Skoda yedek parça online alışveriş

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda yedek parça online alışveriş

İleti hakan48 » 29 Ağu 2012, 15:21

Adam Gibi Çalışan Site Yapamıyorsanız Demiş Çalışmayan Bişey Yokki Onu Bile Anlamamış Ayhan Bey :)

Yorum Yapacak Herkez En Başından Beri Okur Ona Göre Yorum Yaparsa Sevinirim.

hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Muğla

İleti mustklc » 29 Ağu 2012, 16:27

Ozan arkadaşa hak veriyorum. Adam kötü birşey yazmamış. Siteye girememiş artı indirimi kaybolmuş onu yazmış. Hakan48 nickli arkadaşın saldırgan tavrına da diyecek söz bulamadım. Adresi kara listeme ekliyorum .böyle böyle batıyor firmalar işte :!:
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti hakan48 » 29 Ağu 2012, 16:34

mustklc yazdı:Ozan arkadaşa hak veriyorum. Adam kötü birşey yazmamış. Siteye girememiş artı indirimi kaybolmuş onu yazmış. Hakan48 nickli arkadaşın saldırgan tavrına da diyecek söz bulamadım. Adresi kara listeme ekliyorum .böyle böyle batıyor firmalar işte :!:

battıkmı Yani :) Mustafa Bey Saldırganlık Yok Gene Diyorum , Konunun Muhatapı Skodam.com Degil Biziz Eger Bir Sorun Varsa Bizimle İrtibat Kurulmalı Skodam.com Üzerinde Yazan Yazıyı Görmesek Çözüm Üretemeyecektik Daha Öncede , Devamlı Burdan Yazınca Cevap Verme Şansımız Yok O Yüzdendirki Müşterimizin Hesabını Dondurma Kararı Aldık, Batacak Firma Değiliz , Batmak İçin Müşteriye Hizmet Vermezsen Sattığın Malın Ardında Durmazsan, Müşteriyi Kandırırsak O zaman Tamam Ama Ortada Böyle Bişey Yok Olamazda, 17 Yılda Batmadık Allahın İzniyle Bundan Sonrada Batmayız , Tam Aksine Her Yıl Dahada Büyüyoruz.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti cnydn » 29 Ağu 2012, 18:55

Hakan Bey, dediğiniz gibi en başından beri okudum. Şunu söylemeliyim ki konuyu açan kişinin herhangi bir art niyeti yok. Ancak aldığı cevap o kadar agresif ki.
Hala üslubunuzu değiştirmediniz.
Kibar bir dille yanıt verseydiniz, zaten hiç böyle tartışmalar olmayacaktı.
Haklı bile olsanız, karşı tarafın haksızlığını tatlı dille belirtseydiniz, o yazı da bu başlık da belki şimdi ortadan kalkmıştı.
Skodam.com ailesini veya bu internet ortamını önemsemiyor olabilirsiniz. ( "Buradaki potansiyel birkaç müşteriyi kaybetsem ne olur" şeklinde..) Ancak bu tok satıcı tavırlarınızla hiçbirimizin " Hakan Bey de ne kadar haklı" diye düşünmeyeceği çok açık. Oysa üslubunuz farklı olsaydı, konunun buraya açılmaması ve direk sizinle irtibata geçilmesi gerektiği hususunda herkesi ikna etmiş olacaktınız.
Belki şimdi bana da diyeceksiniz ki, "Nasıl düşünürseniz düşünün, umurumda değil.."
Can sağlığı, ne diyelim.
cnydn
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Ankara
Arabanız: 2010 Octavia 1.4TSI Elegance

İleti otoyedekparcacim.net » 29 Ağu 2012, 19:24

cnydn yazdı:Hakan Bey, dediğiniz gibi en başından beri okudum. Şunu söylemeliyim ki konuyu açan kişinin herhangi bir art niyeti yok. Ancak aldığı cevap o kadar agresif ki.
Haklı bile olsanız, karşı tarafın haksızlığını tatlı dille belirtseydiniz, o yazı da bu başlık da belki şimdi ortadan kalkmıştı.
Skodam.com ailesini veya bu internet ortamını önemsemiyor olabilirsiniz. ( "Buradaki potansiyel birkaç müşteriyi kaybetsem ne olur" şeklinde..) Ancak bu tok satıcı tavırlarınızla hiçbirimizin " Hakan Bey de ne kadar haklı" diye düşünmeyeceği çok açık. Oysa üslubunuz farklı olsaydı, konunun buraya açılmaması ve direk sizinle irtibata geçilmesi gerektiği hususunda herkesi ikna etmiş olacaktınız.
Belki şimdi bana da diyeceksiniz ki, "Nasıl düşünürseniz düşünün, umurumda değil.."
Can sağlığı, ne diyelim.

Bizim Demek İstediğimiz Kısaca Şu 25 Liralık Puanım Uçtu Demek Firmayı Töhmet Altında Bırakmaktır. ve Yanlış Anlaşılmaya Meyillidir. Ortada Hak Gaspı Olduğunu Varsaymaktır. Halbuki Öyle Birşey Söz Konusu Değil, Bizimle İrtibat Kurulmadığı Zamanda Bu Hak Gaspedilmiş Olarak Görünecek Yada Algılanacaktır. Sistem Yenilenmiş Şifreler Değişmiştir. Bizimle İrtibat Kurulmadığı Zaman Bu Yanlış Anlaşılacaktır. Skodam.com Üzerinden Foruma Yazmak Yerine Bize Ulaşılsa O zaman Gerekli Bilgi Kendilerine Zaten Verilecektir. Agresiflik Falan Yok Ortada, Müşterinin Bizden Alışverişi Reddetmesi Ne Kadar Doğalsa Bizimde Müşteriyi Reddetme Hakkımız O Kadar Doğaldır. Çünkü Skodam.com Üzerinde Yazılan Yazılara Her Zaman Cevap Verebilmemiz Mümkün Değildir. Bu Durumda Hem Müşterinin Mağdur Olmaması Hemde Bizim Yanlış Anlaşılmamamız İçin Bu Hakkımızı Kullanma Gereği Duyduk , ve Müşterimiz Burda Yazdığı Ve Sorununa Çözümü Burda Aradığı İçin Bizde Burdan Bildirme Gereği Duyduk,Bu En Doğal Hakkımızdır. Bu Yazımızı Okuyan Gerek Müşterilerimiz Gerekse Forum Üyeleri Bilmelidirki, Bizimle İlgili Şikayetlerinizde info@otoyedekparcacim.net Mail Adresinden Maillere Geç Dönüş Yapılabildiğinden , Acil Durumlarda 05424128535 - 02524128513 - 05379727619 -05413178221 - Numaralı Telefondan 365 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz. Ulaşılmaz Değiliz Tam Aksine Her Zaman Hizmetinizdeyiz. Aksi Durumda Bizimle İlgili Şikayetin Çözümünü Bize Ulaşıpta Bir Çözüm Üretemezsek O Zaman Tamam, Herkes İstediğini Yazar. Ama Bize Ulaşmadan Bu Tür Yanlış Anlaşılmaya Açık Yorumlarda Müşteriyi Reddetme Hakkımızı Kullanabileceğimizi Bilmenizi Hatta Firmayı Karalamaya Yönelik Yapılabilecek Yorumlarda Yasal Yollardan Hakkımızı Arayacağımızı Bilmenizi İster, Saygılar Sunarız.
otoyedekparcacim.net
CLASSIC
CLASSIC

İleti AhmetH » 29 Ağu 2012, 20:21

Reklamin iyisi kotusu olmaz velhasil
Kullanıcı avatarı
AhmetH
SCOUT
SCOUT

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: '16 Golf 7 1.2tsi dsg allstar

İleti fatihsln » 29 Ağu 2012, 20:39

merhabalar;
Arkadaşlar 2006 model orjinal teyp için tuş nereden bulabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.Görüşmek üzere
fatihsln
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İzmir
Arabanız: fabia 1.4 TDI 2006

İleti hakan48 » 29 Ağu 2012, 20:48

fatihsln yazdı:merhabalar;
Arkadaşlar 2006 model orjinal teyp için tuş nereden bulabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.Görüşmek üzere

Yarın Mesai Saatleri İçerisinde 05424128535 Numaralı Telefondan İrtibat Kurarsanız Yardımcı Olurum.
hakan48
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti fatihsln » 29 Ağu 2012, 20:54

teşekkür ederim hakan bey yarın ararım.
fatihsln
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: İzmir
Arabanız: fabia 1.4 TDI 2006

İleti mevlüt » 30 Ağu 2012, 02:16

ARKADAŞLAR BARIŞ YAPIN,SORUNLARIMIZ SKODA İÇİN,HİZMET İÇİN LÜTFEN SAYGILI OLALIM BİRBİRİMİZE.BENİDE UNUTMAYIN.ÇIKMA PARÇA.DA TEK İSİM GARANTİLİ MEVLÜT-0532-245-55-35 TELİM BANA SORMADAN PARÇA ALMAYIN.
mevlüt
CLASSIC
CLASSIC

İleti BaTeRRiiSStt » 30 Ağu 2012, 07:14

otoyedekparcacim.net yazdı:
cnydn yazdı:Hakan Bey, dediğiniz gibi en başından beri okudum. Şunu söylemeliyim ki konuyu açan kişinin herhangi bir art niyeti yok. Ancak aldığı cevap o kadar agresif ki.
Can sağlığı, ne diyelim.

Bizim Demek İstediğimiz Kısaca Şu 25 Liralık Puanım Uçtu Demek Firmayı Töhmet Altında Bırakmaktır. ve Yanlış Anlaşılmaya Meyillidir. Ortada Hak Gaspı Olduğunu Varsaymaktır. Halbuki Öyle Birşey Söz Konusu Değil, Bizimle İrtibat Kurulmadığı Zamanda Bu Hak Gaspedilmiş Olarak Görünecek Yada Algılanacaktır. Sistem Yenilenmiş Şifreler Değişmiştir. Bizimle İrtibat Kurulmadığı Zaman Bu Yanlış Anlaşılacaktır. Skodam.com Üzerinden Foruma Yazmak Yerine Bize Ulaşılsa O zaman Gerekli Bilgi Kendilerine Zaten Verilecektir. Agresiflik Falan Yok Ortada, Müşterinin Bizden Alışverişi Reddetmesi Ne Kadar Doğalsa Bizimde Müşteriyi Reddetme Hakkımız O Kadar Doğaldır. Çünkü Skodam.com Üzerinde Yazılan Yazılara Her Zaman Cevap Verebilmemiz Mümkün Değildir. Bu Durumda Hem Müşterinin Mağdur Olmaması Hemde Bizim Yanlış Anlaşılmamamız İçin Bu Hakkımızı Kullanma Gereği Duyduk , ve Müşterimiz Burda Yazdığı Ve Sorununa Çözümü Burda Aradığı İçin Bizde Burdan Bildirme Gereği Duyduk,Bu En Doğal Hakkımızdır. Bu Yazımızı Okuyan Gerek Müşterilerimiz Gerekse Forum Üyeleri Bilmelidirki, Bizimle İlgili Şikayetlerinizde info@otoyedekparcacim.net" rel="nofollow Mail Adresinden Maillere Geç Dönüş Yapılabildiğinden , Acil Durumlarda 05424128535 - 02524128513 - 05379727619 -05413178221 - Numaralı Telefondan 365 Gün 24 Saat Ulaşabilirsiniz. Ulaşılmaz Değiliz Tam Aksine Her Zaman Hizmetinizdeyiz. Aksi Durumda Bizimle İlgili Şikayetin Çözümünü Bize Ulaşıpta Bir Çözüm Üretemezsek O Zaman Tamam, Herkes İstediğini Yazar. Ama Bize Ulaşmadan Bu Tür Yanlış Anlaşılmaya Açık Yorumlarda Müşteriyi Reddetme Hakkımızı Kullanabileceğimizi Bilmenizi Hatta Firmayı Karalamaya Yönelik Yapılabilecek Yorumlarda Yasal Yollardan Hakkımızı Arayacağımızı Bilmenizi İster, Saygılar Sunarız.

Müşteri her zaman haklıdır kardeşim bende bu sözü hatırlatmak isterim..
BaTeRRiiSStt
AMBIENTE
AMBIENTE

Nereden: Bursa

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir