Sony Ericsson Xperia Cep Telefonu Tavsiyeleriniz

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Sony Ericsson Xperia Cep Telefonu Tavsiyeleriniz

İleti maximous » 05 May 2012, 13:35

Herkese selamlar,

Eşim için Sony Ericsson Xperia Neo V veya Ray modellerinden birini almak istiyorum. Kıyaslamalarda megapiksel ve 3G görüşme dışında pek bir fark görünmüyor. Neo V daha yeni bir model sanırım. Şu an hepsiburada.com da ikisinin de fiyatı aynı görünüyor.

Bu telefonları kullanan veya bilen arkadaşlar varsa tavsiyelerini rica ediyorum.

Teşekkürler.

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=371946&productId=telceperickray

http://www.hepsiburada.com/Liste/sony-ericsson-xperia-neo-v-2-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?productId=telceperickneov&categoryId=371946

maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yalçın Deniz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2013 Kia Ceed Concept Plus

İleti f_conq » 05 May 2012, 13:48

Ben xperia neo kullanıyorum geçen gün arkadaşıma Samsung galaxy w aldık çok çok daha hızlı ve sağlam bir telefon tavsiye ederim illa sony olsun demiyorsanız galaxy w

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsun ... AMI8150W-B
Kullanıcı avatarı
f_conq
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Fatih
Nereden: Erzurum
Arabanız: Fiesta '11 1.4TX

İleti serqet » 05 May 2012, 14:22

xperia neo V al hocam 2 aydır kullanıyorum çok memnunum ayrıca hepsiburadada pahalı vatandan al daha iyi fiyat var %25 indirimle falan.
serqet
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Kenan A.
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 2004 special

İleti tuzsuz » 05 May 2012, 14:31

f_conq yazdı:Ben xperia neo kullanıyorum geçen gün arkadaşıma Samsung galaxy w aldık çok çok daha hızlı ve sağlam bir telefon tavsiye ederim illa sony olsun demiyorsanız galaxy w

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsun ... AMI8150W-B

samsung diz üstü bilgisayarım var ve arızalandığında yetkili servisine bıraktım adamlar bilgisayarımdan parça aşırdı (niye aşırdı diyorum çünkü verdiğimde özellik vardı aldığımda o özellik yoktu ve bu özellik yok diye tekrar verdiğimde zaten bu özellik yok diye rapor tutup verdiler elime dalga geçer gibi bu modellerde olmuyor falan da dediler) ve fark edip değişim istediğimde yeniden parça takarak tamir ettiler bunun yapılmasını söyleyen de samsung genel merkezi. tüketici hakem heyetine başvurdum lehimde karar çıkmasına rağmen ilk değişim talebimim 1 günde reddeden samsung, hakem heyeti kararına 20 günde herhangi bir işlem yapmadı. incelediklerini söylediler. ben de onlara hakem heyetinin kararını inceleme yetkileri olmadığını kendilerinin hakem heyetinden üstte bir yer olmadıklarını defalarca dile getirdim. en sonunda da lanetler okuyarak bilgisayarımı geri aldım mahkemeye başvuru süremi de geçirdiler bu süre zarfında. şu an en nefret ettiğim markadır kendisi. samsungun müşterilerine karşı hizmet anlayışı budur. bence en uzak durulması gereken markadır. şansınıza iyi çıkarsa aldığınız ürün mesele yok ama çıkmazsa bildiğiniz paranızla rezil olursunuz.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: 2005 Fabia special 1,4 101 HP

İleti tuzsuz » 05 May 2012, 14:36

bu arada ekleyeyim samsung şunu da yaptı. aynı arızadan ilk bir yılda 4 kez garanti süresinde toplam 6 kez arızalanan ürünlerde otomatik olarak değişim hakkınız doğuyor ama adamlar aynı arıza yaptığında ikinci kez götürdüğünüz serviste arızayı tamir edip arıza yoktur şeklinde rapor ediyorlar dolayısıyla siz bu hakkınızı kullanamıyorsunuz bunu da yaşadım ben.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: 2005 Fabia special 1,4 101 HP

İleti maximous » 05 May 2012, 16:33

Ya hocam bu elektronik işi tamamen şans meselesi. Ama tabi işi şansa bırakmamak için uyarılarınızı dikkate alıcam. Ben Iphone 4S kullanıyorum çok şükür bu sıkıntı yaşamadım. Eşim için de en ideal telefon sanırım kullanan arkadaşın da övdüğü üzere Experia Neo V den yana.

Bu arada hepsiburada.com ile vatan da şu an hemen hemen aynı fiyat.
maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yalçın Deniz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2013 Kia Ceed Concept Plus

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir