Hoşunuza Gitmez Ama. .

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Hoşunuza Gitmez Ama. .

İleti FTS » 10 May 2012, 12:46

Selamlar Abilerim arkadaşlarım. dün gece eskişehire geldim ve arkadaşlarla oturduk. Muhabbet ediyoruz. konu arabalardan açıldı. Yanımızda twingo lada şahin eski megane ve brodway aracı olan arkadaşlar vardı. muhabbet gelişti konu kalkışa geldi. yerler yağmurlu. önceleri pek yanaşmadım ama sonra diğerlerinin kendilerine güvenmediklerini farkettim. toplaşıp gittik kütahya yolundaki ömür mevkiine. yaklaşık 1- 1.5 kilometrelik bir düzlük var. önce beni sürdüler öne. çıkmadım. Ladayla twingoyu kapıştırdık. twingo kalkışta iyiydi. uzun süre korudu arayı fakat yarışı verdi. ben meganela çıktım. fazla yüklenmedim. arayı çokta açmadım. orta halli bi performans sergiledi aracım. twingoyla kalkışa gelince. onun motoru 1.2 bizimki 1.3 çok bi fark yok arada. kalktık. 3 boy attım. sonrasındada korudum. twingo yanaşamadı bile. ben ladayı gördüm. dururmuyum. onunlada kalktık. onada 2 boy attım. normalde böyle birşey olmaması gerek. ladalar bildiğim kadarıyla 1.5 ler. şahinci gaza geldi sonra. kalkarken fazla yüklenince arkayı kaydırdı ve o toparlayana kadar ben uzamıştım bile. 4 yarışın 3 ünü aldım. yanlarında konuştuğumda önemsemeyen adamlar yarışlardan sonra senin arabada ne var diye başımın etini yediler. yok dediysemde inanmadılar. kaputu açtık baktılar. birşey bulamadılar. Arabayı aldığımdan beri bu şekilde denemeye fırsatım olmamıştı. 60 lira kazandım ve depoma mis gibi benzin attım. şimdi beni topa tutacaksınız biliyorum fakat araçlarımızın gerçekten iyi olduğu çok açık. motorunun sağlam olduğu gözle görülüyor. herhangi bi şekilde ne şanzumanda nede motorda nede diğer bi aksamda hiçbir bozukluk ses tıkırtı gelmemekte. . İyi günler dilerim herkese

16 CBA 96

# Sen bizim suretimize değil, siretimize bak. #
Kullanıcı avatarı
FTS
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Furkan Surer
Nereden: Bursa
Arabanız: 1994 GLX

İleti erginbkr » 10 May 2012, 12:51

no comment...
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti hetepe » 10 May 2012, 15:06

Sürücü faktörü de önemli...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti RODOS55 » 10 May 2012, 15:48

Abi yapmayın böyle şeyler Allah korusun ya...
RODOS55
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: SERKAN ÖZÇINAR
Nereden: İzmir
Arabanız: FAVORİT

İleti oceans08 » 10 May 2012, 16:02

Bu konu bugünlerde çok yazıldı bende yeni başlık açmak istemedim ama haberdeki görüntü çok fena.Allahtan ikiside yaralı olarak kurtulmuş sevindirici olan tek şey bu.Sizin yazınızda şahinde görünce paylaşayım dedim fark gerçekten de ortada.

http://www.haberturk.com/yasam/haber/741215-iste-asil-mucize
Kullanıcı avatarı
oceans08
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Mehmet ÇİÇEK
Nereden: Bursa
Arabanız: 2007 Fabıa 1.4 TDI Classic

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir