ABD deki araba fiyatları.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ABD deki araba fiyatları.

İleti volkanvolcano » 05 Haz 2012, 19:08

Arkadaşlar hepinize iyi günler , birkaç gündür internetten abd deki araba fiyatlarına bakıyorum açıkçası birazda imrenerek, o kadar ucuz ki araba fiyatları bizim Türkiye de favorit fiyatına dodge lara chryslere falan biniyorlar üstüne benzin fiyatlarıda ucuz olunca 3000 motor dan aşağı araba sayısı bir hayli az.Tabi ben böyle ağzım açık bakarken aklıma neden 2.el arabalar bu kadar ucuz dedim internetten yine ufak bir araştırmayla 2..el araçların bakım ve işçilik masrafları aşırı derecede fazla ve sigorta olayıda epeyi yüksek meblağlardaymış o yüzden genelde sıfır km araçlar tercih ediliyor tabi sıfır km araçların fiyatlarıda Türkiyeyle kıyaslanamayacak düzeyde.Bir an o fiyatların Türkiye de olduğunu düşündümde olmaz tabi... Biz her zaman ki gibi daha çok verip daha az yararlanmaya devam edeceğiz gibi görünüyor buna da şükür hepinize iyi günler diliyorum.

• Erkekler büyümez oyuncakları büyür.
volkanvolcano
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: volkan volcano
Nereden: Aydın
Arabanız: skoda favorit

İleti tuzsuz » 05 Haz 2012, 21:07

hocam, abd' de ford mustang 22,200 $ dan başlıyor. türkiyede 93,000 $ dan. shelby gt 500 modeli orada 54,200 $ türkiyede 205,00 $.

http://www.ford.com/cars/mustang/models/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 4998/detay
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia special 1,4 101 HP

İleti volkanvolcano » 05 Haz 2012, 22:07

Haklısın gerçekten bakığ bakıp iç geçiriyoruz bizde :D 2.el 2005 mustang falan 3000 dolar civarı birsürü var, Türkiyede 90 bin dolar :D
  • Erkekler büyümez oyuncakları büyür.
volkanvolcano
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: volkan volcano
Nereden: Aydın
Arabanız: skoda favorit

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir