Kazanında böylesi....

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kazanında böylesi....

İleti jodgin » 01 Mar 2013, 20:21

Ankarada ikinci kez bir münibüs arkadan geldi bana çarptı... cuma akşamı moralimiz yerle bir, araçta bir çiziği dahi çok görürken elin gebeşleri yüzünden aracın vurulmadık yeri kalmayacak yakında...

Arkadaşlar sizden ricam bana Ankarada tavsiye edebileceğiniz boya ustası var mı... sadece tambon bölümünün boyası kalktı birazda çarpan arabanan tampon izi var....tutanakla falan uğraşmadım, işinden anlayan, azıcık boyaya arabayı hacze kalkmayan bir usta tavsiye ederseniz seviniri. teşekkürler....

jodgin
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: BAYRAM KOÇ
Nereden: Ankara
Arabanız: SKODA OCTAVİA

İleti mustklc » 01 Mar 2013, 20:24

geçmiş olsun.

rötüş sırıtır komple boyanması lazım o da 150-200 liradan aşağı almazlar.
çok sırıtmıyorsa, boşver öyle kalsın, nazarlık olsun.

dolmuş şöförleri ile taksiciler tutanakta ustalar. öyle bir yazarlar ki seni suçlu çıkarırlar. onlar suçlu çıksa bile en dandik sigorta şirketiyle çalışırlar paranı alamazsın.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti paranoia » 01 Mar 2013, 21:30

Öncelikle geçmiş olsun. Allah daha büyük kazalardan korusun.

Bu dolmuşçular zaten yolda yolcu kovalamaktan hiç bir zaman önlerinde gidene dosdoğru bakmazlar. Arkamda ne zaman bir dolmuş görsem hemen en kısa sürede kaçarım ; rahat edemiyorum yoksa. Bununla birlikte bundan önceki arabam Corsaya bu kadar dikkarli davranmama rağmen gene bir dolmuş çarptı :x

sizinkb gibi arkadan da değil. Kendi arkası ile benim önüme çarptı. Normal bir takip mesafesinde şehir içi yoğun trafikte atladığı yolcuyu almak için aniden duran ve geri vitese taktığıu gibi tam gaz geri manevra yapan amcam benim ön kaputun üstüne çıktı az daha camdan içeri girecekti. Kasko beni masum buldu. Tutanağa yazdığı tek cümle var o da şu ; " Geri manevra yaparken görmedim vurdum " :?

arbadan soğuttu beni :D
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Nuri Şalk
Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia 1.6 TDI DSG Otomatik 2011 Makyajlı Ambient

İleti jodgin » 01 Mar 2013, 21:37

hiç sormayın iki kazamda suçum olsa yanmayacağım, günahım deyip çekeceğim ama böyle dallamalar yüzüden harbi arabaya binesim gelmiyor.
Eğer ankarada bildiğiniz güzel boya ustaları varsa tavsiyelerinizi bekliyorum..
jodgin
CLASSIC
CLASSIC

İleti paranoia » 01 Mar 2013, 23:01

Bayram Bey ;

Ben İzmir'de olduğum için fazla bir fikir veremeyeceğim size ama forumda " Ankara Özel Skoda Servisi" diye aratınca hatırı sayılır sayıda başlık var , onlara bir göz atın isterseniz. Benzer dertli bir kazam olunca 2-3 kelam edeyim niyetiyle başlık kirletmek istemedim. Bence fazla kafaya takmayın netice boya öyle atla deve bir iş değil. Yetkili servise gitmeyin ama kesinlikle ; astar atmadan boyuyorlar işlerine gelmiyor ve o boyalar da pul pul dökülüyor. Umarım tez zamanda halledersiniz. Kolay gelsin
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Nuri Şalk
Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia 1.6 TDI DSG Otomatik 2011 Makyajlı Ambient

İleti skodapickup » 02 Mar 2013, 00:06

Geçmiş olsun öncelikle beterin beteri vardır derler bununla geçmiş olsun ankarada şaşmazda benim boyacım var istersen yardımcı olabilirim numarasını yazayım buraya benım ismimi ver gereken ne ise yardımcı olur temiz işçilik ucuz fiyat ve güler yüz benim arabamı komple o boyadı çok memnun kaldım ;)

Nazım Usta : 0532 204 20 38
Yakınlığı farkedebilmek için bazen uzaklaşmak gerekir..
Kullanıcı avatarı
skodapickup
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: CiHaT GöKKaYa
Arabanız: skoda pickup

İleti jodgin » 02 Mar 2013, 21:39

skodapickup yazdı:Geçmiş olsun öncelikle beterin beteri vardır derler bununla geçmiş olsun ankarada şaşmazda benim boyacım var istersen yardımcı olabilirim numarasını yazayım buraya benım ismimi ver gereken ne ise yardımcı olur temiz işçilik ucuz fiyat ve güler yüz benim arabamı komple o boyadı çok memnun kaldım ;)

Nazım Usta : 0532 204 20 38

Teşekkürler cihat kardeş inşallah uğrar selimanı iletirim....
jodgin
CLASSIC
CLASSIC

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir