Trafikte Dikkat

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Trafikte Dikkat

İleti termineytir » 11 Eyl 2012, 09:38

Günaydın arkadaşlar.

Sabah saat 07:57'de D100 (E-5) Karayolunda Tuzla istikametinden Kadıköy istikametine gidiş yönünde peşimden bu cezayı kesaip adresime göndermişler. Bana gelen ceza tutanağı sadece bu. Hiç bir türlü resim mevcut değil.

Resime dikkat ederseniz D100 karayolunda ve 83 Km hızla radara girdiğimi görürsünüz. Bu sabah biraz dikkat ettim de E5 karayolunda bazı noktalarda 70 KM hız limiti var. Gezici ekipler sürekli olarak kontrolde.

Bu yolu kullananlar hız limitlerinize dikkat ediniz. Bir tanıdığıma da 101 Km hız ile 319,50 TL ceza geldi.

Bilgilerinize sunulur.

Eklentiler
ceza.jpg
Kullanıcı avatarı
termineytir
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ferhan KARA
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Renault Twingo 1998

İleti Bluedays » 11 Eyl 2012, 13:19

Gezici radar değil de, iki kamera arası ortalama hız bulup, yollamış olabilirler mi?
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti Kindred Brujah » 11 Eyl 2012, 19:23

Yok o zaman resmiyle birlikte eve yollarlar :)

Bluedays yazdı:Gezici radar değil de, iki kamera arası ortalama hız bulup, yollamış olabilirler mi?
The real problem is in the hearts and minds of men. It is not a problem of physics but of ethics. It is easier to denature plutonium than to denature the evil from the spirit of man.

-- Albert Einstein
Kullanıcı avatarı
Kindred Brujah
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Anıl DOĞAN
Arabanız: Felicia 1.3 Glxi 2000

İleti ex37 » 12 Eyl 2012, 10:46

Türikeyinin kaderi, düzeni sağlamak için ceza yazmazlar, devlete para kazandırmak için ceza yazarlar.... galiba trafiğin parası bitinci gelin ticaret yapalım diye piyasaya ceza yazmaya çıkıyorlar....
Kullanıcı avatarı
ex37
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: İlhan Özşen
Nereden: Konya
Arabanız: Superb 2.8 V6 Elegance

İleti serhat_a89 » 12 Eyl 2012, 11:09

Bana da geçen sene Esk. otogar da yazmışlardı 101 km ile 290 lira kamera falan değil direk ekip yazdı
Kullanıcı avatarı
serhat_a89
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Serhat
Nereden: Kırıkkale
Arabanız: Felicia Safeline(satıldı)

İleti termineytir » 13 Eyl 2012, 14:59

Valla trafik ekipleri de yöntemi bulmuş. Bugüne kadar ( 20 yıl ) E-5 otoyolunu kullanırım ilk defa böylesi başıma geldi.

Tahminimce Gezici trafik ekibi arabaya 3 tane memur alıyor 70 Km hızla giderken sağından solundan geçenlerin plakasını yerini deftere not alıp parklarda bahçelerde açy içerken şakır şakır cezayı kesiyorlar.
Kullanıcı avatarı
termineytir
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ferhan KARA
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Renault Twingo 1998

İleti Henien » 13 Eyl 2012, 15:15

Ankara'da Konya yolu Gölbaşı yönünde fen lisesi kavşağını geçinceki 70 hız sınırlı kameralı radar ile Gölbaşı'nın girişindeki hız sınırı tabelası olmayan kameralı radar arasında ortalama hız ölçümü yapılıyor. Ankara'lı arkadaşların dikkatine. Hiç bir uyarı yok, ama 3 farklı ceza tutanağı gördüm.
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti Bluedays » 13 Eyl 2012, 17:10

Uygulamanın yapıldığı 4 ana yol aşağıda belirtilmektedir;
1. Samsun yolu TT Genel Müdürlük ilerisi kamera – Mamak-Boğaziçi kamera (Mesafe: 7,5km)
2. İstanbul Yolu Tarım İl Müdürlüğü önü kamera – Etimesgut Askeri Havaalanı önü kamera (Mesafe: 9,7km)
3. Ayaş Yolu kamera – Şeker Fabrikası kavşağı kamera (Mesafe: 4,1km)
4. Mevlana Bulvarı Kepekli kamera – Gölbaşı çıkışı PTS kamera
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir