SKODA CİTİGO VE RAPİD

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

SKODA CİTİGO VE RAPİD

İleti feliş » 18 Haz 2012, 16:45

Slm arkadaşlar gazetede okudumda skoda 2012 eylülde citigo ve 2012 kasımda rapidi üreteceklermiş, birde 5 ayda toplam 3000 küsür adet araba satmış skoda herhalde bu gidişte türkiyeyi kaplıyacak

Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: yunus KÖKSAL
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: SKODA FELİCİA 1.3MPİ COMBİ GLXİ

İleti skodkuzum » 18 Haz 2012, 17:41

cok gec kaldılar gecen senede hazıranda mıssıon l satısa cıkıyordu.... :P :l
skodkuzum
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: huseyın
Nereden: Kırşehir
Arabanız: skoda fabıa

İleti feliş » 18 Haz 2012, 17:46

Skodanın genel başkanı Mahmut Kadirbeyoğlu piyasadaki hıza ayak uydurmak için ortalama 6 ayda bir araba çıkaracağız diyordu ama yok daha...
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodahastası » 18 Haz 2012, 20:29

Yunus bey onu fabrika diyordu ve sözünüde tutuyor sürekli consept modeller çıkıyor ve bunların türkiyeye gelmesi biraz uzun sürüyor haliyle sırasıyla vizyon d,mission l,hind rapid i,citigo,ve şimdide avrupa rapid i
sizin haber kanağınız; http://www.aksam.com.tr/pazar-duserken, ... 1975h.html
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti feliş » 18 Haz 2012, 21:22

Hımm haberim yoktu bunuda sizden öğrenmiş oldum...
Kullanıcı avatarı
feliş
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ayhani » 18 Haz 2012, 23:48

Skodaya olan ilgi her geçen gün artıyor. Bugün 1-2 saat içinde Adana'da 4-5 yeti gördüm biride taksiydi. En az 10-15'er tane octavia süper b fabia gördüm.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti skodahastası » 19 Haz 2012, 06:58

Yaban cı ülkelerde insanlar skoda yı çok alıyor,yada skoda dan girmeyelim olaya,yabancı ülkedeki insanlan genelde ki amacı ben nekadar veriyorum 30.000 tl ne alabiliyorum passat,jetta,octavia,superb,megane falan filen onlarda vergi avantanjı var, ayrıca algı seviyeleri yüksek olduğu için ,adam hyundai almıyor,megane almıyor, diyor bunlar alman malı passat alayım yada octavia alayım diyerek ihtiyacına göre hareket ediyor peki bunu size niye anlattım.
Çok gelişmiş mega kentler de istanbul gibi şehirlerde bir algı vardı skoda çarpık baçaklı yok efendim bu araba yaramzaz gibi şimdilerde bu algı yıkılıyor ve istanbul pazar payı artarken doğu, ege,akdeniz,iç anadolu bölgelerinde az araba satılır ama bizim ülkemiz köy lük ülkesidir(kimse alınmasın) onun için yeni yeni gelişiyor ülkemiz ve yeni gelişen bölgelerde millet parasının değerini biliyor gittipde hyundai almıyor passat octavia,tiguan,a4 falan filen başlıyor e hal olun a şehrinde satılan 20 araçtan 10 hyundai,renault falan satılırken 10 u parasını hak edicek araçlar satılmaya başlıyor
bu oran hergün artıyor ve satışlarda buna orantılı bir artış gösteriyor.
OHHH YORULDUM :D
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir