GARİPLİKLER

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

GARİPLİKLER

İleti lazianke » 29 Ağu 2007, 21:28

1-ülkemizde AB karşıtı bir gelenekten gelen siyasi parti şimdi AB kapısında geziyor.
2-Avrupa medeniyetini yakalayacağız diye 80 senedir sürekli batıya bakıp boynumuzun tutulmasına neden olanlar şimdi AB karşıtı.

3-  Superb passat tan daha donanımlı ama skodanın distrübitöründe iş yok.(konuyu bir şekilde skodaya getirmem lazımdıSmile)

lazianke
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ömer
Nereden: Rize

İleti skodacı » 29 Ağu 2007, 22:33

1-KATILMIYORUM...

2-KATILIYORUM...

3-KESİNLİKLE KATILIYORUM...
skodacı
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 30 Ağu 2007, 01:10

[quote="lazianke"]1-ülkemizde AB karşıtı bir gelenekten gelen siyasi parti şimdi AB kapısında geziyor.
2-Avrupa medeniyetini yakalayacağız diye 80 senedir sürekli batıya bakıp boynumuzun tutulmasına neden olanlar şimdi AB karşıtı.

3-  Superb passat tan daha donanımlı ama skodanın distrübitöründe iş yok.(konuyu bir şekilde skodaya getirmem lazımdıSmile)
[/QUOTE]
 hepsine katılıorumLOL
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti KASIMPŞALI. » 30 Ağu 2007, 03:59

arkadaslar ben burda sıyasete ksınlıkle kasrsıyımm ama mademm kı actnız akp beyoglu genclıkkoları  teskılatlanma bsk yrd olaraktan cvb vermek ısterım sızee malum dedıgınz gıbıı ulkemız bır ab sorunu yasamakta ama suda bı gercektır kı abye gırmek bızım hayrımız olckatr

kım ne derse desın basa kım gelırse gelsın ab ve abd ye bas kaldırmak ımkansızdır olayı sıyaset dısından bır ornekl kapatayım ıstersen ..

sokakta yururken ıkı gurubun ıcınde kaldın bır gurpta 3  kişi var ellerı bos sekılde  ve karsı gurup 30 kısı  v ellerın sılah tufek sopa vs var

bu guruplar sana ıkı tarftan bırını sec ve sende kavgaya katıl dedı suna garantı verırımkı sen 30 kıslık grubu secersın kı bende aynını secerım cunkı kavgaya zaten zornlu gırdık ve dogal olarak ta guclu olanı secerız 30kıslık gurp AB 3 kısıyı ıse dıger ulkeler olarak dusunursenn bırsey cıkarırsın bu  ornek bana degıl syn basbakanımızın bıslerle yaptıgı gurp toplantısında sundugu bır ornektır.. tesekkurler     aksını savunacagını ıdda etmıyoum AMA BURDA SIYASETE HAYIR BENCE....
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti yonetici » 30 Ağu 2007, 10:30

Siyasi sohbetlere forum olarak doyduğumuz kanısında olduğum için konu kilitlenmiştir.
Kullanıcı avatarı
yonetici
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi

Ad Soyad: Skodam Yöneticisi
Nereden: İstanbul (And.)

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir