istanbul anadolu yakası özel ama süper servis

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

istanbul anadolu yakası özel ama süper servis

İleti fırat3637 » 28 Ağu 2012, 09:32

arkadaşlar herkese selamlar,

ben 97 felicia aracımı 4 ay önce aldım. ilk arabam ve iyi bi servis bulmam gerekiyordu. istanbul anadolu yakasında üsküdarda oturuyorum. skodam.com'dan faydalanarak pendikte lider otomotiv i buldum. sahibi musa usta 7-8 ay önce velibaba sanayi sitesinden ayrılarak kendine o civarda yeni dükkan açmış gayet temiz ilgili ve uygun fiyatlı güleryüzlü samimi bi usta kesinlikle ilk defa tanıştım reklam falan yapmıyorum yanlış anlaşılmasın cumartesi sabah gittim aracımdaki bazı sorunları anlattım güzelce ilgilendi tek tek emek vererek süper bi işçilikle halletti iyiki gitmişim arabamdan soğumuştum şimdi benim için ferrari oldu diyebilirim:) kaç tane ustaya gösterdiysem anlamadı uğraşmadı musa usta sağolsun ne söylediysem tek tek ilgilendi tertemiz bi işçilikle tamir etti. ben gitmeden önce aradım böyle böyle üsküdardan gelicem yaklaşık 35 km uzaklıkta müsaitmisin dye aradım güzelce yer tarifi yaptı ama ben karıştırdım biraz geldi aracıyla aldı muhteşem memnuniyetle gönderdi beni kesinlikle ama kesinlikle tavsiye ediyorum uzak demeyin ne tür sorununuz varsa halledecektir.eğer giderseniz mutlaka memnun kalırsınız. sadece paylaşmak istedim o arızları kendi aracıymış gibi tamir etmesi bana anlatması şu şundan olur gibi tarif etmesi güleryüzü samimiyeti bana bu satırları yazdırdı. internet aderside var telefonunuda paylaşmak istiyorum. kendinize iy bakın hayırlı günler...

Lider Otomotiv iletişim bilgileri
Adres: Velibaba mah. Ankara cad. Altan sk. No:7/A Pendik İstanbul
Tel iş: 0216 307 02 96
Tel cep: 0533 293 06 35
0542 335 31 75
www.skoda.comyr.com

fırat3637
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fıratGGS
Nereden: İstanbul (And.)

İleti hetepe » 28 Ağu 2012, 11:40

Bu lider oto da ne kadar seviliyormuş...
istanbulda olsam merak eder, giderdim kimdir, necidir diye...bu açılan kaçıncı konu....
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti fırat3637 » 28 Ağu 2012, 13:04

engin abi gerçekten bende ilk defa karşılaştım işim gereği çok araba servisine gittim özelliklede yetkili servislere hyundai olsun renault , fiat ford olsun hepside kendi yetkili servisleri ama lider oto yu tek geçerim skodanın ustası musa usta bide üşengeçlik yapmıyolar alt motor muhafaza demirini sökmüştü motoru kontrol için personeline tinerli havayla yıkattı temizletti öyle taktırdı sağ tekerlek lastiğinin dibinden yağ akıtmıştı onuda temizletti sis farı yanmıyodu onuda uğraştı halletti sis lambası sağlamdı ampulde sorun yoktu yanıyodu taksa öylece takardı ama kendisi ben bunu takmam kablosunun dibi oksitlenmiş yakabilir tesisatı yenisini takıcam dedi ve hesaba katmadı acaba böyle davranan bi yerle karşılatınız mı? selamlar...
fırat3637
CLASSIC
CLASSIC

İleti serhat_a89 » 28 Ağu 2012, 13:11

vay arkadaş :( Eskişehirde de var mı acaba böyle bir adam?
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti hetepe » 28 Ağu 2012, 14:46

fırat3637 yazdı:engin abi gerçekten bende ilk defa karşılaştım işim gereği çok araba servisine gittim özelliklede yetkili servislere hyundai olsun renault , fiat ford olsun hepside kendi yetkili servisleri ama lider oto yu tek geçerim skodanın ustası musa usta bide üşengeçlik yapmıyolar alt motor muhafaza demirini sökmüştü motoru kontrol için personeline tinerli havayla yıkattı temizletti öyle taktırdı sağ tekerlek lastiğinin dibinden yağ akıtmıştı onuda temizletti sis farı yanmıyodu onuda uğraştı halletti sis lambası sağlamdı ampulde sorun yoktu yanıyodu taksa öylece takardı ama kendisi ben bunu takmam kablosunun dibi oksitlenmiş yakabilir tesisatı yenisini takıcam dedi ve hesaba katmadı acaba böyle davranan bi yerle karşılatınız mı? selamlar...

Umarım hep böyle kalır...genelde ilk 1, 2 gidişte her şey iyi hoş...sonrasında bir laubalilik, önemsememe gibi durumlar olabiliyor.En azından ben hep öyle tiplerle karşılaştım.
Zaten senede bir bakıma gidiyorum, bu yüzden yetkili servisten başka bir yere gidemiyorum, arabanın başından çay içmeye bile gitmiyorum.,
hiç bişey yapmasalar bile jantın ön yüzünü yere gelecek şekilde bırakıp çizilmesine neden oluyorlar.yani onlar da pek birşeyden anlamıyorlar ama garanti var işin sonunda...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Nereden: Ankara
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti fırat3637 » 29 Ağu 2012, 13:43

inşallah hep böyle kalır iyi birine benziyo usta ama dediğimiz gibi İnşallah bozulmaz kendi bileceği iş bozulursa onuda yazarız tavsiye etmeyiz sonuçta skodam.com ailesi paylaşmayı seven bi aile :) herşeyin hayırlısı hayırlı günler...
fırat3637
CLASSIC
CLASSIC

İleti cemkeskin » 26 Eyl 2012, 16:29

fırat3637 yazdı:inşallah hep böyle kalır iyi birine benziyo usta ama dediğimiz gibi İnşallah bozulmaz kendi bileceği iş bozulursa onuda yazarız tavsiye etmeyiz sonuçta skodam.com ailesi paylaşmayı seven bi aile :) herşeyin hayırlısı hayırlı günler...

+1

tam böyle bir arayış içine girecektim. Tavsiyenizi dikkate alacağım. Teşekkürler.
UNUTMAYIN!!
FARLARINIZ YOLUNUZU AYDINLATMAK İÇİN. KARŞIDAKİ SÜRÜCÜNÜN GÖZBEBEĞİNİ AYDINLATMAK İÇİN DEĞİL.

07 JE 650
cemkeskin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cem KESKİN
Arabanız: FABIA 1.4 16V Sedan OV

İleti muzomuzikus » 27 Eyl 2012, 12:48

bende favomu busabah, ufuk ustanın hünerli ellerine bıraktım(sağlamiş oto) akınsal sanayi cevizlibağ gelişmeleri buradan paylaşıcam saygılarımla.. muzaffer
Kullanıcı avatarı
muzomuzikus
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Muzaffer
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda favorit l 93 mod

İleti muzomuzikus » 27 Eyl 2012, 16:45

parça fiatları pahalımıdır,yani ustanın insafına bırakılabilirmi,işim gereği başında duramıyorum hadi hayırlısı...
Kullanıcı avatarı
muzomuzikus
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Muzaffer
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda favorit l 93 mod

İleti cemkeskin » 19 Ekm 2012, 19:49

muzomuzikus yazdı:bende favomu busabah, ufuk ustanın hünerli ellerine bıraktım(sağlamiş oto) akınsal sanayi cevizlibağ gelişmeleri buradan paylaşıcam saygılarımla.. muzaffer

Sonuç hakkında bilgi verebilir misin?
Yaklaşımları, işe olan ilgili, yaptığı işe olan özeni, neler yapıldı ve ne maliyet çıktı gibi. Aslında başka sorulacak bir şeyde kalmadı galiba.
UNUTMAYIN!!
FARLARINIZ YOLUNUZU AYDINLATMAK İÇİN. KARŞIDAKİ SÜRÜCÜNÜN GÖZBEBEĞİNİ AYDINLATMAK İÇİN DEĞİL.

07 JE 650
cemkeskin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cem KESKİN
Arabanız: FABIA 1.4 16V Sedan OV

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir