İlandaki araç hakkında

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İlandaki araç hakkında

İleti emre14 » 25 Tem 2012, 17:08

Merhabalar. İlandaki araç hakkında düşüncelerinizi öğrenmek istedim. Konfor olarak çok çok dolu bi araç bu fiyatlarada böyle bi araç bulmak çok mümkün gibi gelmiyor bana. km si düşük 92000 de tabi oynanmamışsa galeriden olduğu için pek güvenemiyorum. Fabiadan önceki arabamız da stiloydu. Tutulmayan bir marka model diyolar hakkında ama ben ilan bile vermemiştim siteye üstündeki yazıyla 10 gün içinde gitmişti üstelik boş modeliyken. Zaten alırsam bu sefer uzun bi süre bineriz diye düşünüyorum bir de fethiyede olması dezavantaj tabi. Sizce bu fiyatlara bu araç alınır mı ne dersiniz ?
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2003-model-orjinal-cam-tavan-fuul-fuul-lpgli-94011997/detay/

emre14
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Yunus Emre İpek
Nereden: Ankara
Arabanız: vw bora 2000 1.6 comfortline

İleti Bluedays » 26 Tem 2012, 11:09

Fabia'dan inip, buna binecekseniz, attan eşeğe binmiş gibi olacağınıza eminim.
Şöyle piyasaya bakıyorum, bizim fabiaların muadili pek yok gibi.
Sınıfının en iyilerinden biri. Yinede tercih meselesi.
Ben fiatı hep son tercih olarak görürüm.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti lestat » 26 Tem 2012, 12:41

eğer ki fabiadan önceki arabanız da stiloysa iki araba arasındaki karşılaştırmayı bu sitedeki çoğu insandan daha iyi yapabilirsin emin ol
ama gözlemlediğim kadarıyla stilo fiatın kalite ve donanım konusunda cömert davrandığı modellerden
zaten fiat c platformunu kullanıyor. o platformu kullanana diğer araçlar ise fiat bravo ile lancia delta
ayrıca ben fabiayı alırken de yok o araba tuttulmuyor yok ikinci eli ağır diyenler oldu. ya kardeşim galerici miyim 3-4 sene bindiğim bir arabayı 3-4 ayda satsam ne olur
o yüzden bizim millete bakıp karar vermeye kalırsanız metalik gri sedan renault clio almaktan başka çareniz kalmaz
sevmediğiniz bir arabaya binip yıllarca sıkıntı çekmektense sevdiğiniz bir araba alın satarken 1-2 ay sıkıntı çekmek daha iyidir.
Kullanıcı avatarı
lestat
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Hakan ÖZLER
Nereden: İzmir
Arabanız: Fabia Elegance

İleti firarim19 » 26 Tem 2012, 13:15

Parçası ucuz diye alıyorsan değil,

Tutulur diyorsan hayır,

İllede bincem diyorsan peki :)
93 Favorit L
99 Felicia GLX LPG
03 Fabia Elegance 1.4 LPG
11 Fiesta TDCI
15 Rapid Spaceback 1.2 MPI

Skoda bir bakış açısı, bir yaşam tarzıdır. Mütevaziliğin simgesidir.
firarim19
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Samsun
Arabanız: Rapid Spaceback 2015

İleti DEEPMURAT » 26 Tem 2012, 13:21

Stilo fiatın yaptığı en iyi birkaç araçtan biridir, bence alınabilir...

FABIA 1.4 TDI AMBIENTE
2007 - 80 HP - BLACK

Kullanıcı avatarı
DEEPMURAT
CLASSIC
CLASSIC

Arabanız: FABIA 1.4 TDI Ambiente

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir