skodanın problemlerı

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skodanın problemlerı

İleti erol_54 » 26 Oca 2013, 00:56

merhabalar clube yenı katıldım bıraz yazdıklarınızı okudum ama cogunuz arabnızla ılgılı sorunlarınızı yamıssınız baya bır problemlı araba galıba skoda yaklasık bır ay once bende bır 1993 model favo aldım cok ısteklı aldım alırken ama sımdı aracaba almasaydım dıye dusunmekteyım arabada epeyce sogudum cunkı araba asırı yakıyo ve ben bunun caresını bulamadım 1 lt gaz 8km gıdermı sızce defalarca gaz ayarı yaptırdım subab ayarı bıjıler arası burası derken bın tl harcadım bu canımı cok sıkıyo problemı cozemedım sızce neden olabılır bu bırde sakaryada ıyı bır skoda ustası bılenınıız varmı bana yazsın bu problemı cozmek vede arabama baglanmak ıstıyorum artık hoscakalın

erol_54
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: erol aygun
Nereden: Sakarya
Arabanız: favorıt

İleti forman37 » 26 Oca 2013, 00:59

aracınızın hava termostadı normal calısır durumundamı ıptal durumundamı ? eger normal orjınal halındeyse onu ıptal edıp plastık borunun ucun yarıya kadar bantlanıp yenıden gaz ayarı yapılmalı benım ılk formanımda aynıydı 10 lıra gazla 20 km gıdıyodum hava termostadını ıptal ettım .plastık borunun uc kımında kelepceyı sokun orayı yarıya kadar bantlayıp motora hava gıtmesını saglayın .sonra gaz ayarını yenıden yaptırın ..
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi