Tatil İçin Tavsiye

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Tatil İçin Tavsiye

İleti cantayy » 06 Tem 2012, 17:06

Arkadaşlar Merhaba

Malum yaz geldi ve en azından Erzuruma yenı yeni geldi diyebiliriz akşamları üşüsek bile :) Eylül ayında yıllık izine ayrılacam ve tatile gitmeyi düşünüyorum.

Hangi yöreyi tavsiye edersiniz. Gecen sene Kemer'e gitmiştim beğenmedim.Sahil taşlıktı ve deniz çok derindi.

Sığ denizi olan kumsalı iyi ve aile ile gidilebilecek yerler yada sizlerin gittiği tavsiye edebileceğiniz bölgeler ve otellerde olabilir.hersey dahıl gecelık max 100-120 tl arası .ınternetten bakıyorum otellere otel sıkayetlerı nı okuyunca vazgecıyorum cok kararsız kaldım.

Aklımdakı yer aslında Antalya Alanya Incekum mevkı ama daha guzel tavsıyeler olursa degerlendırebırım onerılerınız ıcın sımdıden tesekkurler

Kullanıcı avatarı
cantayy
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ADEM YILDIZ
Nereden: Erzurum
Arabanız: Toyota Corolla 1.6 Comfort

İleti akt145 » 06 Tem 2012, 17:10

Mersinin silifke ilçesinin susanoğlu (atakent) beldesi var mersinin en temiz ve uzun plajı denizide çok temizdir tavsiye ederim
akt145
CLASSIC
CLASSIC

İleti skodahastası » 06 Tem 2012, 17:32

Muğla datça yı öneririm.
FABİA RS SEVGİSİ-SKODA HASTASI-ELEGANCE HAYRANI

2012 SKODA YETİ 1.2 TSI DSG KONFOR PAKET+SİWİNG+YOL BİLGİSAYARI+ SİYAH TAVAN+GÜMÜŞ TAVAN ÇITASI+YOL BİLGİSAYARI
2004 SKODA OCTAVİA 1.6 AMİBANTE PLUS(ESP FALAN HERŞEY VAR):(satıldı)
Kullanıcı avatarı
skodahastası
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: KERİM
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: 2012 Skoda Yeti Konfor paket +siwing+siyah tavan

İleti tuzsuz » 06 Tem 2012, 22:48

ben de muğla'nın her ilçesini önerebilirim. datçaya gitmedim ama fethiye, marmaris, gökova, bordum, dalyan ve hatta antalya kaş (patara) tarafına gittim. araçla giderseniz fethiye merkezli bu ilçeler birbirine çok yakındır günlük gidilip gelinebilir. benim en beğendiğim yerse dalyan. hem muhteşem bir doğası hem de özellikle iztuzu plajının mükemmel bir denizi vardır. oldukça sığ denizi ve kısa olmasına rağmen kumsalı da tuz kadar incedir ve ormanla içiçedir. yalnız giriş ve çıkış saatlidir. deniz kaplumbağalarının üreme alanı olduğu için yanılmıyorsam saat 18:00 ya da 19:00 da kumsal kapatılır. eylül gibi de çok güzel olur o taraf. hatta bi aksilik olmazsa ben de eylül gibi o tarafa gitmeyi düşünüyorum. size şimdiden iyi tatiller.
Kullanıcı avatarı
tuzsuz
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia special 1,4 101 HP

İleti bekocan » 07 Tem 2012, 09:51

cantayy yazdı:Arkadaşlar Merhaba

Malum yaz geldi ve en azından Erzuruma yenı yeni geldi diyebiliriz akşamları üşüsek bile :) Eylül ayında yıllık izine ayrılacam ve tatile gitmeyi düşünüyorum.

Hangi yöreyi tavsiye edersiniz. Gecen sene Kemer'e gitmiştim beğenmedim.Sahil taşlıktı ve deniz çok derindi.

Sığ denizi olan kumsalı iyi ve aile ile gidilebilecek yerler yada sizlerin gittiği tavsiye edebileceğiniz bölgeler ve otellerde olabilir.hersey dahıl gecelık max 100-120 tl arası .ınternetten bakıyorum otellere otel sıkayetlerı nı okuyunca vazgecıyorum cok kararsız kaldım.

Aklımdakı yer aslında Antalya Alanya Incekum mevkı ama daha guzel tavsıyeler olursa degerlendırebırım onerılerınız ıcın sımdıden tesekkurler

ben yeni geldim otel 4 yıldız sahil ince kum aniden derinleşmez süper yani
yemekleri kötü değil herkesime hitap ediyor ailenle gidebilirsin
fiyatı ise gayet makul
pilaj bar var öğlen yemeklerini veya kek felan orda yemek mümkün
otel filaj 600 metre fakat üstü açık aracla yarım saatte bir servisi var bence gayet ğüzel
ğidersen resepsiyon murat ve büşraya slm söyle
otelin ismi jasmin side odalarıda gayet temiz cocuk animasyonları ve diskosuda bedava
http://www.jasminhotelside.com/
Kullanıcı avatarı
bekocan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: bektaş öztürk
Nereden: Ankara
Arabanız: 93 favorit

İleti mustklc » 07 Tem 2012, 13:09

alanya incekum güzel ama çok kalabalık artı sahil kısa.
mersin yazmış arkadaş. susanoğlu plajı iyidir. ama orası da çok kalabalık artı deniz kirli biraz. ama sahil çok uzun.
bir de mersin aydıncıkda bir incekum var orayı tek geçerim, zerre dalga yok. ama işte orada da kalacak yer yok.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

Genel Sohbet ve Paylaşım