Muayeneye Randevusuz Gitsem Olur Mu?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Muayeneye Randevusuz Gitsem Olur Mu?

İleti mustklc » 01 Tem 2012, 21:56

Mıçtığımın 10 bin nufuslu ilinde bile dolmuş randevular bir haftalık full dolu. İnternetten randevu alamadım. Okul da tatil olmadı. Randevusuz gitsem sıkıntı olur mu? sabah 6 da gitsem mesela?

WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti hakanerdogan » 01 Tem 2012, 22:02

Valla ben koca Ankara'da randevu almadan gittim her seferinde, hiç sarkma olmadı, çok da beklemedim. Git gir içeri paranı yatır, evraklarını ibraz et, al sıranı, geliyor.
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti phenomx3 » 01 Tem 2012, 22:27

Aynen Randevusuz oluyor. Ben hiç randevusuz gitmedim ama orada randevusuz gelip muayene yaptıranlar vardı hiç birisi de geri dönmedi. Makineden randevusuz diye sıra alıyorsunuz sırayı ona göre veriyor.
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti AhmetH » 01 Tem 2012, 23:02

oluyorda kılın randevusu gittiğiniz zamandaysa o öncelikli olur.

izmir ilçesinde öğleden sonra randevuyla gidip herifin birinin önüne geçmiştim ben içeri arabayı ondan önce sokunca bakışlarıyla küfür etti sülaleme :D
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti PİCK-UP » 02 Tem 2012, 17:24

16.30 da giriş kapıları kapatılarak içerdeki araçlar hızla muayneye giriyor.

ben kendi araçlarımızı her zaman 16.15 'te içeri girerek parayı ödüyorum , 15 dk içerisinde içeriye alıyorlar aracı

diger türlü çok beklersiniz..
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti hetepe » 03 Tem 2012, 14:26

4,5- 5 gibi gidersen randevulular bittikten sonra alırlar, maksimum 6 gibi işin biter, kapatıyorlar zaten o saatte...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti mustklc » 03 Tem 2012, 14:40

geçtik arkadaşlar muayeneyi. hafif kusur yazdı bir tek. o da forumdan rnabs nickli arkadaştan aldığım bir sis farı vardı. ona ışığı az, fonksiyonunu yerine getiremiyor yazmış.

saat 2 de girdik, 5 de çıktık. 3 saat bekledim. önümde bekleyen çok yoktu ama benden önce fazlaca aşağı yukarı 15-20 araba muayene tekrarı aldı.
randevulu gelenleri de hemen aldı. benim gibi olanları hep sona attı.

yalnız tuvturk elemanlarına acayip gıcık oldum. milletin arabasını babalarının arabası gibi kullanıyorlar. abart egzoslu bir pug 106 vardı. aracı bagırta bagırta anasını ağlattılar. "osman bu sana gitsin, ehü hü he he , VRROOOON" diye iyice laubaliğe vurdular.

benim aracı beklerken baktım kapıdan yüksek seste güzel bir muzik geliyor. dedim herhalde kapalı devre yayınları var. aracım bir çıktı. içindeki eleman radyomu açmış, içinden sevdiği frekansı ayarlamış, son ses açıp dinliyor. bu kadar rahatlar.

sen bekle ben raporu vereceğim dedi. bekleyiş o bekleyiş, 40-45 dk oldu. en sonunda sordum, ne oldu bizim rapor dedim. "unuttum ben onu şimdi hallederim" diyor eleman. masanın üstüne koymuş kalmış orada.

vatandaşın biri de geçemedi , sordum nedir sıkıntı. "sağ fren hortumu patlakmış" diyor, yanındaki de tuvturke sovuyor. iyi kötü Allah'tan bu muayene var, millet öküz gibi trafiğe çıkıyor bu arabalarla.

ve beklenen soruyu da sordum.
Eğer muayene geçerlilik tarihinden önce gelirsek, sonraki muayene tarihimiz de öne çekilmiş olur mu? cevap: EVET. malesef öyle oluyormuş. yani erken gitmenin manaaası yok
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti MadloveR » 03 Tem 2012, 15:20

Geçmiş olsun kazasız belasız atlatmışsınız. İki sene rahatsınız.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir