İLK KEZ BASINDA ŞAHİN-DOĞANCI İLE İLGİLİ HABER GÖRDÜM.BUYRUN

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İLK KEZ BASINDA ŞAHİN-DOĞANCI İLE İLGİLİ HABER GÖRDÜM.BUYRUN

İleti semih10 » 25 Şub 2013, 20:12

Haberin Facebook'taki başlığı aşağıdaki gibidir....Walla birde tedavülden kalksa yemede yanında yat...
Otomobillere 'Modifiye' Cezası!!!

Türkiye'nin neresinde olursa olsun bu tiplerin hepsinin konuşma, hal hareketler, giyim ve trafikte araba kullanma tarzları aynı...

Hepsinin arabaları Doğan görünümlü Şahin...

Hepsi de aynı tarz modifiyeli...

Çok İlginç değil mi?
http://www.haberler.com/

otomobillere-modifiye-cezasi-43

64297-haberi/

Konuşsam tesiri yok,sussam gönül razı değil...
Kullanıcı avatarı
semih10
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: semih turhal
Nereden: Balıkesir
Arabanız: Fiat Linea 1.3 Multijet Active

İleti Henien » 25 Şub 2013, 22:57

işin kötüsü bunlar artık şahin doğan değil bmw 3.16, 3.18 kullanmaya başladılar. Artık daha tehlikeliler !
KANITIN YOKLUĞU, YOKLUĞUN KANITI OLAMAZ
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Hakan
Nereden: Ankara
Arabanız: Mitsubishi ASX

İleti hakanerdogan » 26 Şub 2013, 12:37

Henien yazdı:işin kötüsü bunlar artık şahin doğan değil bmw 3.16, 3.18 kullanmaya başladılar. Artık daha tehlikeliler !

Ankara'da E46 Bimmer itin çapulcunun ayağına düştü, E36'ya sanayide ehliyetsiz çırak takımı biniyor Hakan Abi sen ne diyorsun
hakanerdogan
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti Henien » 26 Şub 2013, 17:09

E46 sını 36sını bilmem, bana hepsi 3.16 :)
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti forman37 » 26 Şub 2013, 20:05

şu fakir takımı tofascıları toplayacaksın atıcan nezarete yatırıcan aylarca bu lanet olası herıflerı altlarındakı araba benzerı teneke yıgınlarınıda toplayıp toptan ımha edıcen gıtsın .
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti alwaysloser » 26 Şub 2013, 21:51

şahine doğana bütün paralarını harcıyolar sonra 10 tl lik gazla dolaşıolar .... bide yolda kalıolar :D,
www.turkiyeotoforum.com.tr

[url=http://img3.imageshack.us/i/uu1t.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/6005/uu1t.jpg[/IMG][/url]
alwaysloser
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: mevlüt
Nereden: Adana
Arabanız: renault 21 concorde

İleti forman37 » 27 Şub 2013, 00:20

alwaysloser yazdı:şahine doğana bütün paralarını harcıyolar sonra 10 tl lik gazla dolaşıolar .... bide yolda kalıolar :D,

işte buna çok gülüyorum hergun karsıma çıkan bı manzara :) helede bızım bu semtte aksama kadar bu tür zıhnıyetlerle karsılasmak zorunda kalıyoruz bi bitmedınız mg..
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti Ahmet BALKANCI » 27 Şub 2013, 09:47

PİYASADA 10 TL'LİK GAZLA DOLAŞANLAR VAR, LÜKS TELEFONA SAHİP OLUP, TL. YÜKLEYEMENLER VAR. VAR DA VAR. ÖZENTİ İŞTE. ALLAHIM SONUMUZU HAYIRLI EYLESİN. SAYGILAR.
Ahmet BALKANCI
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet BALKANCI
Nereden: Edirne
Arabanız: SKODA FELİCİA 2000

İleti burak mysterio » 27 Şub 2013, 12:35

Biz bitsinler diye uğraşıyoz bunlar yenilerini üretcez diyolar vay arkadaş ya ulan bari önden çekişli bişe yapında kafamız rahat olsn
Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Burak YAMAN
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Skoda Felicia 1.6 MPİ

İleti semih10 » 27 Şub 2013, 21:35

walla bizim burda genelde nerde itvar, nerde çakal var,nerde esrarcı var,nerde torbacı var,nerde alemci var, nerde sabıkları var, nerde onun bunun maşası köpek var çoğunun altında şahin doğan var.. Bunlar parasızlıktan alamıyor değil belli bir cahil kesmin tercihi..neden samara almıyorlar,neden favorit almıyorlar,neden toros almıyorlar,neden spring veya broadway almıyorlar vs.vs. Neymiş yaşam tarzıymış. her gece uyuyan insanları ayağa kaldıran gece gece ana avrat dümdüz küfür ettiren arabaların %95'i hep şahin neymiş yaşam tarzıymış..Gerçi saygı duymak lazım anasına bacısına küfür ettirmekten zevk alan bi kesim..Herkesin bi fantezisi var işte saygı duymak gerek..
Konuşsam tesiri yok,sussam gönül razı değil...
Kullanıcı avatarı
semih10
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: semih turhal
Nereden: Balıkesir
Arabanız: Fiat Linea 1.3 Multijet Active

İleti sarp85 » 27 Şub 2013, 22:21

sadece kendilerine zarar verseler neyse etrafına zarar veriyorlar ne yazıkki toplumun bir kesimi gerçekten efendi işini iyi yapan ahlaklı bir kesimi ise uyuşturucu illetine saplanmış dar pantolan sivri ayakkabı külhan beyi zannedip notre dome ın kamburu gibi duran enayiler gurubu efendi insanlara top diyen fakat dar pantolan giyen kütük gurubu insan ne yaparsa kendine Allah c.c bu dünyada da yaptıklarımızın karşılığını veriyor mutluluğu kazanmak insanlıktan doğa çevreye saygıdan geliyor inanırsınız inanmasınız bilemem ama yere attığınız çöp bile bir haktır doğa bunu affetmez gibi... işte bu tarz insalar hiçbir zaman mutluluğu yakalayamamış acı bir şekilde hayatları yitip gitmiş bu dünyaları rezillikle sonuçlanmış ötekisini bilemeyiz ama burda kaybettikleri kesin...neyse biz kendimize bakalım ve en büyük delikanlılık EFENDİLİKTİR diyelim skodacılar olarak doğa ve etrafımıza saygı gösterelim hayırlı akşamlar....
Kullanıcı avatarı
sarp85
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: sencer sarp
Arabanız: fabia 1.4 classic

İleti Henien » 27 Şub 2013, 22:51

forman37 yazdı:şu fakir takımı tofascıları toplayacaksın atıcan nezarete yatırıcan aylarca bu lanet olası herıflerı altlarındakı araba benzerı teneke yıgınlarınıda toplayıp toptan ımha edıcen gıtsın .

"fakir takımı tofaşçılar" derken ... Burada insanların eleştirdiği kimsenin fakirliği değil. İti çakalı eleştiriyor. Her halde siz de yazdığınızı kasdetmediniz, moda tabiriyle maksadınızı aştınız.
Kullanıcı avatarı
Henien
ELEGANCE
ELEGANCE

İleti burak mysterio » 27 Şub 2013, 23:20

Henien yazdı:
forman37 yazdı:şu fakir takımı tofascıları toplayacaksın atıcan nezarete yatırıcan aylarca bu lanet olası herıflerı altlarındakı araba benzerı teneke yıgınlarınıda toplayıp toptan ımha edıcen gıtsın .

"fakir takımı tofaşçılar" derken ... Burada insanların eleştirdiği kimsenin fakirliği değil. İti çakalı eleştiriyor. Her halde siz de yazdığınızı kasdetmediniz, moda tabiriyle maksadınızı aştınız.

Gönlü fakir demek istemiştir :D
Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

İleti forman37 » 27 Şub 2013, 23:39

benım suana kadar gordugum tofasa bınenlerın hepsı fakir acık ve net çekınmeden bunu soyleyebılırım zaten tofasa bınen adamın aklı basında bırı olsa gıdıpte o parayı sahıne doğana vermez mantıgımca ;)
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

İleti Ahmet BALKANCI » 01 Mar 2013, 11:56

YA ARKADAŞLAR BEN DE SABİT GELİRLİ MEMUR MAAŞIYLA GEÇİNEN BİR VATANDAŞIM. 13 YAŞINDA ARABAM. ADAM GİBİ İŞİME GİDİP GELİYORUM. GECENİN İLERLEYEN SAATLERİNDE DE PEK TRAFİĞE ÇIKMAK İSTEMİYORUM. NEDEN ? ADAMIN ELİNDE BİRA ŞİŞESİ GEÇMİŞ DİREKSİYONA, KORKUYORUM YANİ. ALLAHA HAVALE EDİN GİTSİN. HEPİNİZE SAYGILAR.
Ahmet BALKANCI
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Ahmet BALKANCI
Nereden: Edirne
Arabanız: SKODA FELİCİA 2000

İleti paranoia » 01 Mar 2013, 23:27

Şu başlıktan da anladığım yahu kardeşim bu skoda kullanıcılarının tamamı mı filozof :D Başlık nerden nereye gidiyor gene belli değil ;)
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Nuri Şalk
Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia 1.6 TDI DSG Otomatik 2011 Makyajlı Ambient

İleti skodapickup » 01 Mar 2013, 23:43

şahinci doğancı saçmalıkları bitmez :) Ben şeye çok güldüm TOFAŞK hahahahha :D sonunda aşk varsa başında tof vardır :) saçmalıkkk ben pick up aldım biri arabayı gördü vay süper olmuş ama bunun yerine bi şahin yada dogan yapsan daha iyi olurdu dedi almayım abi ben aşk nedir bilmem dedim adam ne dediğimi bile anlayamadan gitti :)))) saygılar...
Yakınlığı farkedebilmek için bazen uzaklaşmak gerekir..
Kullanıcı avatarı
skodapickup
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: CiHaT GöKKaYa
Arabanız: skoda pickup

İleti burak mysterio » 02 Mar 2013, 01:09

Bana tofaşk al diyenlere ben SkodAŞK'ımla çok mutluyum diyorum :)
Kullanıcı avatarı
burak mysterio
AMBIENTE
AMBIENTE

Sonraki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir