lağım faresi

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

lağım faresi

İleti AhmetH » 02 Ağu 2012, 05:01

birara bizimde mutfaktan dehşet hamam böcekleri çıkıyordu ..
80li yılların inşaatı beton mutfak bankosu üzerine mermer kaplamışlar betonla mermerin arasından kayboluyor hepsi..
hep o mermeri kırsam altının kıyamet gibi böcek olduğunu düşünürdüm.

neden sonra mutfağı yeniledik tavandan tabana .. bankoyu kırınca gördük ki mermer takılırken baca yı azcık kırmışlar 3-4 parmak genişliğinde bacaya yol var :D (kolon gibi bişey ama alt katlarında üst katlarında bacası ordan geçiyor)

yeni mutfakta hiç bişey yok şimdi mükemmel oldu.

şimdi istanbuldaki öğrenci evimizde ise şunlardan çıkıyor görüntüsü korkunç olsada artık öldürmeye kıyamıyorum şahane hayvanlar.. insandan kaçıyor zararı pisliği yok gece çıkıp kendinden küçükleri toparlayıp tekrar kayboluyorlar :lol: :lol:

Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti 1903karakartal » 02 Ağu 2012, 13:06

fatih usta yazdı:bence onlarla dost olun kuyruğunu kafasını okşayın tahtadan ev yapın . gül gibi geçinip gidersiniz . :D :D şaka bir yana çok can sıkıcı bir durum benim evde de hamam bö3ceği çıkıyor arada bir ilaç milaç fayda etmiyor . ne akıllı böcekler yaw. onladan tam kurtuldum dedim şimdi de küçük küçük sarı böçükler çıkıyor sadece mutfakta ama . dün sabah alem yapmışlar yerde 30 tane vardı ters dönmüş . ne alsam da ilaçlasam acaba arkadaşlar

Dost olmak mı? :D beyefendiler koloni kurmuş çatıda hangisiyle dost olayım bilemiyorum :D
1980 FORD TAUNUS

2000 RENAULT 19 EUROPA
2002 TOYOTA COROLLA
[b][b][b]2005 OCTAVİA AMBİANTE PLUS+LPG
[/b][/b]
[/b]2012 RENAULT MASTER ELEGANCE...

Lpg'siz araç makinistsiz bir trene benzer ;)
Kullanıcı avatarı
1903karakartal
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Doğukan
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Renault Master Elegance 2012''

İleti Karadul » 02 Ağu 2012, 15:56

Öncelikle geçmiş olsun..Ses özellikli elektronik fare kovucuları tavsiye etmem.Zira her canlı gibi fare de bir müddet sonra çıkan frekansa alışkanlık gösterecektir.Size piyasada rahat bulabileceğiniz bir ürün olan "Mum blok" adlı tablet fare yemlerini önerebilirim.Yanlız bu tabletleri kullanırken mutlaka eldiven takın her iki elinize de.Bu tableti ikiye veya dörde bölün,farelerin olduğu yerlere bırakın.Mum Blok etkili bir çözüm sağlar..

Diğer bir ilaç olan ve kullanılırken çok dikkat edilmesi gereken ilaç da "Famarin" toz ilaçtır.Bu ilaç da piyasada bulunur ama çok zehirlidir.Kullanırken eller ve ağız kapatılmalı.Aksi takdirde insanı dahi çok kolay zehirleyebilir.Bu iki ürün sizin sorununuzu çözer.
Karadul
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Yasin DİLİ
Nereden: İzmir
Arabanız: Fluence

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir