulur . bez ile silinir

ustadım bence motora su tutulmasında bir sakınca yoktur.her soket veya fişin su girişine karşı contaları vardır,tabiki aracın orjinalliği bozulmadığını var sayarsak.
Kullanıcı avatarı
scania_seat_skoda
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ufuk usta
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 2001 1.9 TDI octavia combi L&K 110 kw 6 vites

İleti djisis » 02 May 2012, 21:10

scania_seat_skoda yazdı:
mustklc yazdı:motora su tutulmaz , elektrik aksam bozulur . bez ile silinir

ustadım bence motora su tutulmasında bir sakınca yoktur.her soket veya fişin su girişine karşı contaları vardır,tabiki aracın orjinalliği bozulmadığını var sayarsak.

Üstad dogru söylüyorsun ama 5 yaşından sonra en iyi plastik contalar bile çürüyor doğal olarak,
Gönül isterki tertemiz sıfır araçlara binelim hepimiz :)
Kullandığımız araçlarda dikkatlice önlem alınmadan direk su tutulması taraftarında değilim...
djisis
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bahadır AYDOĞDU
Arabanız: Forman 135 GLX

İleti tuzsuz » 02 May 2012, 21:31

arkadaşlar, su konusunda haklısınız ancak belirteyim motor yıkanırken bazı kısımlar kapatıldı öyle köpük temizlendi. ayrıca aracımın farlarının çevresindeki plastik contaların eskidiğini farkettim çünkü farlar buğu yapmıştı güneşe çektim kuruttum.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir