Gene Vatandaş Vurdu Bizim Araç

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Gene Vatandaş Vurdu Bizim Araç

İleti hetepe » 28 May 2012, 12:24

Geçmiş olsun, vuran arkadaş senin sigortadan birşey alamaz.
Şansına kasada darbe görünmüyor, stop ve tampon tamiriyle iş biter...

D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti unknown1 » 28 May 2012, 14:05

Öncelikle geçmiş olsun forumun "bir bilen abi" , "kıymetli üyesi "si. Trafikteyiz malesef ne zaman ne olacakğı belli olmuyor. 85 yaşındaki amca Florance N. hastanesinden güvenliklerin yardımıyla çıkıp mercedes CLK ya biniyorsa suçu adamda değil devlette araman lazım ve buna itiraz etmeyen her vatandaşta.

Dedim ya trafikteyiz. Kimse 100 de 100 temiz araba kullanamaz. Herkes bibirinin hatasını telafi edecekki kaza olmasın. Allah beterinden saklasın. O kadar hiddetlenme bence. Gün gelir vurursun birine. Birde bakmışsın ona söylediğin "...." sen olmuşsun.

Büyük geçmiş olsun. Sözlerimi yanlış anlama. İnsanız ne olacağımız belli değil.

Saygılar.
unknown
unknown1
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: unknown
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: unknown

İleti mustklc » 28 May 2012, 19:19

teşekür ederiz arkadaşlar.
Salih ve adem arkadaşlar, triger duruyor daha. şu şirket işleri bitsin ona eğilecem gelecek aya kaldı yani. tekrar sizi rahatsız ederiz.

aracı bugun şaşmaz ayhan güngör servise götürdüm. karşı tarafın sigortasıyla anlaşmalıymış. ama araba da lazım bu ara, belgeleri verdim aracı yarın götüreceğim. bagaj kapağı biraz kasılmış, arkadaki panel yamulmuş olabilir dedi danışman canım sıkıldı :cry:

bir de kaskodan yapalım indirim bozulmaz, hem daha hızlı olur dedi. hatırlarsanız şubatta bir kazamız daha vardı. karşı taraf %100 suçlu çıkmıştı. bunda da büyük ihtimal böyle olacak. belki kaskodan yaptırırım. vakit yok çünkü aracın başında bekleyecek. acil araba lazım, ters bir zamanda oldu
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

Önceki