Skoda yedek parça online alışveriş

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda yedek parça online alışveriş

İleti ozantavsan » 27 Ağu 2012, 22:42

Silecek kumanda kolum iflas etti , tamir ettim.Ama kafasına göre çalışıyor.
İnternetten alayım dedim.İlk baktığım yer Otoyedekparcacim.org oldu.
Site Wordpress CMS ile yeniden yapılacak anlaşılan.
otoyedekparcacim.net adresinede kullanıcı adı şifremle gireyim dedim.Giremedim.
Şifremi unuttum dedim ,kullanıcı adı yanlış dedi.Sanırım tüm bilgiler silindi.
(Son yanlış işlem nedeniyle ücretsiz kargo + 25 TL indirimim vardı.O da uçtu sanırım.)

Neyse başka sitede buldum.Ondada online ödeme sıkıntılı.Sanayiye gitmekte istemiyorum.Kargo ücretine razıyım.

Google amcada araştırdım kayda değer bir site çıkmadı.Otostart.com'dan parça alıyordum ,onda da silecek kolu yok.

Ne yapalım ,başka online alışveriş hangi site kaldı.Kredi kartı veya paypal ödemeli...?

SKODA YOLDA
YOUTUBE Http://www.tinyurl.com/skodayolda
FACEBOOK Https://www.facebook.com/SkodaYolda
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ozan TAVŞAN
Nereden: Balıkesir
Arabanız: 94 Skoda Favorit GLX - LPGli

İleti phenomx3 » 28 Ağu 2012, 10:14

Kardeş senin için İzmit sanayisindeki Parçacıma telefonla sordum. Ellerinde var. Yan sanayi 25 Tl Orjinal 40 Tl. Şehir dışına kargo ile göndeririz Bizi telefonla ararsa yardımcı oluruz dediler. Yan sanayi alma çünkü sorun yaşarsın.VİKA nınkini denemiştik 2 tane denedik ikisi de arızalı çıktı birisi sürekli su sıkıyordu diğeri de silecekleri rasgele çalıştıryordu. OTO 41- 0262 335 02 66
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti hakan48 » 28 Ağu 2012, 12:21

ozantavsan yazdı:Silecek kumanda kolum iflas etti , tamir ettim.Ama kafasına göre çalışıyor.
(Son yanlış işlem nedeniyle ücretsiz kargo + 25 TL indirimim vardı.O da uçtu sanırım.)

Neyse başka sitede buldum.Ondada online ödeme sıkıntılı.Sanayiye gitmekte istemiyorum.Kargo ücretine razıyım.

Google amcada araştırdım kayda değer bir site çıkmadı.Otostart.com'dan parça alıyordum ,onda da silecek kolu yok.

Ne yapalım ,başka online alışveriş hangi site kaldı.Kredi kartı veya paypal ödemeli...?

otoyedekparcacim.net Adresi Sistem Yenilemesi Nedeniyle Kullanıcı Adı ve Şifreler Değiştirilmiştir. Sadece Skoda Çıkma ve Yeni Skoda Mağazası Olarak Yeniden Düzenlenmiştir. Bu Tür Şikayetlerinizde Doğrudan İletişim Kurarak Firmamızdan Bilgi Almadığınız İçin Sistemden Aktif Olan Üyeliğiniz Artık Silinmiştir. Otoyedekparcacim Kasıtlı Olarak Firmayı Karalarcasına Yapılan Yorumlarda, Müşteriyi Reddetme Hakkını Gerekçe Göstermeden Kullanacaktır. Oyp Mağazacılık Adana Ankara Antakya Adapazarı Balıkesir Bursa Diyarbakır Eskişehir İzmir İstanbul Konya İllerinde Tedarik Ofisleri ve Mugla Marmaris Merkez Mağazasıyla Hizmet Vermektedir.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti ozantavsan » 28 Ağu 2012, 13:23

Yanlış birşey söylediysem özür dilerim.Cevabı görünce acaba yanlış birşeymi dedim deyip tekrar okudum yazımı.
Site yenileniyor , kullanıcı adı ve şifremle giremedim dedim.
Sorun değil yeniden üyelik yaparız.Zaten memnun olduğum bir sistem , sayelerinde sanayiye gitmiyorum artık.Fiyatlarda makul.Daha önce bunları da belirtmiştim.

Acaba Balıkesirdeki tedarikçinin telefon ve adresini yazabilirmisiniz.Zaten şu an almam gereken silecek kolu var ,hemen gider alırım vakit kaybetmeden.
SKODA YOLDA
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti BaTeRRiiSStt » 28 Ağu 2012, 14:03

hakan48 yazdı:
ozantavsan yazdı:Silecek kumanda kolum iflas etti , tamir ettim.Ama kafasına göre çalışıyor.

otoyedekparcacim.net Adresi Sistem Yenilemesi Nedeniyle Kullanıcı Adı ve Şifreler Değiştirilmiştir. Sadece Skoda Çıkma ve Yeni Skoda Mağazası Olarak Yeniden Düzenlenmiştir. Bu Tür Şikayetlerinizde Doğrudan İletişim Kurarak Firmamızdan Bilgi Almadığınız İçin Sistemden Aktif Olan Üyeliğiniz Artık Silinmiştir. Otoyedekparcacim Kasıtlı Olarak Firmayı Karalarcasına Yapılan Yorumlarda, Müşteriyi Reddetme Hakkını Gerekçe Göstermeden Kullanacaktır. Oyp Mağazacılık Adana Ankara Antakya Adapazarı Balıkesir Bursa Diyarbakır Eskişehir İzmir İstanbul Konya İllerinde Tedarik Ofisleri ve Mugla Marmaris Merkez Mağazasıyla Hizmet Vermektedir.

Adam siteyi kötülememiş ki giremedım sorun var heralde demiş. Ne siteni karalamış ne sattığın malı kötülemiş ben böyle ön yargılı bir satıcıdan asla alışveriş yapmam.
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

İleti ozantavsan » 28 Ağu 2012, 14:20

Sanırım Hakan Bey'de öyle demek istememiştir.Benim yazıma istinaden ortaya söylemişte olabilir.
Sözlü konuşmakla ,yazmak arasında böyle algılama değişiklikleri yaşanıyor.Ben o yüzden yazmayı sevmiyorum.Duyguları tam akataramıyorsun yazıda.Söylediğin normal birşey farklı algılanabiliyor.
O yüzden fevri davranmamak gerek.Ben kötü bir amaç veya karalama için yazmadım zaten.Bu belli oluyordur.Bir süredir malzeme ihtiyacım olmadığından siteye girmemiştim.Silecek kolu bozulunca girdim.
Hakan Beyi'de kırmayalım.Eminim o da şahsi yazmamıştır.

Hakan Bey Balıkesir Tedarikçi bilgilerinizi bekliyorum.
SKODA YOLDA
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti ayhani » 28 Ağu 2012, 20:35

hakan48 yazdı:
Bu Tür Şikayetlerinizde Doğrudan İletişim Kurarak Firmamızdan Bilgi Almadığınız İçin Sistemden Aktif Olan Üyeliğiniz Artık Silinmiştir. Otoyedekparcacim Kasıtlı Olarak Firmayı Karalarcasına Yapılan Yorumlarda, Müşteriyi Reddetme Hakkını Gerekçe Göstermeden Kullanacaktı

Çok ta tınnn. Tüketici reddetme hakkıymış. Müşteri veli nimettir bu kafayla müşteriler sizi reddeder. Mesela bu yazınızı okuyan forum üyeleri sizin gibi bir firmadan alış veriş yapmayacaklardır.

Tüketici doğru dürüst çalışmayan e-ticaret sistemini çalıştırmak için sağı solu aramak zorunda değidir.

Bu sorumluluk e-ticaret yapmak isteyen firmaya aittir. Adam gibi çalışan site yapamıyorsanız bu işi yapmayacaksınız gidip KARPUZ satacaksınız. Birde gelip burada tüketiciyi fırçalamayın işinizi yapın. Bu yazınızı okuyan forumdaşları sitenizden alışveriş yapması için çok beklersiniz.

E-ticaret vizyon işidir herkes beceremez, kendimden iki örnek vereyim.

internetten http://www.elifsaat.com dan bir saat aldım siparişim aynı gün kargolanıp takip numarası mailime gönderildi saatim ertesi gün elimdeydi. Kendilerine teşekkürümü sitelerini tavsiye ederek gösteriyorum.

Aynı gün http://www.eczadeposu.net adlı sitedende alışveriş yaptım. Bekle bekle sipariş hakkında hiçbir gelişme yok 3-4 gün sonra ben aradım. Neymiş ürün stoklarında yokmuşta sipariş iptali gerçekleştirecekmişde. Hadi stok güncellemeyii beceremediniz. İnsan müşteriyi arar durumu izah eder. Müşteri peşinden koşmaz siparişinin.

Görüldüğü gibi ikiside e-ticaret yapıyor. Biri müşteriyi çok bulur, diğeri nah! bulur.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ayhani » 28 Ağu 2012, 20:47

ozantavsan yazdı:Acaba Balıkesirdeki tedarikçinin telefon ve adresini yazabilirmisiniz.Zaten şu an almam gereken silecek kolu var ,hemen gider alırım vakit kaybetmeden.

Hocam adamın sana bir küfür etmediği kalmış, sen hala balıkesir iletişim numaraları peşindesin.

Aşağıdaki firmaları ara sor ürünü kargolarlar. Adanalı olduğum için bu firmaları biliyorum. yoksa firmalarla bir alakam yok yanlış anlama

http://www.skodamarketim.com/iletisim/iletisim.html

http://www.yucelkar.com/
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 28 Ağu 2012, 21:46

ayhani yazdı:
hakan48 yazdı:
Bu Tür Şikayetlerinizde Doğrudan İletişim Kurarak Firmamızdan Bilgi Almadığınız İçin Sistemden Aktif Olan Üyeliğiniz Artık Silinmiştir. Otoyedekparcacim Kasıtlı Olarak Firmayı Karalarcasına Yapılan Yorumlarda, Müşteriyi Reddetme Hakkını Gerekçe Göstermeden Kullanacaktı

Çok ta tınnn. Tüketici reddetme hakkıymış. Müşteri veli nimettir bu kafayla müşteriler sizi reddeder. Mesela bu yazınızı okuyan forum üyeleri sizin gibi bir firmadan alış veriş yapmayacaklardır.

Tüketici doğru dürüst çalışmayan e-ticaret sistemini çalıştırmak için sağı solu aramak zorunda değidir.

Bu sorumluluk e-ticaret yapmak isteyen firmaya aittir. Adam gibi çalışan site yapamıyorsanız bu işi yapmayacaksınız gidip KARPUZ satacaksınız. Birde gelip burada tüketiciyi fırçalamayın işinizi yapın. Bu yazınızı okuyan forumdaşları sitenizden alışveriş yapması için çok beklersiniz.

E-ticaret vizyon işidir herkes beceremez, kendimden iki örnek vereyim.

internetten http://www.elifsaat.com dan bir saat aldım siparişim aynı gün kargolanıp takip numarası mailime gönderildi saatim ertesi gün elimdeydi. Kendilerine teşekkürümü sitelerini tavsiye ederek gösteriyorum.

Aynı gün http://www.eczadeposu.net adlı sitedende alışveriş yaptım. Bekle bekle sipariş hakkında hiçbir gelişme yok 3-4 gün sonra ben aradım. Neymiş ürün stoklarında yokmuşta sipariş iptali gerçekleştirecekmişde. Hadi stok güncellemeyii beceremediniz. İnsan müşteriyi arar durumu izah eder. Müşteri peşinden koşmaz siparişinin.

Görüldüğü gibi ikiside e-ticaret yapıyor. Biri müşteriyi çok bulur, diğeri nah! bulur.

Ayhan Bey Şahsıma Doğrudan Yapmış Olduğunuz Alçakca Saldırıya Cevap Veriyorum.

1.

http://www.skodam.com/post360383.html?hilit=otoyedekparcacim#p360383

Yukarıdaki Linktede Ozan Bey Paypalda Beklemede Görünen Bir Ücret Sorunu Yaşanmıştı. Bizimle İrtibata Geçmek Yerine Burdan Yazı Yazmıştı, Halbuki Bizimle İrtibat Kursa Sorun Hemen Çözülecekti, Burda Görmesek Sorun Olduğunu Haberimiz Bile Olmayacaktı.

2. Gene Ozan Bey Gene 2. Sorun Sistem Yenilemesi Yapıldı ve Kullanıcı Adı ve Şifreleri Değişti, Bizimle İrtibat Kurmayıp Burdan Yazdığı İçin Bu Cevabı Verdik ,

3. İnsan Düşünmeden Edemiyor, 2009 Ağustos Ayından İtibaren 179 2010 Da 490 - 2011 de 574 - 2012 de Agustos Ayına Kadar, 612 Sipariş Onaylanmış Doğu İllerinde Kargoda Mobil Taşımacılıktan Dolayı Gecikmeler Dışında Hiç Bir Sorun Yaşanmamış , Bizim Ürün Satmak Gibi Bir Derdimizde Yok Arayanlar Telefonla Konuştuklarımızda Bilir. Pahalı Yedek Parçalarda Olabilecek Muhtemel Sorunları Müşterilere Anlatmakta Ve Kontrol Ettirin Diye Uyarmaktayız. Maksadımız Müşteri Mağdur Olmasın,Bunun İçin Gerektiğinde Servisimizin Ustalarıyla Müşteriyi Konuşturuyoruz. Çünkü Kırsal Kesimlerde Boşu Boşuna Arızalı Olmayan Ürünler Rastgele Değiştiriliyor.Yani Hizmet Veriyoruz. Ama Ozan Bey 2 Sefer Bizimle Doğrudan İletişim Kurmadan Skodam.coma Yazmıştır. Halbuki Bizimle İletişim Kurması Gerekir. Sorun Miktarının Az Olmasıda Stok Sorunumuz Yok Değişik İllerden Kargoya Verilebilecek Bağlantılarımız Var. Ayrıca Sadece Favorit Felicia Yedek Parçası Olarak Sürekli Mal Alımı Yapıyoruz, Yaklaşık 150.000 Euroluk Favorit Felicia Stoğumuz Var. Yani Elimizde Olmayan Malı Satmıyoruz.

4 Bende E Ticaret Kullanan Biriyim Bu Bayram Gittigidiyor Üzerinden Bir Ayakkabı Satın Aldım , Aradan 3 Gün Geçti Aradılar , İstediğim Ayakkabı 43 Numaraydı , Stoklarında Kalmamış, Tam 3 Gün Sonra Haber Verdiler, Bende 42 de Olabilir Dedim, 42 Numara Aldığım Ayakkabı Yanlışlıkla Bitlise Gitmiş , Tam 7 Günde Zor Ulaştı , Ama Ben Doğrudan Satıcıyla İrtibat Kurdum, Başka Bir Foruma Girip Çözüm Aramadım,

5. Müşteriyi Reddetme Hakkımızı Gerektiğinde Kullanma Hakkımız Elbetteki var. Bunun İçin Sizin Fikrinize İhtiyacım Yok Ayhan Bey, Yazdığınız Yazıda Şahsıma Hedef Alırcasına Çirkin Yazılar Var. Tavsiyem Tam Olarak Bilgi Sahibi Olmadığınız İşlere Karışmamanızdır. Çeneniz İyi Laf Yapıyor Diye Bize İftira Atarcasına Konuşma Hakkına ve Tüketiciyi Kışkırtma Hakkına Sahip Değilsiniz.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti ayhani » 28 Ağu 2012, 22:30

Alçakça saldırımı çok komik!

1.maddede verdiğiniz linki okudum. Ozan beyin 7.sıradaki yazısını tekrar okuyun, kendisi firmanıza gösterdiği ilgiden teşekkür etmiş. Ayrıca bu link altındaki yazısındada firmanızı kötüleyen bir yazı olmadığı halde böyle kaba bir üslup kullanmanız doğru değil.

Neyse ben yazdıklarınızdan, böyle bir firmadan alışveriş yapmamam gerektiğini ve tanıdıklarımı da bu konuda uyarmam gerektiğini çıkardım.

Size hayırlı satışlar.

NOT-1: Stoklarınızdaki malzeme miktarını niye yazdınız anlamadım.. Bundan bana ne.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti otoyedekparcacim.net » 28 Ağu 2012, 22:41

ayhani yazdı:Alçakça saldırımı çok komik!

1.maddede verdiğiniz linki okudum. Ozan beyin 7.sıradaki yazısını tekrar okuyun, kendisi firmanıza gösterdiği ilgiden teşekkür etmiş. Ayrıca bu link altındaki yazısındada firmanızı kötüleyen bir yazı olmadığı halde böyle kaba bir üslup kullanmanız doğru değil.

Neyse ben yazdıklarınızdan, böyle bir firmadan alışveriş yapmamam gerektiğini ve tanıdıklarımı da bu konuda uyarmam gerektiğini çıkardım.

Siza hayırlı satışlar.

NOT-1: Stoklarınızdaki malzeme miktarını niye yazdınız anlamadım.. Bundan bana ne?

Bak Ayhan Bey Sana Bişey Satayım Demedim , Senin Almaman Çokta Umrumda Değil, Ama Yazdığın Yazılar Tamamen Kışkırtmaya Yönelik Bilgin Olsun. Sorun 7. Sıradaki Link Değil Biz Burda Görüp İrtibat Kurmasak Sorun Çözülemeyecekti , Demek İstediğim Bu Yazmamın Sebebide, Bu Kadar Satışta Sorun Olmayıp 2. Kez Alışveriş Yapan Ozan Beyde Neden Sorun Oluyor. Yada Sorunun Muhatapı Skodam.com mu Yoksa Bizmiyiz. Kiminle İrtibat Kurulması Gerekir. Eger İrtibat Kurulup Biz Çözüm Üretmemişsek O zaman Tamam,
otoyedekparcacim.net
CLASSIC
CLASSIC

İleti ozantavsan » 29 Ağu 2012, 07:54

Ben mevzuyu bu kadar büyütmeyin.Ben yapıcı olayım derken insanlar birbirini kırmaya başlamış.Şahsen sonradan anladığım eğer bir önceki sipariş hataları ve bunu paylaşmam nedeniyle sistemden kullanıcı adım ve şifrem silinmişse buna çok üzüldüm.Böyle birşey beklemezdim.O zamanki hata da benim hatam değildi.O zaman sorunu çözdüğümüzü sanıyordum.Sistemdeki hata nedeniyle adresim yurtdışı algılanmıştı ve özür dilenmişti.Konu tatlıya bağlanmıştı.
Ayrıca o zaman konu ile ilgili maillerime cevap gelmediğinden forumda paylaşmıştım.Bunuda konu ile ilgili aşağıdaki linkte görebilirsiniz.Amacım kimseyi kötüleme değildir.Bakın halen kötü bir söz söylemiyorum.Bazılarınız niye halen Balıkesir tedarikçisinin telefonunu istiyorsun diyor.O da kendince haklı .Ama ben yurtdışıda dahil olmak üzere alışveriş yapıyorum.Bazen ufak tefek sorunlarda çıkıyor.Biryerlerden almak gerekiyor.Antipantez hiç biri kullanıcı adımı silmemişti ,bu biraz koydu bana.Elin çinlisi yüz kere yazışıyor.Polonyalısı bu foruma üye olmak için yazıyorda yazıyor.Yıllar biraz daha sakin olmayı tembihliyor her yıl.Ben sadece aşağıdaki alıntı cümlesini görünce tekrar yazma ihtiyacı duydum.Bu başlıkta şahsıma cevap verme ihtiyacı doğuracak adıma bir cümle geçmedikçe yazmayacağım.

ALINTI
Yukarıdaki Linktede Ozan Bey Paypalda Beklemede Görünen Bir Ücret Sorunu Yaşanmıştı. Bizimle İrtibata Geçmek Yerine Burdan Yazı Yazmıştı, Halbuki Bizimle İrtibat Kursa Sorun Hemen Çözülecekti, Burda Görmesek Sorun Olduğunu Haberimiz Bile Olmayacaktı.

post360414.html?hilit=distirib%C3%BCt%C3%B6r%20kapa%C4%9F%C4%B1#p360414
SKODA YOLDA
Kullanıcı avatarı
ozantavsan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti phenomx3 » 29 Ağu 2012, 10:08

Ben Ozan Kardeşimin kötü niyetli olduğuna inanmıyorum. Zaten yazdıklarından da böyle bişey çıkarmak mümkün değil. Hakan Beyin de takıldığı konu; site ile iletişime geçmek yerine bu sorunu forumda paylaşması olmuş. Kendince haklı olabilir sonuçta ticaret yapıyor yazılanlar yanlış anlaşılıabilir diye düşünerek böyle bir tepki vermiş diye düşünüyorum. Konu fazla uzamamalı bence iki arkadaşımız da bana göre değerli insanlar. Ozan bey araştırmacı, meraklı, paylaşımcı birisi. Hakan bey'de bu işin Ticaretiyle uğraşan aynı zamanda Paylaşımcı, yardımcı olmayı seven bir arakadaş. ben kendisinden özel mesajla bir çok kez yardım aldım ve bu yardımlar ticari amaçlı değildi. Konu daha fazla uzamamalı diye tekrar belirtiyor ve Hakan bey'e şunu söylemek istiyorum sitenin eski hali bana göre daha iyiydi bu benim düşüncem kötü niyetim yook haaa. :)))) Hepinize Saygılar. :oops:
Kullanıcı avatarı
phenomx3
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: ERDAL TEZCAN
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 94 FORMAN GLX

İleti otoyedekparcacim.net » 29 Ağu 2012, 10:19

phenomx3 yazdı:Ben Ozan Kardeşimin kötü niyetli olduğuna inanmıyorum. Zaten yazdıklarından da böyle bişey çıkarmak mümkün değil. Hakan Beyin de takıldığı konu; site ile iletişime geçmek yerine bu sorunu forumda paylaşması olmuş. Kendince haklı olabilir sonuçta ticaret yapıyor yazılanlar yanlış anlaşılıabilir diye düşünerek böyle bir tepki vermiş diye düşünüyorum. Konu fazla uzamamalı bence iki arkadaşımız da bana göre değerli insanlar. Ozan bey araştırmacı, meraklı, paylaşımcı birisi. Hakan bey'de bu işin Ticaretiyle uğraşan aynı zamanda Paylaşımcı, yardımcı olmayı seven bir arakadaş. ben kendisinden özel mesajla bir çok kez yardım aldım ve bu yardımlar ticari amaçlı değildi. Konu daha fazla uzamamalı diye tekrar belirtiyor ve Hakan bey'e şunu söylemek istiyorum sitenin eski hali bana göre daha iyiydi bu benim düşüncem kötü niyetim yook haaa. :)))) Hepinize Saygılar. :oops:

Yok Ozan Beyle Problemimiz Yok Zaten Ayhan Beyin Böyle Zehir Zemberek Yazmasınında Sebebi Var. Burda Açıklamayacağım Ama İlerleyen Dönemde İstanbul Ofisimizden Kendisiyle Görüşüp Sorunu Çözülecektir.

Eski Sistemde Bazı Sorunlar Olduğu İçin Yeniledik , ve Skoda Üzerine Yoğunlaştık, Zamanla Göze Daha Hoş Geleceğini Sanıyorum. Skoda Çıkma ve Yeni Tüm Yedek Parçaları Artık Bize Sorabilirsiniz.
Maksat Yedek Parça Satmak Değil Skoda Aracınızla İlgili Tüm Sorunlarınızda Destek Alabilirsiniz.

Kazasız Belasız Arızasız Sürüşler Dilerim.
otoyedekparcacim.net
CLASSIC
CLASSIC

İleti ayhani » 29 Ağu 2012, 10:55

otoyedekparcacim.net yazdı: Ayhan Beyin Böyle Zehir Zemberek Yazmasınında Sebebi Var. Burda Açıklamayacağım Ama İlerleyen Dönemde İstanbul Ofisimizden Kendisiyle Görüşüp Sorunu Çözülecektir.

Ben sizin sitenizden bir civata bile almadım. Ayrıca forumda sizinle başka bir konuda tartıştığımızıı vs hatırlamıyorum. Sizinle ilgili bildiğim bir problemim yok. Sebebi var dediğiniz konuyu bende merak ettim. Benim demek istediğim e-ticaret yapan kişilerin bu üslupla müşteriye davranmalarının yanlış olduğu. İster dikkate alın ister almayın. Sonuçta sizin kararınız. Benim oto yedek parça vs ile ilgili herhangi bir ticari faaliyetim olmadığı için sizi karalamak gibi bir düşüncem yok merak etmeyin. Bu konu benim için burada kapanmıştır.

Size hayırlı satışlar dilerim.
ayhani
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti hakan48 » 29 Ağu 2012, 12:25

Zehir Zemberek Yazılar Yazıp Karpuz Satın Diyeceksin, Edepsizlik Yapıp Sonrada Konu Kapanmıştır. Demek Adamlıkla İnsanlıkla Bağdaşmaz, Haddin Olmayan Konulara Cevap Yazma , Sen Adını Bile Yazmaya Korkuyorsunki Ne Adın Yazıyor Ne Bişey , Bilgisayarın Başına Geçip Kışkırtıcılık Yapmaktan Başka Bildiğin Yok,
Alışveriş Yapmadıysan Derdin Ne İkide Bir Niye Cevap Yazma Gereği Duyuyorsun , İnsanın Canını Sıkmaktan Başka Bildiğin İş Yokmu , Çoluğun Çocuğun Namusun Yokmuki, İnsanın Canını Sıkma Peşindesin,
Bir Ürün Alırsın Memnun Kalmassın Amenna O Zaman Burda Cevap Yazarsın, Magdur Ettiler Diye Hiç Bişey Almadan Hizmeti Görmeden , Oturup Bilgisayarın Başına Saçma Sapan Vizyon İşidir. Karpuz Satın Gibi Saçma Sapan Şeyler Yazıyorsun, Bu Hakkı Kim Veriyor Sana, Böyle Bişeye Hakkın Varmı ?
Yazdığın Yazılar Daha Çok İntikam Kokarcasına,
Allah Korkusu Olan Kimse Bunu Yapmaz,
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti AhmetH » 29 Ağu 2012, 14:23

Konunun genelini takip ediyorum. Ayhan bey hakli.
Bu konuda gecen sebeplerden uye silinmez bu profesyonellikten uzak bir davranis. İnternete acilmissiniz dunyayi muhattap almayi goguslemeyi goze almissiniz sonra bizi arasaydin olmaz. Bosuna alemin agzi torba degil buzesin diye atasozu olmamis her sey olur eksisozluge dusmediginize dua edin surda biz bize skoda forumundayiZ :)
Her seyi goze almalisiniz diye dusunuyorum. Ayrica forum ortaminda herkes fikrini beyan edebilir bunda bisey yok ki.
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti hakan48 » 29 Ağu 2012, 15:18

AhmetH yazdı:Konunun genelini takip ediyorum. Ayhan bey hakli.
Bu konuda gecen sebeplerden uye silinmez bu profesyonellikten uzak bir davranis. İnternete acilmissiniz dunyayi muhattap almayi goguslemeyi goze almissiniz sonra bizi arasaydin olmaz. Bosuna alemin agzi torba degil buzesin diye atasozu olmamis her sey olur eksisozluge dusmediginize dua edin surda biz bize skoda forumundayiZ :)
Her seyi goze almalisiniz diye dusunuyorum. Ayrica forum ortaminda herkes fikrini beyan edebilir bunda bisey yok ki.

Tamamını Okumadığınız Her Halinden Belli Oluyor, Eger Okusaydınız Ahmet Bey Böyle Yazmazdınız Ayhan Beyin Hangi Lafı Haklı ? Ortada Alışveriş Yok Bi Sorunda Yok, Ayhan Beyin Yazdığı Yazılarda Zehir Zemberek Karpuz Satın Vizyon Yok Vs Lafları Söyleme Hakkını Ne Olarak Alıyor ? Daha Önceden Ters Düştüğümüz İçin Böyle Yazdığınızı Biliyorum, Bir Parmağın Elinin Sayısını Geçmeyecek Muhalifler Var. Malesef Ne Yazarsam Yazayım Haksız Olacağım Garanti Sorun Ne Olursa Olsun ki Ortada Bir Sorunda Yok , Müşteriyi Reddetme Hakkımızı Kullanmamız En Doğal Hakkımızdır.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir