aslında biz şu an israilin ve abd nin ist

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

aslında biz şu an israilin ve abd nin ist

İleti aytekin041 » 29 Ağu 2007, 16:33

sizce biz şuan bu dış güçlerin istediğini yapmıomuyuz........................**** size soruyorum ve bende akp yi desteklemiyorum ama halkın yarısı onlara oy vermiş bizede halka saygı duymak düşer'EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR' M.KEMAL ATATÜRK
 ve gelelim asıl konuya   ; zaten onlarında istediği bu deilmi ?? yoq türban yoq kürt olayı vs.  bakın Türk'ün Türk'ten başka dostu yoqtur!!!

adamlar  'u' dönüşü yapıp ermeni soykırımını bile tanıdılar biz hala burda akp chp konuşuoruz  tamam buda konuşulması gerekli ama artık seçim bitti ve önümüze bakmak zorundayız bizi içten fethetmeye çalışıolar . biliolar tayyipin o 'KELLE' dedikleri MEHMETÇİKLERİMİZİN GÜCÜNÜ ve bize yanaşamıolar lütfen bu oyunlara gelmiyelim

SAYGILARIMLA...

aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti silverline93 » 29 Ağu 2007, 17:31

EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR FAKAT MİLLET OLMA ÖZELLİKLERİNDEN SAPMIŞ CUMHURİYETİN TEMEL NİTELİKLERİNİ SORGULAYAN LAİK SİSTEMİ BOZMAYA ÇALIŞAN MİLLETİN DEĞİL O MİLLETİN İÇİNDEN BUNLARI AYIKLARSAN İŞTE O ZAMAN HERŞEY DÜZELİR
silverline93
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 29 Ağu 2007, 17:43

ZATEN BU OLACAK !! AMA BEN DIŞ GÜÇLERDEN BAHSEDİORUM ...  ne zaman doğrulmaya çalışırsak bi şekilde engelleniyoruz   ...
bu nasıl olacak tabiki gösterişle deil

Bu araba sayın admin bizim kimsenin çoluğu çocuğuyla uğraştığımız yok . bi düşünsenize sizin oğlunuz askere gidio şehit oluo (Allah kimseye göstermesin) o zaman ne olcak bi iki tane bakan gelcek cenazeye sahte konuşma yapıp gedicek

manisada şehit cenazelerinde kendi memleketinte bülent arınç neden yuhlandı??

vatanı çok sevio diemi???
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 29 Ağu 2007, 17:45

yeter devam etmesin kapansın.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti aytekin041 » 29 Ağu 2007, 17:50

aslında haklısın bu konu elinde sonunda kapancak ama milleti hep bu sorunlar yıpratacak ...
  ben şahsım adına konuşuyorum artık bu konuya cevap vermeyeceğim

bi rahatsızlık verdiğim olduysaa özür dilerim

inşallah işle akp nin dediği gibi gider
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti hakanerdogan » 29 Ağu 2007, 17:55

[quote="aytekin041"]    aslında haklısın bu konu elinde sonunda kapancak ama milleti hep bu sorunlar yıpratacak ...
  ben şahsım adına konuşuyorum artık bu konuya cevap vermeyeceğim

bi rahatsızlık verdiğim olduysaa özür dilerim

inşallah işle akp nin dediği gibi gider
[/QUOTE]

estağfurullah... ne rahatsızlığı ne güzel konuştuk... kapansın gayrı...
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir