Turon9 rezilliği

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Turon9 rezilliği

İleti bekocan » 03 Tem 2012, 23:31

Turon9 rezilliği
Arkadaşlar bu tattilde şöyle bir olay karşıma geldi 21.12.211 tarihinde turon9 dan erken rezervasyon yapmıştım sidedeki otele herzaman oteli arayıp teyit ederim ama bu sefer sorun olmaz diye aramamıştım . sen kalk 500 km ğit otele resepsiyon bana sizlerin otele rezervasyonlarınızın olmadığını söylüyor. Elimde tur şirketinin sözleşmesi var ama otel bilği sayarda ismimizin olmadığını üstüne basa basa söylüyor. Gece 4 de yola çıkıp öğlen 12 de otele varıyorsun ve ismimiz yok diyorlar tur firmasını arıyoruz tama işi düzelteçeğiz veya biz de öyle bir hata yok veya tamam siz kapatın biz size döneceğiz nasıl olur bizde sorun yok ddiye bize akşama kadar otel önünde rezil kepaze ettiler çoluk çoçuk olmasa tekrar ankaraya gelip turu dava edeceğim ama sen bir sene hazırlan parasını öde ve şu çektiğimiz rezilliğe bak
Velhasılı akşama kadar telefon ğörüşmelerimizden turon9 firması bize yardımcı olamadı ve yüz üstü bıraktı ğittiğimiz otel müdürü de tur ile gelmiş bizleri veya resepsiyondaki kişiler gelen 3 aileyi kaçırmamak için bizlere yerlerinin olmadığını zaten isimlerimizde çıkmıyor sizleri yan otelimizde 2 ğün bekletip daha sonra asıl otele tekrar alabileceklerini söylediler bizde ister istemez geç vakti kabul ettik 2 gece diğer otelede kaldıktan sonra esas otele aldılar bizi ve gerçek tatile büyük moral bozukluğu ile başlayan tatilimize 2 ğün sonra başlamış olduk
Sonuçta tattil süremiz 6 ğün olduğundan ğitgel perişan olduk birde TURON9 DAN YER AYIRTMAKMI ASLA almayacağım
Sizlerinde aklında olsun hanği turdan alırsanız alın aldıktan sonra tura ğüvenmeyp oteli arayarak isimlerinizi teyit ettirin yok sa vay başınıza gelenlere tüm arkadaşlarımın bilğilerine

Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Nereden: Ankara
Arabanız: 93 favorit

İleti MadloveR » 04 Tem 2012, 13:18

Anladığım kadarıyla burada suç tamamen tur şirketinin. Ben senin yerinde olsam o tur şirketinin burnundan fitil fitil getirirdim. Bence hakkını ara yaptıkları yanlarına kar kalmasın.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti bekocan » 04 Tem 2012, 14:29

MadloveR yazdı:Anladığım kadarıyla burada suç tamamen tur şirketinin. Ben senin yerinde olsam o tur şirketinin burnundan fitil fitil getirirdim. Bence hakkını ara yaptıkları yanlarına kar kalmasın.

üstat sonuçta bizim elimizdeki sözleşmeleri bizler sanki turon9 yeni göndermiş gibi yaptılar ve otelde kalmamızı sağladılar evet bu otelde kalabilmemiziçin elimi,z deki sözleşmenin ilk sayfasını alırlar ve kimlik fotokopilerinimizi aldılar tatil bitince bu alınan potokopilerle otel tur şirketine dönerve sizin yolladığınız kişilerin işte kimlik bilğileri işte sözleşmeleri vede burada kaldılar beyanınını edecekler
sonuçta 2 ğün jasmin side otelde kalmadık jasmin seven otelinde 2 ğün kaldıktan sonra jasmin side oteline geçtik nihayetinde otelde konakladık
bundan sonra ki olay artık manevi tazminat olabilir ama bunun da yolu nasıl olur bilmiyorum
ayrıca sidedeki jasmin side otel bizlerin bu maduriyetinden dolayı 1 ğün kendi insiyatiflerinden bizleri misafir ettiler
bunu turon9 firmasi bize hediye edeceğine otel bize bunu hediye etti buradanda jasmin side oteline teşekkürlerimi ederim
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Nereden: Ankara
Arabanız: 93 favorit

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir