RAPİD FİYATLARI...BU SKODA ŞAŞIRMIŞ...

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

RAPİD FİYATLARI...BU SKODA ŞAŞIRMIŞ...

İleti fabıa34 » 19 Şub 2013, 16:19

Uzun bi bekleyişin ardından az önce bi arkadaşımızın paylaştığı linkle rapid fiyatlarını gördüm ve haşat oldum..Bu skoda şaşırmış yaww bu zamanda benzinli bi arabanın en boş modeline kim 33.000 tl verir o paralara fiat ful donanımlı dizel araba veriyor..neymiş efendim skoda sağlammış yiyim sağlamlığını sağlamsa sağlam altın kaplama değilya..bi fabia kullanıcısı olarak skodaya hayırlı işler diliyorum sanırım şuanki arabam son skodam olucak bu fiyat politikasıyla skodaya yanaşamıycaz gibime geliyor.Az önce yüce otoya fena bi mail döşedim heralde döverler beni ben kaçayım yavaş yavaş...

fabıa34
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: xskodacıx
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: arabam yok

İleti Bluedays » 19 Şub 2013, 16:23

adnan58 yazdı:Uzun bi bekleyişin ardından az önce bi arkadaşımızın paylaştığı linkle rapid fiyatlarını gördüm ve haşat oldum..Bu skoda şaşırmış yaww bu zamanda benzinli bi arabanın en boş modeline kim 33.000 tl verir o paralara fiat ful donanımlı dizel araba veriyor..neymiş efendim skoda sağlammış yiyim sağlamlığını sağlamsa sağlam altın kaplama değilya..bi fabia kullanıcısı olarak skodaya hayırlı işler diliyorum sanırım şuanki arabam son skodam olucak bu fiyat politikasıyla skodaya yanaşamıycaz gibime geliyor.Az önce yüce otoya fena bi mail döşedim heralde döverler beni ben kaçayım yavaş yavaş...

Kusura bakmayın ama 33.000 TL'ye dizel fiat'a binmektense, benzinli rapid'i tercih edecek, çok kişi çıkacaktır.

Ne kadar olmalıydı sizce? Fabia'nın fiyatı buna yakınken?
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti fabıa34 » 19 Şub 2013, 16:28

aslında bende öyle düşünüyorum ama o sadece bi genellemeydi..bence başlangıç fiyatı çok yüksek...fiat değilde diğer markalar düşünülebilir...bi octavia hayali kuran birisi olarak rapidi alternatif düşündüm ama fiyatları hayal kırıklığına uğrattı beni..skoda bu fiyat politikalarıyla işi zor...
fabıa34
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: xskodacıx
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: arabam yok

İleti parsanoto » 19 Şub 2013, 16:46

arkadaşım fiat nerde veriyor 33 liraya dizel full araba varsa bizde alalım..tabi rapidin segmentinde.rapidin fiatta segmenti linea varsa 33 liraya full dizel alalım bizde.
parsanoto
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 19 Şub 2013, 16:53

fabianın en boşu 21000 den, rapidin de 25000 den octinin de 27000 den başlamalıydı bence, ben aldığımda fabia öyleydi mesela...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti hetepe » 19 Şub 2013, 16:55

parsanoto yazdı:arkadaşım fiat nerde veriyor 33 liraya dizel full araba varsa bizde alalım..tabi rapidin segmentinde.rapidin fiatta segmenti linea varsa 33 liraya full dizel alalım bizde.

geçen mayısta orta donanım (easy) benzinli (1.4 77) tiptronik puntoya 36,5 fiyat çektiler, bir hafta sonra kampanya diyip, 32000 e bıraktılar, aldık mecbur...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

İleti celik » 19 Şub 2013, 16:56

aslında cok deyıl fıyatı ama,bır fıat bır hundaı kadar servıs agı gelısmemıs oldugu ıcın cok denebılır..
bu arada bana oktı den daha guzel gorundu bu rapid.
Kullanıcı avatarı
celik
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: ş.celik
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: felicia glxi 96

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir