0 aracımın 50 gün oldu faturası verilmiyor.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

0 aracımın 50 gün oldu faturası verilmiyor.

İleti sanerunal » 12 Kas 2012, 22:33

Tekirdağ Yüncüler Oto ile ilgili aklınıza sakın kötü bir şey gelmesin kesinlikle öyle alengirli yollara başvurmazlar kendilerini şahsen tanırım. Arabanıza da çok iyi bakarlar ayrıca reklam yapmak için demiyorum ama öyledir. Ayrıca faturası olmayan araba tescil edilmez illaki faturası vardır..

sanerunal
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: Saner Ünal
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Fabia II

İleti Henien » 12 Kas 2012, 23:11

hakanerdogan yazdı:Arabaya da mı artık fatura kesmeyip vergi ödemiyorlar

Şaka bir yana da valla ben de geçtiğimiz günlerde bir 0 km taşıt aldım, fatura ibraz ederek aldım plakamı, yani aracınızın plakası varsa, ortada absürd bir durum var.

hayırdır Hakan sıfır ne aldın? Sattın mı senin fabia'yı?
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti sainz » 13 Kas 2012, 08:57

Bluedays yazdı:...Örneğin, evini dekorasyon yaptırdın. 8.001-TL tuttu. Sen bu parayı dekorasyoncuya elden ödeyemezsin. Bankadan hesabına yatırmak zorundasın...

Tabii ki bu örnekteki dekorasyoncu bir fatura kesmişse, bu şekilde olmak zorunda. Çek, bankadan ödenecek şekilde senet, EFT, havale, ...vb. şekillerle banka kanalıyla ödenmek zorundadır.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti cnydn » 13 Kas 2012, 09:09

Bazı dev inşaat firmaları da..projelerinden ev alırken..mesela 300.000 tl lik bir evin..120.000 tl sini banka hesabına, kalanı nakit elden istese.. İtiraz edersen de, "işine gelirse gardeşim.." Satmıyoruz dese...

Bunu yapan adam o şehrin en büyük müteahhitlerinden, inşaat firmalarından..altyapı üstyapı birçok iş üstlenmiş godamanlarından biri olsa.. Her ne tesadüfse siyasetle çok içli dışlı olsa..

Mesela yani...
cnydn
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: 2010 Octavia 1.4TSI Elegance

İleti cnydn » 13 Kas 2012, 09:09

Bazı dev inşaat firmaları da..projelerinden ev alırken..mesela 300.000 tl lik bir evin..120.000 tl sini banka hesabına, kalanı nakit elden istese.. İtiraz edersen de, "işine gelirse gardeşim.." Satmıyoruz dese...

Bunu yapan adam o şehrin en büyük müteahhitlerinden, inşaat firmalarından..altyapı üstyapı birçok iş üstlenmiş godamanlarından biri olsa.. Her ne tesadüfse siyasetle çok içli dışlı olsa..

Mesela yani...
cnydn
AMBIENTE
AMBIENTE

Arabanız: 2010 Octavia 1.4TSI Elegance

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir