Gene Vatandaş Vurdu Bizim Araç

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Gene Vatandaş Vurdu Bizim Araç

İleti mustklc » 27 May 2012, 20:19

Bu trafiğin odunları bizim araçta alıştırma yapıyor sanırım. Vura vura öğreniyorlar.
Gene bir abimiz arkadan vurdu bize.

Işıktan dönerken öyle sert vurdu ki bagaj komple gitti sandım. Herhalde vatandaş değil frene basmayı , kendisini de koltukta itekleyerek vurdu sanırım. Zerre fren izi yok. Muhtemelen eşiyle falan konuşuyordu ama tutanağa böyle yazmamış. Önüme kırdı, zınk diye durdu yazmış.

İlginçtir onda birşey yok. On tampon plastik olduğu için darbesini emmiş, ama bağlantı kenarlarını kırmış.

Neyse herşey ortada. Suçu %100 ona verir diye tahmin ediyorum ama ...

Durduk yerde iş çıktı yapacak birşey yok...

SOn karede abi, kedi ..gormus yara sanmış hesabı olmayan hasarına içleniyor. bende de hasar var diyor

WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti scania_seat_skoda » 27 May 2012, 20:22

geçmiş olsun
Kullanıcı avatarı
scania_seat_skoda
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ufuk usta
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 2001 1.9 TDI octavia combi L&K 110 kw 6 vites

İleti bozdagbulent » 27 May 2012, 20:25

geçmiş olsun.. bu kazalar ödümü koparıyor hata onda olsa bile sigorta şirketleri parayı verene kadar kırk takla atıyor :(
bozdagbulent
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Bülent Bozdağ
Nereden: Eskişehir
Arabanız: fabia elegance

İleti forman37 » 27 May 2012, 20:43

oncelıkle gecmıs olsun :( trafıkte ıstemedıgınız kadar odun ve kütük mevcut mıllet frene basmaktan aciz dıyecek bısey bulamıyorum en yakısan kelıme odun :)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti mustklc » 27 May 2012, 20:48

insanlara hakaret etmek istemiyorum ama hiç fren izi yok. olduğu gibi vurmuş aracı
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
BLOG:
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

İleti yabani » 27 May 2012, 21:21

İnsan önce insan olmalı, arkadan vurmuşsun, ne halt yediğini kendin biliyorsun neden "önüme kırdı, zınk diye durdu" diye yazıyorsun, sanki ferrari tamponu kırdın, zorunlu trafik sigortası karşılayacak nasılsa, bari insan ol hatanı kabul et. tabi herne yazarsa yazsın hata %100 onda olacak fakat söyle basit kazaları bile sinir harbine dönüştürmemek lazım.

Geçmiş olsun, Allah daha kötüsünden korusun, nazarın vs. böylece çıkmış olsun inşallah.
yabani
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yiğit
Nereden: Ankara
Arabanız: 2004 Fabia Classic 1.4 16V 101 katır depiği

İleti tuzsuz » 27 May 2012, 22:03

öncelikli geçmiş olsun. tutanağa öyle yazmasına izin vermeseydiniz keşke. hatta polisi çağırıp gelene kadar bekletseydiniz. şu çektiğiniz fotoğrafları gören herkes "aniden önüme kırdı durdu" lafına bilmem nereleriyle güler. sizin arabanın yönü sola bakıyor. nerden çıkıp da ne tarafa kırmışsınız merak ettim. utanmadan yalan beyanda bulunuyosun be adam madem biraz usturuplu yalan söyle. tramer sonucundan bilgi verin lütfen. tekrardan geçmiş olsun.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: 2005 Fabia special 1,4 101 HP

İleti mustklc » 27 May 2012, 22:36

abide hasar yok aslında. tutanakta o kadar döktürmese iyiydi. o da benim sigortamdan para alacakmış. amacı oymuş
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
BLOG:
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

İleti forman37 » 27 May 2012, 22:38

vay cakal vay amacına bak adamın hem vur heme parasını al ne guzel mualla :D bızım turk mılletı yolda çıkmaya basladı.
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti kispest » 27 May 2012, 23:00

Hocam geçmiş olsun. Herif ihaleyi size yıkmak derdinde. Hasarıydı, sigortadan gelecek parasıydı, bunlar gelip geçici şeyler de, hatalı olduğu bir kazada "önüme kırıp durdu" diye geniş geniş yalan söylemeyi adamlıklarına nasıl yediriyorlar çok merak ediyorum.

Tekrar geçmiş olsun. Süreci takip ederiz ilgiyle biz de.
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti hakanerdogan » 27 May 2012, 23:06

Geçmiş olsun, yapacak bir şey yok cana gelmesin :)

ABS'li araç fren izi bırakmaz zaten :)
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti dursunsahin » 27 May 2012, 23:14

Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. Bizim Fabia'ların kaderi bu sanırım. Otoparka girip çıkarken köşeleri itinayla sürtenleri saymıyorum bile. :( Hele bir defasında yolun kenarında çocukla arabada otururken, eşinin elindeki çantaları bir an önce almanın telaşıyla bodoslama tampona dalan amcanın öküzlüğünü ve pişkinliğini hala unutamıyorum. (28 EL 566 - Şükrü Karakaya..........)
..::Fabia'mı seviyorum::..
..::Fabia'mı seviyorum::..
Kullanıcı avatarı
dursunsahin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Dursun ŞAHİN
Nereden: Giresun
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Ambiente 2006

İleti Bluedays » 28 May 2012, 10:35

Dostum, öncelikle çok geçmiş olsun.

Bizim peder, benim araçla gidiyor. (1 yıl evvel)
Sola dönecek. Sinyali veriyor. Sola dönmeye başlıyor. Arkadan gelen tipo, sol çamurluğa bindiriyor.
Yaşlı bir amca. Babam iniyor, ne yaptın amca diyor. Amca haklısın diyor. Ben düz gidecektim, görmedim senin döndüğünü diyor. Neyse, amcanın bir kaç yakını geliyor. Amcayla ne konuşuyorlarsa, polisler geldiğinde amca, düz gitmiyordum, dönecektim ben diyor. Yani bu durumda babam suçlu duruma düşüyor. Babam, adama gidip, utanmıyormusun, kocaman adamsın, yalan söyledin diyor. Bön bön suratına bakıyor...
Bu arada, babam beni aradı. Kaza yaptık, vs... Ne yapacağız? Neyse, dedim ki, eğer kaskonun bozulmayacağına değmez birsey ise sallayın. Kasko lafını da duyan polis 8/8 dayamış bize suçu...

* Kaza yaptığınızda kasko bozmaya değmeyecek olaylar dışında asla tutanakla uğraşmayın. Çağırın polisi.
Bizim vatandaşımız henüz suçunu kabullenecek olgunlukta değil.
* Kaskonuzun olduğunu asla söylemeyin. Zira polisler, diğer tarafa yıkmıyor bu durumda. Örneklerini duydum defalarca.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti ambiantem_06 » 28 May 2012, 10:55

maalesef kaskoyu duyunca hatalı olanda hıc ugrasmak ıstemedıgı ıcın herseyı kaskonuza yıkmaya calısıyor.
ambiantem_06
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: can
Arabanız: fabia ambiante tdi

İleti firarim19 » 28 May 2012, 11:16

Geçmiş olsun .

8/8 arkadan vuran suçludur. Fren lambanızın yanmadığını kanıtlyabilirse şayet durum değişir.

kısaca arkadaş parayı değil başka birşeyi alır sigortanızdan :)
93 Favorit L
99 Felicia GLX LPG
03 Fabia Elegance 1.4 LPG
11 Fiesta TDCI
15 Rapid Spaceback 1.2 MPI

Skoda bir bakış açısı, bir yaşam tarzıdır. Mütevaziliğin simgesidir.
firarim19
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Samsun
Arabanız: Rapid Spaceback 2015

İleti MadloveR » 28 May 2012, 11:25

Geçmiş olsun abi maalesef böyle odunlardan çok trafikte. Artık alışveriş merkezine gitmeye arabayı parka koymaya korkuyorum. Daha bu cumartesi başıma gelen olay. Yaw ön çamurluktan arka çamurluğa kadar araba takılır mı be insafsız hadi taktın ön çamurluğa ne diye arkaya kadar sürüyorsun çarptığın anda durdur arabayı değil mi? ki ben de arabanın içindeyim o anda. Adamı dövmemek için zor tutuyorum kendimi yanımda hanım çocuk var. Pişkin herif bir de sırıtarak ya boşver araban zaten boya istiyor demez mi. Artık dayanamadım Allah ne verdiyse daldım adama. Sanane benim arabanın boyasından boya istiyor diye parçalamak mı lazım itoğlu. Kolu kırılmış şikayetçi oldu arkadaş karakolla uğraştık birde. Allahtan alışveriş merkezinin kamera görüntülerini polislere verdim de fazla uğraşmadım.
Normalde sakin biriyimdir böyle serserilere pek ses çıkarmam ama bu herif pişkinliğe vurunca işi dayanamadım.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti umutgiray » 28 May 2012, 11:42

kardeş geçmiş olsun. cana gelmesin diyelim yapcak başka birşey yok.

triger seti değişimi için ustaya sordum işçilik için 150 tl dediler bilgin olsun.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti Bluedays » 28 May 2012, 11:47

Bu yaz benimde triger değiştirmem gerek. Salih Abi, zamanı gelince, ustanın iletişim bilgilerini senden alırım.

Mustafa kardeş, trigerin set fiyatı benim araç benzinli 1,4 101 hp, 300 TL. Herşey dahil.

Yani bu durumda 450-TL'ye halloluyor.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir