Yeni Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Yeni Cumhurbaşkanımız Abdullah Gül

İleti yonetici » 28 Ağu 2007, 18:17

Abdullah Gül 339 oy ile 11. Cumhurbaşkanı olarak 3. turda seçildi. Vatana memlekete hayırlı uğurlu olsun.

Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti hakanerdogan » 28 Ağu 2007, 18:18

Hayırlı olsun...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti silverline93 » 28 Ağu 2007, 18:23

nereye gidiyor bu ülke sonu nereye varacak çok merak ediyorum...

silverline93
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 28 Ağu 2007, 18:39

hayırlı uğurlu olsun.yolun açık olsun türkiye!
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti silverline93 » 28 Ağu 2007, 18:43

karanlıktayken yol görülmez ışık yok ki...
silverline93
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 28 Ağu 2007, 18:45

[quote="silverline93"]

nereye gidiyor bu ülke sonu nereye varacak çok merak ediyorum...

[/QUOTE]

valla murat kardeş,

gidipde iktidardaki partiye, yazın niye kömür dağıtıyo bunlar diyen, ve kömür alan halkı karşısına alan, ekonomiden zerre anlamayan, ve yüce türk halkının, 40 milyon seçmenin %47 sinin oyunu verdiği bir partinin cumhurbaşkanı adayının hanımına dil uzatan bir muhalefet gelse ne olurdu bilmem...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti silverline93 » 28 Ağu 2007, 18:50

hepimiz aynı gemideyiz hakan kardeş gemi batarsa hepimiz batarız bu basit bir türban olayı ya da muhalefet olayı değil inşallah çarklara su taşımayan bir cumhurbaşkanı olur YOKSA İKTİDARA GELMEDEN ÖNCE BEN TÜRBAN SORUNU ÇÖZÜCEM DİYİPTE 7  SENEDE BİR TEK BAŞÖRTÜLÜ KIZMIZI ÜNİVERSİTEYE SOKAMAYAN ADAMLARDAN OLURSA İŞ KÖTÜ vakti zamanında GÜL ün partisine oy verdim KEŞKE VERMESEYDİM ESNAFIM VE BENİM AĞZIMA .......TI OĞLUNA GEMİCİK ALDI GÜZEL İZMİRİME GAVUR DEDİ BÖLÜCÜ BAŞINA SAYIN DEDİ ŞEHİDİNE KELLE KEŞKE OY VERMESEYDİM BUNLARA ÇOK PİŞMANIM... 
silverline93
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 28 Ağu 2007, 18:56

[quote="silverline93"]hepimiz aynı gemideyiz hakan kardeş gemi batarsa hepimiz batarız bu basit bir türban olayı ya da muhalefet olayı değil inşallah çarklara su taşımayan bir cumhurbaşkanı olur YOKSA İKTİDARA GELMEDEN ÖNCE BEN TÜRBAN SORUNU ÇÖZÜCEM DİYİPTE 7  SENEDE BİR TEK BAŞÖRTÜLÜ KIZMIZI ÜNİVERSİTEYE SOKAMAYAN ADAMLARDAN OLURSA İŞ KÖTÜ vakti zamanında GÜL ün partisine oy verdim KEŞKE VERMESEYDİM ESNAFIM VE BENİM AĞZIMA .......TI OĞLUNA GEMİCİK ALDI GÜZEL İZMİRİME GAVUR DEDİ BÖLÜCÜ BAŞINA SAYIN DEDİ ŞEHİDİNE KELLE KEŞKE OY VERMESEYDİM BUNLARA ÇOK PİŞMANIM... [/QUOTE]

ya tabi sizde haklısınız sonuna kadar. bizimde bunlar zamanında düzeldi, herşeyimiz son beş senede değişti.

bi yeri yaparken öbürünü ihmal etmemek gerekiyor.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti yonetici » 28 Ağu 2007, 18:58

[quote="silverline93"]hepimiz aynı gemideyiz hakan kardeş gemi batarsa hepimiz batarız bu basit bir türban olayı ya da muhalefet olayı değil inşallah çarklara su taşımayan bir cumhurbaşkanı olur YOKSA İKTİDARA GELMEDEN ÖNCE BEN TÜRBAN SORUNU ÇÖZÜCEM DİYİPTE 7  SENEDE BİR TEK BAŞÖRTÜLÜ KIZMIZI ÜNİVERSİTEYE SOKAMAYAN ADAMLARDAN OLURSA İŞ KÖTÜ vakti zamanında GÜL ün partisine oy verdim KEŞKE VERMESEYDİM ESNAFIM VE BENİM AĞZIMA .......TI OĞLUNA GEMİCİK ALDI GÜZEL İZMİRİME GAVUR DEDİ BÖLÜCÜ BAŞINA SAYIN DEDİ ŞEHİDİNE KELLE KEŞKE OY VERMESEYDİM BUNLARA ÇOK PİŞMANIM... [/QUOTE]

Atalarımız "Kork Allah’tan kormayandan" demiş o yüzden hiç kormanıza gerek yok. Türkiye 84 yıllık değil 708 yıllık bir devlettir bize hiçbirşey olmaz.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

İleti silverline93 » 28 Ağu 2007, 19:02

ASLA KİMİN HAYIRLI KUL KİMİN HAYIRSIZ OLDUĞUNU BİLEMZSİNİZ VAKTİ ZAMANINDA OSMANLI HALİFESİ BİLE GAVURLARLA İŞ BİRLİĞİ YAPMIŞTI O YÜZDEN İNANÇ HER ZAMAN ALLAH İLE KUL ARASINDADIR KİMSENİN İÇİNİ BİLEMEYİZ HER HALDE ALLAH'TAN KORKSALARDI UNAKITANI  BAKAN YAPMAZLARDI.
silverline93
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 28 Ağu 2007, 19:03

yani evet bencede katılıyorum...

her kesim için geçerli olmasada, milli gelir artmış, alım gücü artmış, enflasyon derdi yok, eskiden sıfır araba almak mı? derdik. şimdi krediler düşmüş. önceden 30 liralıl arabayı vadeli alıp 50 lira öderdi millet.

Hatırlasanıza eskiden ev almak hayal, rüya idi. Şimdi kira öder gibi ev veriyolar... TOKİ-Başbakanlık yaptı bunu.

CHP ne demişti hatırlasanıza, Bolu tüneline depremden sonra burayı patates deposu yapalım demişti, ama şimdi çok modern ve kullanışlı bi yol oldu.

amerikada, dünyada global bi ekonomik dalgalanma var. hani dolar uçmuyo, borsa dip yapmıyo? önceleri hatırlayın biraz...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti silverline93 » 28 Ağu 2007, 19:21

EWET HAKLISINIZ ÖNCELERİ İMF DEN ALINAN PARA 80 YILIN TOPLAMI OLARAK 90 MİLYAR DOLARDI AKP HÜKÜMETİ SON 5 YILDA 90 MİLYAR DOLAR ALDI BORÇ İKİYE KATLADI ŞİMDİ ANLAYABİLİRSİNİZ HERHALDE O RAHATLIK NERDEN KAYNAKLANIYOR BORSANIN YÜZDE 73 Ü YABANCILARA AİT SENİN OLMAYAN BİRŞEY YANİ YABANCILŞAR BÖYLE HÜKÜMETİ BULMUŞ KAÇIRIRMI KİM ONLARIN DÜZENİNE AYAK UYDURACAK İZİM GARİBAN MİLLETTE AAAAA BORSA YA BAK UCUYOR HELALA OLSUN HÜKÜMETE TAVAN YAPTIRDI DİYOR YA NE ALAKASI VAR

AYNI OLAY 1950 LERDE ADNAN MENDERES ZAMANINDA YAPILDI O ZAMANDA AMERİKADAN MARSALL YARDIMLARI ALINDI ÜLKEDE TAM 5 YIL BOLLUK YAŞANDI İŞTE TAA O ZAMANLARIN BORCUNU ÖDÜYORUZ BU ZİHNİYET İYİ DEĞİL ...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       &nbs
silverline93
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 28 Ağu 2007, 19:22

hayırlı uğurlu olsun vatana millete türk halkı için ....

tartışmaya gerek yok seçilen seçildi Confused 
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

İleti mygokhan » 28 Ağu 2007, 19:38

[quote="hakanerdogan"]yani evet bencede katılıyorum...

her kesim için geçerli olmasada, milli gelir artmış, alım gücü artmış, enflasyon derdi yok, eskiden sıfır araba almak mı? derdik. şimdi krediler düşmüş. önceden 30 liralıl arabayı vadeli alıp 50 lira öderdi millet.

Hatırlasanıza eskiden ev almak hayal, rüya idi. Şimdi kira öder gibi ev veriyolar... TOKİ-Başbakanlık yaptı bunu.

CHP ne demişti hatırlasanıza, Bolu tüneline depremden sonra burayı patates deposu yapalım demişti, ama şimdi çok modern ve kullanışlı bi yol oldu.

amerikada, dünyada global bi ekonomik dalgalanma var. hani dolar uçmuyo, borsa dip yapmıyo? önceleri hatırlayın biraz...
[/QUOTE]

Clap
Clap
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti erkangroup » 28 Ağu 2007, 20:24

arkadaşlar cumhurbaşkanı kim olursa olsun en azından makamına saygı duymalıyız.. hiç kimse korkmasın bu vatanı kimse yıkamaz..
erkangroup
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti skodacı » 28 Ağu 2007, 21:25

Hayırlı olsun...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hakanerdogan » 28 Ağu 2007, 21:38

öyle yada böyle halk bunu seçiyosa bunu istiyosa bunun zamanında rahat etmiş, aralarında en iyisi bunlarmış ki seçildiler...

siyasette geleceğe dönük yatırım, geleceğe dönük politika olmaz. 1950 lerde adnan menderesin borcunu ödüyoruz da madem, adnan menderes neden bi kahraman milletin gözünde? o zamanın en iyisi oydu. bundan 50 yıl sonrasını düşünmedi.

halkı, seçildiğiniz vakit mutlu etmelisiniz. bundan 50 yıl sonrası şimdiki halkı ilgilendirmez, halk hemen ister.

Oh ne ala, sen benim oyumu al, ben seçeyim seni, sen gelecek nesli mutlu et, biz fakirlik çekelim...

Bu olmaz...

Gerek AB, gerek :::ABD::: sayesinde olmuş olursa olsun, bu hükümet, hiç bir kimsenin, hiç bir hükümetin yapamadığını bu millete sağladı.

Yok vatan elden gidiyo, yok her şey satılıyo diye korkmayın, vatan öle birden elden gitmez.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti umutkubat » 28 Ağu 2007, 21:38

hayırlı olsun..
umutkubat
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Ankara
Arabanız: 2014 Octavia Elegance 1.6 TDI DSG

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım