TEM Gebze Köprülü Kavşağı - İzmit Doğu Kavşağı Çalışması

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

TEM Gebze Köprülü Kavşağı - İzmit Doğu Kavşağı Çalışması

İleti maximous » 21 Haz 2012, 21:02

Herkese selamlar,
Kısmetse yarın İstanbuldan Kızılcahamama gidicem. Yola da erken çıkmam gerekli fakat TEM de Gebze Köprülü Kavşağı - İzmit Doğu Kavşağı arasında sabah 07:00 ye kadar çalışma varmış. Bu süre zarfında ise ulaşım D-100 yani E-5 karayolundan sağlanacakmış.

Sizce yine de erken yola çıksam mı yoksa TEM in açılmasını mı beklesem. Belirtilen güzergahlar e-5 te sizce kaç km dir ve tahmini ne kadar sürer ?

Acil yardım rica ediyorum.

Teşekkürler..

maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yalçın Deniz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2013 Kia Ceed Concept Plus

İleti tuzsuz » 21 Haz 2012, 21:09

saat 7:00 a kadar da olsa çalışma ben yolu 8:30-9:00 dan önce açacaklarını zannetmiyorum. mesai başlamamış olur uğraşmazlar bile. burası Türkiye.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia special 1,4 101 HP

İleti tuzsuz » 21 Haz 2012, 21:14

hocam ayrıca sadece yarınki yolculuğunuza mahsus değil bir yerden başka bir yere giderken internetten kaç km olduğunu ve alternatif yolları hesaplamak için adres çubuğuna http://maps.google.com/ yazın gitmek istediğiniz noktaları yazın yol tarifi alın deyin alternatif güzergahlarla beraber görürsünüz. yaşasın internet. dilerseniz yürüyerek yol tarifi de alabilirsiniz bu sefer kestirmelerden falan hesaplıyor
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti maximous » 21 Haz 2012, 21:31

Hocam ben burdan bulamadım malesef.
maximous
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Yalçın Deniz
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2013 Kia Ceed Concept Plus

İleti tuzsuz » 21 Haz 2012, 21:48

maximous yazdı:Hocam ben burdan bulamadım malesef.

hocam yol tarifi al tuşuna basıp, a noktasına bulunduğunuz yeri, b noktasına gitmek istediğiniz yeri yazıyorsunuz sonra tekrar yol tarifi al diyosrunuz. örnek; a noktası Köprülü Yol (Fikri Altıokka Cd.), Gebze, Türkiye b noktası İzmit (Doğu) Kvş., Kartepe, Türkiye

zaten illa sokak cadde yazmanıza da gerek yok belirgin bir AVM, istasyon, eczane, hastane falan biliyorsanız en uygununu yazın otomatik tanımlama ile getiriyor. örneğin tuzla eczanesi gibi.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti phenomx3 » 21 Haz 2012, 21:50

Belirttiğin güzergahlarda otoyol ile D-100 çoğu yerde yanyana gider yani km olarak pek fark etmez sadece D-100 de trafik ışıklarında kırmızıya denk gelirsen dur kalk yaparsın. daha bu sabah 10:00 da gölcükten gebzeye D-100 den gittik 12:00 da döndük hiç sıkıntı yoktu. Hatta İzmitten Düzceye kadar çift yol çalışması bitti ben artık otoyolu kullanmıyorum Düzceye giderken. Yarın akşam da kısmetse gideceğim ve D-100 ü kullanıcam. Hesaplamıştım İzmit-Düzce arasında Otoyol D-100 den 10 km uzun. Sadece şehir geçişlerinde ışıklarda kırmızıya takılırsam duruyorum onun dışında yol otoyoldan daha tenha oluyor hele sakaryadan sonra çok rahat otoyol çok kalabalık geliyor bana. Hayırlı yolculuklar
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti hakanerdogan » 22 Haz 2012, 01:21

3 gün önce İstanbul'dan Ankaraya geldim, gece vakti idi, E-5 o kadar korkulacak bir yol değil, duble yol, çift şerit, hatta TEM'e çıkasım bile gelmedi bir ara üşenir oldum da KGS'ye para yükledim, atıl kalmasın harcayım diye çıktım :D Mesafe de abartı değil, çok sürmüyor, Gebze'den çıkıp Körfez'den giriverdim hiç durmadan, gece yarısı saatleri idi.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir