ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR arkadaslar

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR arkadaslar

İleti KASIMPŞALI. » 05 Eyl 2007, 04:15

slm arkadaslar benım bu kez galıba cıddı bır sorunum var arabamın teybı her cd yı bu aksamdan ıtıbaren calmamay basladı  ve ısık ları kendı kendıne sonup acılıyor  ama ses gıtmıyor onunla pek bır bagıntsı yok zanndersem ama tv de komple kesıntı yaptı ısıgı dahı yanmıyor eve gedlgımde kaputu acıp akuye baktım + kısmı baya bır oksıtlenme yapmıs acaba bununla bır alaksı olabılrmı yanı aku az dıye  tv tamamen gıdıp  tybınde ısıkları sonerbılrmı bu arda teybde bazen tıkır tıkır ses vermye basldadı  sızce nedenı akıudenmıdrr acaba aku az ıse yaparmı bunalrı    suda bır gercekkı ben tv ve ses sıstemın baglantısna baya bır parza verdım yanı bıarkın sokuo takmayı tamr olsa bıle kafandan 100 ytlem gdr bole bır sounla karsılatnızmı hıc yada yormunuz ne dır tesekkuelr yardımcı oldugunuz   ıcınnConfused sonny cd calar ve lcd ekran

KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti hans35 » 05 Eyl 2007, 04:18

Anlatmaya çalıştığınız nedir?Teypmidir cd mıdır?Orjinalmidir yoksa sonradan takmamıdır?Ben pek anlayamadım.
hans35
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti ünsal » 05 Eyl 2007, 12:04

durum ciddi galiba daha önce ben böyle bir sistem kullanmadım ama bu işlemler yapılması için şarz dinomosu ve akünün kuvvetli olması gerektiğini biliyorum elektirik tam akım sağlamadığında böyle sorunlar yapabiliyor en iyisi önce aküyü ölçtürmeni tavsiye ederim elektirikçilerin çoğu yapıyo cuzi bir rakkama ama diğerleri için bişey diyemicem çıkmacılarda olabilir o parçalar tabi eğer değişmesi gerekiyorsa inşallah düzelir ..Smile.. (ama yinede bilen birine göstermekte fayda var ne olur ne olmaz araca daha büyük sorun açmadan )
AUDİ A3 1.6
Kullanıcı avatarı
ünsal
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ünsal gündogdu
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Audi A3

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir