skodanın rezilliği dandikliği

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skodanın rezilliği dandikliği

İleti xxx05 » 18 Oca 2013, 12:33

herkes ekonomik oluşundan motorundan falan skoda alıyor.benimde memnun oldugum taraflar var.aldıgım arac cok temiz iç döşemeler süper yol tutusu vs.ama canınızı yakan dertleri hep oluyo bu araclarda.
birde biri skodaya bişey deyince hemen savunuyor ben kullanıyorum çok memnunum.su forumu gezince bile anlıyosunuz.adam sen yanlış ustalara gitmişin dyor skodadan ben memnunum diyor ama baska bi başlıkta birisi araba almayı düşünüyorum yazınca herkes elindeki başbelası skodaları kakalamaya çalışıyor.kimse kimseyi kandırmasın skoda hepinizi üzdü sıfır alanlar bile bi ay sonra klimadan ordan burdan şikayet ediyor.yetkili servisleri zaten tamamen rezillik parça fiyatları zaten pahalı.biraz samimi olun ve elinizdeki patlamış araçları burda ilan verenlere kakalamaya kalkmayın.
yeni araç olacak olan arkadaşlar 20000 tl üzerinde arac dusunuyosan git opel al reno al skodadan uzak dur öle her önüne çıkan ben model yukseltcem o yuzden satıom dyenlerede kanma.
herkes biraz samimi olsun lütfen ve kabul etsin bi opel bi reno bi ford bi palio kadar az sorun cıkaran bi araç değil.ayrıca cok onemli bi konu türkiyedeki en kral skoda yetkili servisinde dahi sanayideki tofaş ustasının tofaş uzerindeki hakimiyeti ve bilgisi yok.aracnızda bi arıza oldumu ilk duyacağınız laf kronik bunlarda diye başlar aylarca para harcarsınız.ben sadece başıma gelenlerden dolayı demiyorum azcık aklı olan forumu gezer skodanın ne kadar baş belası oldunu anlar yeterki kendine samimi olsun bunu gorur.
yeni araç alacak arkadaşlar almayın uzak durun skodadan.

xxx05
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sercan ışık
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia 1.4

İleti forman37 » 18 Oca 2013, 12:42

düşüncelerının hıc bırıne katılmıyorum. skoda asla dandık veya işe yaramaz bı arac degıldır eger oyle bsıey olsaydı arka arkaya 3 tane skoda almazdım bıldıreyım
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti xxx05 » 18 Oca 2013, 12:46

elbette katılmazsınız servissiniz galiba.
xxx05
CLASSIC
CLASSIC

İleti cirmak » 18 Oca 2013, 12:54

Skoda dan uzak durun lafı iddalı bir kelime. Bende tüm arabaların forumlarını az çok takip ederim. Genel olarak her araçta muhtemel sorunlar çıkabiliyor. Evet parçası pahalı. Ve bir grup şirket (VW) arabası olması sebebiyle uzman kişi zor bulunuyor. Sanayi tamirciliği kayıtsız bir sistem olması sebebiyle bir çok sıkıntının sebebi bu. Fatura, garanti vb . durumlar mümkün olmuyor. Bu tüm araçlar için geçerli. Skoda dan uzak durun berbat bir araba demem. Fabia için Sınıfında konforlu bir araba lakin bu konforunda bir bedeli oluyor. Şahsen düşüncelerim bun yönde.
cirmak
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Cem
Arabanız: Fabia 1.4 74 kw Elegance

İleti forman37 » 18 Oca 2013, 12:57

evet servısım ama kendımde suana kadar 3 tane skoda aldım . hıcbırınde sorun yasamadım bu olay tamamen sokak tamırcılerının bılgısızlıklerınden kaynaklanıyo .
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti xxx05 » 18 Oca 2013, 13:09

forman bey sokak tamircileri diyorsunuz anlıyorum sizi kimse aracını onune gelene dokundurmaz zaten.bende baska forumları geziyorum okuyorum diğer araclarınkini.ama hiçbi forumda skoda servislerinden yakınıldıgı kadar yakınılmamıştır.servise aracımın kapısı kapanırken zorlanıyo desek nerdeyse ilk önce motoru komple indirelim sonra yne toplayalım lastikeri söküp takalım bagaj kapağını değişelim bunların bi maliyeti var bunları ilk önce bi öde sonra olmaz çözemezsek kapı değişecek diyorlar.hani kapı tamir edilcek de değil değişcek.bunu demezlerse sunu diyorlar sunu değişelim diyolar degişilio sonra olmadımı buda deişcek o bu şu derken o sokak tamircisi dediğiniz adamın 30 tl ye halledeceği işi bunlar 500 tl harcattırıyo yne çözemiyo.lütfen sokak tamircilerini küçümsemeyelim.insanları burlara yönelten servislerdir.sokak tamircileri en azından arkadaşım ben bu arabayı anlamam diyebiliyor dokunmuyor deneme yanılma yoluna gitmiyor.
xxx05
CLASSIC
CLASSIC

İleti forman37 » 18 Oca 2013, 13:15

12 yıldır servısteyım ben bı musterımızde gelıpte demedıkı bu fıyat nıye yuksek ve sızın dedıklerınızın hıc bırını demedıler yaptıgımız iş bellıydı bızım .
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti tolga7482 » 18 Oca 2013, 13:21

Siz satıp kurtulun o zaman aracınızdan. niye yanınıza yandaş arıyorsunuz.
Bizler bu araçları aldıysak sorunları bizi ilgilendirir. başka kimseyi değil.
Kuş serisinin sanayide bakımı iyi ise kuş serisi alın. opel az sorun çıkarıyorsa onu alın. ama kendi adıma konuşayım ben skodamdan memnunum.
Servisinde sorun yaşıyorsam gerekirse gider yurtdışına kadar sınıktımı yazarım. Ama sorunumu çözer veya çözdürürüm.
Son olarak; sokak tamircileri ise belki de bu zihniyetten sokak tamircisi olarak kalıyorlar.
bence siz acil olarak aracınızı satın. gidin bir kuş alın. ama bizlerin tercihine de laf uzatmayın.
tolga7482
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Tolga İplikci
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Yeti

İleti elegance » 18 Oca 2013, 13:24

Araba bu kimseyle kan bağı yok,istersen satarsın istersen binersin.
elegance
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: uğur
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Octavia TDI

İleti burak mysterio » 18 Oca 2013, 13:24

Hayır anlamadığım bizim adımıza nasıl konuşabiliyosun garip yani. Bende skodamı sattım ha kurtulmak içinmi tabikide hayır. Onu satıp opel vectra aldım bu arabada hiçmi sorun yok vaaar aldıktan 2 gün sonra arka camdan su geçiriyo diye camcıya götürdüm şimdide direksiyon hidroliği kayışını çıkardı böyle kullanıyorum skodada böyle sorunlar yoktu yemin ederim pişman oldum sattığıma bu kadar net.
Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Burak YAMAN
Arabanız: Skoda Felicia 1.6 MPİ

İleti RapLex » 18 Oca 2013, 13:31

Arkadaşlara katılıyorum bu yönde bende skoda için dandik kelimesi biraz yanlış hele birde opel - reneult gibi arabalar la kıyaslıyorsunuz 5 senedir octavia arabam var ona biniyorum şimdilik bişey çıkarmadı bana klima gazı bitti sadece bi kere onu hallettim baska da bi sorunu yok arabamı servisten baska bir yere göstermedim daha göstermem de yetkili servis gidiyorum bakımı olsun baska birşeyi olsun abartılacak kadar da bi durumu yok ww sınıfı bi araç oldugu için
Kullanıcı avatarı
RapLex
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Denizli
Arabanız: Skoda Octavia 2008 1,6 MPI A5

İleti forman37 » 18 Oca 2013, 13:31

YANI kendı aracınız sorun cıkardı dıye kımseyıde skdoadan sogutamazsınız yansada patlasada bız yınede skodacıyız ben bosuna arka cama HASTASIYIZ DEDEEEE. dıye yazdırmadık hanı !
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti xxx05 » 18 Oca 2013, 13:43

forman bey size ne kadar anlatsam ya da siz ne kadar bana anlatsanız sonu olmaz.saygım var mesleğinize.işin ehlisinizdir.son olarak sunu soyleyeceğim yetkili servisler der ki özel yetkili servislere gitmeyin kurcalatmayın özel yetkili servisler der ki oto servislerine gitmeyin sanayide olmaz bu işler.oto servisleri de der ki sokak tamircilerine kurcalatmayın.herkes haklı tek işini bilmeyen suclu olan taraf onca parayı bayılmasına ragmen hala sorununu çözemeyen çaresiz insanlar.ben sadece içimdekileri söyledim içim dışım birdir.herkese saygım vardır.
xxx05
CLASSIC
CLASSIC

İleti burak mysterio » 18 Oca 2013, 13:47

Hadi forman (bi adı var mustafa :) ) abi tamirci ben değilim bana ne diyeceksiniz merak ediyorum doğrusu ?
Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti xxx05 » 18 Oca 2013, 13:53

yandaş arama gibi derdim yok.herkes aracını cıkarıp yaksa bana ne bundan.ben yeni alacak olanları uyarmak istedim.konusurkende kelimelerinize dikkat edin kendi arkadaşlarınızla konusmuyorsunuz.3 tane 5 tane yıldız almışsınız kendinizi kabile reisi sanıyosunuz.ben duygularımı samimi bi şekilde yazdım bıktım usandım.size begenmiyosan git aracını sat demeniz için sanal delikanlılık egosunu tatmin etmek için yazmadım.saygı duyup fikrini guzelce anlatan arkdaşlara saygılarımı sunarım teşekkürler.gidin bir kuş alın diyen arkadaş seni ilgilendirmez ne alacağım.
xxx05
CLASSIC
CLASSIC

İleti xxx05 » 18 Oca 2013, 13:54

burak mysterio yazdı:Hadi forman (bi adı var mustafa :) ) abi tamirci ben değilim bana ne diyeceksiniz merak ediyorum doğrusu ?

forman abin yeter sana aferim der. benm bişey dememe gerek yok.
xxx05
CLASSIC
CLASSIC

İleti forman37 » 18 Oca 2013, 14:00

kusura bakmayında abımız olabılırsın saygımız var ama ben o yıldızları kafama gore mesaj atarak veya konu acarak almadım meslegımın bana verdıgı bılgılerle aldım . ılllede skodadan kurtulmak ıstıyorum dıyosanız o sızın bılıcegınız bısey soz hakkımız yok. ama bu forumda skodayı kımseye kotuleyemessınız . burdakı abılerımız kardeslerımızın hepsının aıle uyelerınden bırısıdır SKODA benımde oyle . aracınızı satıp yerıne yerli fiat veya renault alın bundan sonrakı yasantınızda skodayı nasıl arayacagınızı buraya yazarsınız hayırlı forumlar :) ılk aracım skdoa idi 3. aracımda skoda allah nasıp kısmet ederse 4. 5. 6. 7. aracımda skoda olucak .
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti burak mysterio » 18 Oca 2013, 14:03

salih09 yazdı:
burak mysterio yazdı:Hadi forman (bi adı var mustafa :) ) abi tamirci ben değilim bana ne diyeceksiniz merak ediyorum doğrusu ?

forman abin yeter sana aferim der. benm bişey dememe gerek yok.

Diyecek birşeyin yokki çünkü :)
Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir