DÖNÜŞ YAPIN HER TÜRLÜ YARDIMCI OLALIM !!!!!!!?????? NE DEMEK

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

DÖNÜŞ YAPIN HER TÜRLÜ YARDIMCI OLALIM !!!!!!!?????? NE DEMEK

İleti umutgiray » 06 Haz 2012, 18:04

FORUMDAKİ YENİ MODA BU OLDU. GERÇİ YAPAN BİR KAÇ ŞAHIS AMA; BENCE CAN SIKICI BİR DURUM VAR ORTADA.

İNSANLAR BU FORUMDA SORUNLARINI YAZIP BİLGİ SAHİBİ İNSANLARDAN BİR CEVAP BEKLİYORLAR EN AZINDAN BİR YORUM, BİR YOL GÖSTRERMESİNİ UMUT EDİYORLAR VEYA BİLGİ SAHİBİ İNSANLAR BİR KONUDA DENEYİMLERİNİ DİĞER ARKADAŞLARLA PAYLAŞIYOR. TAMAMEN TİCARİ KAYGIDAN UZAK BİR ŞEKİLDE GELİŞEN OLAYLAR.

HERKESİN BÜTÇESİ BELLİ BİNDİĞİ ARABA ORTADA. PARA BOL OLSA KİMSE FAVORİT, FELİCA, FABİA, OCTAVİA VS UĞRAŞMAZ.ARAÇLA İLGİLİ BİR PROBLEM OLDUĞUNDA DA GİDER YETKİLİ VEYA ÖZEL SERVİSE ÇEKER ARABAYI ANAHTARI TESLİM EDER VE ÇIKIŞTA FATURAYI ÖDER. NE VARMIŞ NEDEN OLMUŞ ÇOKTA ÖNEMLİ OLMAZ.

ANCAK BURDA KIT KAYNAKLA EN YÜKSEK FAYDAYI SAĞLAMA YOLUNDA İNSANLAR ÇABA SARFEDERKEN BAZI UYANIKLAR ÇIKIP OLAYI TAMAMEM TİCARİ MECRAYA ÇEKİP; "ARAYIN HER TÜRLÜ YARDIMCI OLALIM" MANTIĞIYLA MÜŞTERİ TOPLAMA TELAŞINA ÇEVİRİYORLAR. NİHAYETİNDE İNSANLAR BİLDİKLERİNİ PAYLAŞIYOR, BİLMEDİKLERİNİ SORUYOR. YARDIMCI OLACAKSANIZ FORUM BURDA SORUNLAR ORTADA. ŞAHSA ÖZELMİ YARDIMCI OLUYORSUNUZ. YARDIMCI OLMAKTAN KASIT NEDİR. BİLİYORSAN BİRŞEYLER YAZARSIN BURAYA. BUGÜN BU SORUNLA KARŞILAŞAN ARKADAŞLARDA, OLAYI MERAK EDENLERDE, DAHA SONRA BÖYLE BİR BİLGİYE İHTİYAÇ DUYANLARDA BU BİLGİDEN FAYDALANIR.

DUYARLI FORUM KULLANICILARINDAN RİCA EDİYORUM,.

HER SORUN ÇIKTIĞINDA VEYA AKLIMIZA BİRŞEY TAKILDIĞINDA İLK OLARAK FORUMDA ARIYORUZ VE SIKINTIYI PAYLAŞIYORUZ. HER ARADIĞIMIZDA EN AZINDAN BİR İPUCU BULABİLMEK ADINA BU TÜR DAVETLERE İTİBAR ETMEYİNİZ. SORUNU YAZDIĞINIZ GİBİ ÇÖZÜMÜDÜE YAZINIZ.

ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: SALİH TEMİZ
Nereden: Ankara
Arabanız: WW Jetta Comfortline 2011 1.6 TDI Ot.

İleti can_kozlu » 06 Haz 2012, 18:11

sanırım biraz sinirlenmişsiniz umut bey arayın yardımcı olalım.
psk.danışman : can kozlu
can_kozlu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: can kozlu
Nereden: Çorum
Arabanız: oktavia 1.6 business

İleti umutgiray » 06 Haz 2012, 18:17

ALLAH'A ŞÜKÜR PSK.DANIŞMANLIK BİR DURUMUM YOK. ANCAK ..............
YAZACAK VAKTİM YOK
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti can_kozlu » 06 Haz 2012, 18:17

şaka bir yana çok haklısınız ben hemen hergün en az bisefer forma bir göz atıyorum. çok değerli bilgiler paylaşılıyor ve şahsen çokta istifade ediyorum bu paylaşımlardan. burada servis yada tamirci arkadaşların ve/veya abilerin olması çok güzel bir çoğuda yardımcı olmaya çalışıyor. arayın yardımcı olalım yerine "yeğenim senin sorunun şu istersen ben sana şu paraya veya şu şekilde yardımcı olurum" şeklinde olsa ne güzel olurdu.
can_kozlu
CLASSIC
CLASSIC

İleti ONDOKUZ » 06 Haz 2012, 19:36

danışınız...
ONDOKUZ
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ondokuz
Arabanız: fabia comfort 101 hp

İleti skoda53 » 06 Haz 2012, 21:57

site yönetiminin dikkatinden bu tip şeyler kaçmaz aslında...
skoda53
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: mehmet
Nereden: Rize
Arabanız: 2013 toyota corolla d4d mm

İleti firarim19 » 06 Haz 2012, 22:12

Bende yazmıştım bir konuya mesaj olarak,

Ticari bir mecra değil burası, çok itici bu tarz yaklaşımlar. Ayrıca arkadaş sinirlenmekte gayet haklı. O kadar insan çzöüm üretmeye çalışırken bilip para için söylememek ... neyse.
93 Favorit L
99 Felicia GLX LPG
03 Fabia Elegance 1.4 LPG
11 Fiesta TDCI
15 Rapid Spaceback 1.2 MPI

Skoda bir bakış açısı, bir yaşam tarzıdır. Mütevaziliğin simgesidir.
firarim19
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Samsun
Arabanız: Rapid Spaceback 2015

İleti scania_seat_skoda » 06 Haz 2012, 22:15

kudret_19 yazdı:danışınız...

danışınız bencede :D (DANIŞMA ilerden sağa dönünce karşınızda cıkacak)
Kullanıcı avatarı
scania_seat_skoda
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ufuk usta
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 2001 1.9 TDI octavia combi L&K 110 kw 6 vites

İleti dursunsahin » 06 Haz 2012, 22:36

umutgiray yazdı:FORUMDAKİ YENİ MODA BU OLDU. GERÇİ YAPAN BİR KAÇ ŞAHIS AMA; BENCE CAN SIKICI BİR DURUM VAR ORTADA.

İNSANLAR BU FORUMDA SORUNLARINI YAZIP BİLGİ SAHİBİ İNSANLARDAN BİR CEVAP BEKLİYORLAR EN AZINDAN BİR YORUM, BİR YOL GÖSTRERMESİNİ UMUT EDİYORLAR VEYA BİLGİ SAHİBİ İNSANLAR BİR KONUDA DENEYİMLERİNİ DİĞER ARKADAŞLARLA PAYLAŞIYOR. TAMAMEN TİCARİ KAYGIDAN UZAK BİR ŞEKİLDE GELİŞEN OLAYLAR.

HERKESİN BÜTÇESİ BELLİ BİNDİĞİ ARABA ORTADA. PARA BOL OLSA KİMSE FAVORİT, FELİCA, FABİA, OCTAVİA VS UĞRAŞMAZ.ARAÇLA İLGİLİ BİR PROBLEM OLDUĞUNDA DA GİDER YETKİLİ VEYA ÖZEL SERVİSE ÇEKER ARABAYI ANAHTARI TESLİM EDER VE ÇIKIŞTA FATURAYI ÖDER. NE VARMIŞ NEDEN OLMUŞ ÇOKTA ÖNEMLİ OLMAZ.

ANCAK BURDA KIT KAYNAKLA EN YÜKSEK FAYDAYI SAĞLAMA YOLUNDA İNSANLAR ÇABA SARFEDERKEN BAZI UYANIKLAR ÇIKIP OLAYI TAMAMEM TİCARİ MECRAYA ÇEKİP; "ARAYIN HER TÜRLÜ YARDIMCI OLALIM" MANTIĞIYLA MÜŞTERİ TOPLAMA TELAŞINA ÇEVİRİYORLAR. NİHAYETİNDE İNSANLAR BİLDİKLERİNİ PAYLAŞIYOR, BİLMEDİKLERİNİ SORUYOR. YARDIMCI OLACAKSANIZ FORUM BURDA SORUNLAR ORTADA. ŞAHSA ÖZELMİ YARDIMCI OLUYORSUNUZ. YARDIMCI OLMAKTAN KASIT NEDİR. BİLİYORSAN BİRŞEYLER YAZARSIN BURAYA. BUGÜN BU SORUNLA KARŞILAŞAN ARKADAŞLARDA, OLAYI MERAK EDENLERDE, DAHA SONRA BÖYLE BİR BİLGİYE İHTİYAÇ DUYANLARDA BU BİLGİDEN FAYDALANIR.

DUYARLI FORUM KULLANICILARINDAN RİCA EDİYORUM,.

HER SORUN ÇIKTIĞINDA VEYA AKLIMIZA BİRŞEY TAKILDIĞINDA İLK OLARAK FORUMDA ARIYORUZ VE SIKINTIYI PAYLAŞIYORUZ. HER ARADIĞIMIZDA EN AZINDAN BİR İPUCU BULABİLMEK ADINA BU TÜR DAVETLERE İTİBAR ETMEYİNİZ. SORUNU YAZDIĞINIZ GİBİ ÇÖZÜMÜDÜE YAZINIZ.

ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

+1
Sonuna kadar katılıyorum. Site yönetimine özel mesajla bildirdiğim halde cevap da alamadım. Bazen öyle can sıkıcı oluyor ki, tam işten anlayan biriyle önemli bir hususu paylaşıyorsunuz. Araya girip, "DANIŞINIZ.", "YARDIMCI OLALIM." gibi mesajlar yazılıyor. Meselede dağılıyor. Kasıtlı olduğuna inanmaya başladım artık. Bir tanesi daha yakında dahil oldu siteye zaten. Herkese iyi akşamlar...
..::Fabia'mı seviyorum::..
Kullanıcı avatarı
dursunsahin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Dursun ŞAHİN
Nereden: Giresun
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Ambiente 2006

İleti mustklc » 07 Haz 2012, 07:53

salih beni ara yardımcı olayım sana. telefonum var sende :D
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti fırat3637 » 07 Haz 2012, 08:19

kesinlikle ama kesinlikle çok haklısınız bi konu hakkında '' dönüş yapınız'' diye mesaj okuyunca sinirler tepeme çıkıyo kardeşim bişe biliyosan herkes gibi söyle anlat yok dön bana yok bilmemem ara beni madem reklam peşindesin para kazanmak istiyosun siteye koy reklamını siteyede bi faydan olsun milleti de germe yok yere şurda birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz bişeler öğrenmeye çalışıyoruz biliyosan sende yazarak paylaş milleti döndürüp durmanın alemi yok herkese kolay gelsin...
fırat3637
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fıratGGS
Nereden: İstanbul (And.)

İleti elvis » 07 Haz 2012, 08:42

Bu konuda kesinlikle Salih arkadaşa katılıyorum.Birşey soruyorsun bazıları özelden mesaj yaz da anlatayım diyor.E madem bu foruma üye oldun,bilgini herkesle paylaşman gerek diye düşünüyorum.
elvis
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Gürsel
Nereden: Bursa
Arabanız: 93 Bordo Favorit LX

İleti dursunsahin » 07 Haz 2012, 08:59

Hadi gözümüz aydın. Bu tarz iletiler forumdan silinmiş. Gerçi şimdi de diyaloglar çok komik olmuş ama olsun. :)
Kullanıcı avatarı
dursunsahin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Dursun ŞAHİN
Nereden: Giresun
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Ambiente 2006

İleti umutgiray » 07 Haz 2012, 14:44

dursunsahin yazdı:Hadi gözümüz aydın. Bu tarz iletiler forumdan silinmiş. Gerçi şimdi de diyaloglar çok komik olmuş ama olsun. :)

İletilerin silinmesi bile büyük bir gelişme. bu tür yaklaşımlara hiçbirzaman prim tanınmamalı çünkü bu sitenin amacı belli.
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hetepe » 07 Haz 2012, 14:56

''her türlü'' derken ne demek isteniyor ecaba?? Aklıma kötü şeyler geliyor... :? :D
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti umutgiray » 07 Haz 2012, 15:03

hetepe yazdı:''her türlü'' derken ne demek isteniyor ecaba?? Aklıma kötü şeyler geliyor... :? :D

bazı duvar vs. gibi yerlerde yazan "bel fıtığı" olayı gibi ucu açık bir durum.:mrgreen: :lol:
Kullanıcı avatarı
umutgiray
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti can_kozlu » 07 Haz 2012, 15:27

umutgiray yazdı:ALLAH'A ŞÜKÜR PSK.DANIŞMANLIK BİR DURUMUM YOK. ANCAK ..............
YAZACAK VAKTİM YOK

hocam kızmadınız umarım !
can_kozlu
CLASSIC
CLASSIC

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir