Oto Dosemesinde tavsiyem...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Oto Dosemesinde tavsiyem...

İleti can.tasan » 20 Haz 2012, 21:51

Arkadaslar yaklasik bir yil once detayli temizlikten sonra aracimin tavani sarkmisti. Baslarda orjinali bozulmasin diye yaptirmak istemedim fakat aracimi yikayanlardan gittigimde yaptiracaklarina dair bir kagit almistim. Simdi arabayi satma ihtimalim dogdu ve satmadan yaptirayim dedim. Ilk once bir ustaya gonderdiler Ankara Baskent sanayiinde, usta para istedi ben de yikamaciya tekrar gittim baska bir ustayla gorusup anlastilar ve oraya gonderdiler. Tavani yaptirdim ve tek kelime ile mukemmel oldu. Ilk gittigim usta 2 saatte yapacagini soyledi fakat aslinda uygulamanin cok daha uzun oldugunu ve iki saatte yapilinca tekrar sarkabilecegini de ogrendim. Tavanimi soktuler, zimparalayip 1 gun kuruttular ve ertesi gun yeni kumasi yapistirip bir dahaki gidisimde de monte ettiler.Ben kolay begenen biri degilim ama iscilikleri de insanliklari da mukemmel, ustelik ilk gittigim yerden de daha ucuza mal oldu, gerci parasini yikamacilar verdi ama olsun. Eger dosemeci ihtiyaci olan varsa mutlaka tavsiye ederim. Kesinlikle bir alakam yok ve reklam olsun diye soylemiyorum bunlari, gercekten memnun kaldigim icin soyluyorum. Aracimin tavani sifirindan daha kaliteli oldu. Baskent sanayiinde Cihan oto doseme isteyene numarasini verebilirim...

Kullanıcı avatarı
can.tasan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Can TASAN
Nereden: Ankara
Arabanız: 2003 Fabia Elegance 101

İleti mustklc » 20 Haz 2012, 22:20

ben yıkamacıya hayran kaldım. onlar nasıl bir insandır ki , yaptıkları bir hatanın bedelini kendi ceplerinden ödemekte tereddüt etmiyorlar, cam muhafaza içinde müzeye kaldırmak lazım onları. piyasada anasının doğurmayıp löp diye sıçtığı o kadar çok esnaf var ki artık böyleleri bizi şaşırtıyor
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti mkale » 20 Haz 2012, 23:06

can.tasan yazdı:Arkadaslar yaklasik bir yil once detayli temizlikten sonra aracimin tavani sarkmisti. Baslarda orjinali bozulmasin diye yaptirmak istemedim fakat aracimi yikayanlardan gittigimde yaptiracaklarina dair bir kagit almistim. Simdi arabayi satma ihtimalim dogdu ve satmadan yaptirayim dedim. Ilk once bir ustaya gonderdiler Ankara Baskent sanayiinde, usta para istedi ben de yikamaciya tekrar gittim baska bir ustayla gorusup anlastilar ve oraya gonderdiler. Tavani yaptirdim ve tek kelime ile mukemmel oldu. Ilk gittigim usta 2 saatte yapacagini soyledi fakat aslinda uygulamanin cok daha uzun oldugunu ve iki saatte yapilinca tekrar sarkabilecegini de ogrendim. Tavanimi soktuler, zimparalayip 1 gun kuruttular ve ertesi gun yeni kumasi yapistirip bir dahaki gidisimde de monte ettiler.Ben kolay begenen biri degilim ama iscilikleri de insanliklari da mukemmel, ustelik ilk gittigim yerden de daha ucuza mal oldu, gerci parasini yikamacilar verdi ama olsun. Eger dosemeci ihtiyaci olan varsa mutlaka tavsiye ederim. Kesinlikle bir alakam yok ve reklam olsun diye soylemiyorum bunlari, gercekten memnun kaldigim icin soyluyorum. Aracimin tavani sifirindan daha kaliteli oldu. Baskent sanayiinde Cihan oto doseme isteyene numarasini verebilirim...

tavan için bende gitmeyi isterim.numarayı verirseniz sevinirim.
mkale
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: murat kalender
Arabanız: fabia

İleti can.tasan » 20 Haz 2012, 23:28

mkale yazdı:tavan için bende gitmeyi isterim.numarayı verirseniz sevinirim.

Karviziti arabada kaldi, yarin sabah ta erkenden sehir disina gidicem cevap vermeye zaman olmaz diye internetten arastirdim, internet siteleri de varmis, sitedeki resimlerden o dukkan olduguna emin oldum, iletisim bilgileri su sekilde

Cihan Oto Döşeme

Tel: 0312 278 36 43

GSM:
0545 642 31 91

Adres: Yeni Başkent Sanayi Sitesi 1765 Sokak No:19/A

Batıkent / Yenimahalle / ANKARA

internet sitesi de su http://www.cihanotodoseme.com/index.html

Tavan dosemesi yenilenince arabayi sifir araba kokusu sardi :)
Kullanıcı avatarı
can.tasan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Can TASAN
Arabanız: 2003 Fabia Elegance 101

İleti skodkuzum » 21 Haz 2012, 05:24

yıkamacılara sapka cıkartmak lazım....
skodkuzum
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: huseyın
Nereden: Kırşehir
Arabanız: skoda fabıa

İleti ykorkmaz » 21 Haz 2012, 07:36

Bence yıkamacının da açık adresini yazın, dürüst esnafmış helal olsun.
www.tekyumruk.com
Kullanıcı avatarı
ykorkmaz
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2001 Fabia 1.4 68bg

İleti MadloveR » 21 Haz 2012, 07:53

Gerçekten yıkamacıya helal olsun. Bu devirde böyle esnaf bulmak nerdeyse imkansız.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti serhat_a89 » 21 Haz 2012, 17:57

mustklc yazdı:ben yıkamacıya hayran kaldım. onlar nasıl bir insandır ki , yaptıkları bir hatanın bedelini kendi ceplerinden ödemekte tereddüt etmiyorlar, cam muhafaza içinde müzeye kaldırmak lazım onları. piyasada anasının doğurmayıp löp diye sıçtığı o kadar çok esnaf var ki artık böyleleri bizi şaşırtıyor

Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir