Skoda T-shirt

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda T-shirt

İleti Ragıp » 31 May 2012, 14:14

Sevgili arkadaşlar ve abilerim diğer forumlara göz gezdirdiğimde hepsinin ortak t-shirtleri var bizim de skodacılar olarak bi t-shirt yada başka bi aksesuarlarımız olamazmı...

Ragıp
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ragıp Karakaş
Nereden: Bursa
Arabanız: FaVoRiT

İleti fırat3637 » 31 May 2012, 14:19

olur tabiki hemde çok güzel olur emek lazım uğraşacak arkadaşlar lazım yada talep listesi yapsak ben de yaparım bu işi üstlenirim yani konu daha yeni telep ve fikirler doğrultusunda yönlenebiliriz iyi günler herkese...
fırat3637
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fıratGGS
Nereden: İstanbul (And.)

İleti Kindred Brujah » 31 May 2012, 14:38

Bende her ilde bi temsilci olacak şekilde sticker yaptırmak stickerlı olanlara servislerin parça ve işçilik indirimi sağlamasını istiyordum ama o birlik oluşmuyor nedense...

fırat3637 yazdı:olur tabiki hemde çok güzel olur emek lazım uğraşacak arkadaşlar lazım yada talep listesi yapsak ben de yaparım bu işi üstlenirim yani konu daha yeni telep ve fikirler doğrultusunda yönlenebiliriz iyi günler herkese...
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Nereden: Ankara
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti umutgiray » 31 May 2012, 15:15

bunlar düşünce olarak gayet iyi olaylar ve birlik beraberlik açısanda olumlu şeyler. ancakkk
işte bu ancak kısmı sıkıntılı. daha önce onurson nickli onur kardeşimiz sticker bastırdı üstelik isteyenlerede kargo yoluyla gönderdi. stickerler için herhangi bir ücret talep etmedi ama kargo ücretini alıcı ödeyecekti. herkes bende bende dedi ama gönderilen bir çok kargo geri geldi (alıcı kargo ücretini ödemediği için) ve kargo ücretinide onur ödemek zorunda kaldı. daha sonra biz buluşma esnasında tedarik ettik stickerleri. sticker alanların bir kısmıda; camda iz kalır, zaten kim görecekki, yolda giderken nasıl olsa görünmüyor, arkaya yapıştırmamız lazım ama oda rezistanslara zarar verir gibi bahanelerle yapıştırmadı. yapıştıran insanlar ise azınlıkta kaldı.
diyeceğim o ki bizim millet her şeyiyle beleş olsa dahi mutlaka bir kulp bulacaktır. armudun sapı üzümün çöpü diyecektir. yapacak arkadaş her şeyi göze lamalı ve öyle yapmalı.
aşağıdaki link daha önce stickerlerle ilgili yapılan çalışmanındır.

fabia/uyelerimize-sicak-sicak-sticker-cikti-t21095-72.html

şimdiden kolay gelsin.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti fırat3637 » 31 May 2012, 15:26

umut giray nickli abi ben daha önce böyle organizasyon olduğunu bilmiyodumda bi baktım hakkatten beleş olsa bile millet yarı yolda bırakabiliyomuş ince eleyip sık dokumak lazım organizasyonları ynede bakalım talep olursa elimizden geleni yaparız.kolay gelsin...
fırat3637
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fıratGGS
Nereden: İstanbul (And.)

İleti lestat » 31 May 2012, 15:50

t-shirt olayına karar verilirse tasarımlarını yapabilirm arkadaşlar
beğenirsek kullanırız.
Kullanıcı avatarı
lestat
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Hakan ÖZLER
Nereden: İzmir
Arabanız: Fabia Elegance

İleti Sarıibo » 31 May 2012, 18:20

umutgiray yazdı:bunlar düşünce olarak gayet iyi olaylar ve birlik beraberlik açısanda olumlu şeyler. ancakkk
işte bu ancak kısmı sıkıntılı. daha önce onurson nickli onur kardeşimiz sticker bastırdı üstelik isteyenlerede kargo yoluyla gönderdi. stickerler için herhangi bir ücret talep etmedi ama kargo ücretini alıcı ödeyecekti. herkes bende bende dedi ama gönderilen bir çok kargo geri geldi (alıcı kargo ücretini ödemediği için) ve kargo ücretinide onur ödemek zorunda kaldı. daha sonra biz buluşma esnasında tedarik ettik stickerleri. sticker alanların bir kısmıda; camda iz kalır, zaten kim görecekki, yolda giderken nasıl olsa görünmüyor, arkaya yapıştırmamız lazım ama oda rezistanslara zarar verir gibi bahanelerle yapıştırmadı. yapıştıran insanlar ise azınlıkta kaldı.
diyeceğim o ki bizim millet her şeyiyle beleş olsa dahi mutlaka bir kulp bulacaktır. armudun sapı üzümün çöpü diyecektir. yapacak arkadaş her şeyi göze lamalı ve öyle yapmalı.
aşağıdaki link daha önce stickerlerle ilgili yapılan çalışmanındır.

fabia/uyelerimize-sicak-sicak-sticker-cikti-t21095-72.html" rel="nofollow

şimdiden kolay gelsin.

Ben sticker arabaya yapıştırdım. Bakıma lojistik servise gidiyorum. Yardımcı oluyorlar
Sarıibo
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: İbrahim Yücel
Arabanız: Roomster

İleti onurson » 01 Haz 2012, 07:35

biz ve daha önce başka arkadaşlar çok güzel şeyler düşündük. ama maalesef olmadı. hatırlamıyorum ama 300 fln rahat harcadım bu sticker olayına. kaç tane kargoyu boşuna ödedim. İnsanımız maalesef böyle. bizi yönetenlerde bunu biliyorlar. bize herşey müstaak.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti can_kozlu » 01 Haz 2012, 07:37

skoda arabaya ne diye skoda stic i yapıştırıyorsunuzki bence formum kurumsal bir amblemi olmalı o kullanılabilir belki.
can_kozlu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: can kozlu
Nereden: Çorum
Arabanız: oktavia 1.6 business

İleti onurson » 01 Haz 2012, 15:15

can_kozlu yazdı:skoda arabaya ne diye skoda stic i yapıştırıyorsunuzki bence formum kurumsal bir amblemi olmalı o kullanılabilir belki.

arkadaşım araştırmadan yazmışsın. bizde öylesine sticker olsun diye yapmadık zaten.
Kullanıcı avatarı
onurson
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: onur sonmez
Arabanız: YENİ KİA RİO SEDAN

İleti Sarıibo » 01 Haz 2012, 18:12

Teşekkürler Onur Bey.
Gayretlerin için. Bende çok güzel yapılanma olur diyordum fakat olmadı. Bizde zaten dayanışma ve organize olma duygusu gelişmemiş. Halbuki organize olduğumuz zaman çeşitli faaliyetlerde ses getiririz.
Sarıibo
CLASSIC
CLASSIC

İleti Ragıp » 01 Haz 2012, 23:50

Sarıibo yazdı:Teşekkürler Onur Bey.
Gayretlerin için. Bende çok güzel yapılanma olur diyordum fakat olmadı. Bizde zaten dayanışma ve organize olma duygusu gelişmemiş. Halbuki organize olduğumuz zaman çeşitli faaliyetlerde ses getiririz.

Sanırım haklısınız...
Ragıp
CLASSIC
CLASSIC

İleti berkin » 02 Haz 2012, 08:42

Onur arkadaşımız gerçektende çok özverili şekilde çalışmıştı bu sticker olayında . Ama maalesef bu güzel düşüncenin sonu istanbul buluşmaları gibi oldu . 100 kişi benide say ben alıcam ama en son 5-10 kişi . yeniden bu t-shirt yada sticker olayı olursa ben katılırım . Onur arkadaşımızın sticker olayından sonradan haberim oldu daha sonrada yapılan ayıp karşısında da isteyecek yüzüm olmadı .
saygılar
Kullanıcı avatarı
berkin
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: YILMAZ HATİP
Nereden: Kocaeli
Arabanız: YETİ 1,6 TDİ ELEGANCE GREENLİNE MATO KAHVE

İleti lazza » 02 Haz 2012, 20:25

onurson arkadaşa o zaman teşekkür ettiştim fabia vardı ona getirtmiştim nasip sakladım şimdi favorit var ve onada yapıştırdım :) tekrar teşekkürler
Kullanıcı avatarı
lazza
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: mustafa
Nereden: Antalya
Arabanız: 1990 favorit 136 l

İleti Ragıp » 03 Haz 2012, 12:01

ben olmasını çok isterdim şahsen ama dediğiniz gibi herkes kalıbının adamı çıkmıyor malesef... :?
Ragıp
CLASSIC
CLASSIC

İleti Sarıibo » 04 Haz 2012, 11:09

onurson yazdı:biz ve daha önce başka arkadaşlar çok güzel şeyler düşündük. ama maalesef olmadı. hatırlamıyorum ama 300 fln rahat harcadım bu sticker olayına. kaç tane kargoyu boşuna ödedim. İnsanımız maalesef böyle. bizi yönetenlerde bunu biliyorlar. bize herşey müstaak.
Onur Bey uğraşların için teşekkürler. Sizde haliyle bir moral çöküntüsü olmuş. Organize olmayı bir türlü insanlarımıza anlatamadık. T-shirt uğraşindan önemli olan sizin projeniz. Biz Skoda Fun Kulub olarak iyi organize olmayı inşallah başarırız. Biraz sabredelim.
Sarıibo
CLASSIC
CLASSIC

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir