enjektör temizleyici ve lpg markası

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

enjektör temizleyici ve lpg markası

İleti nusret » 04 Mar 2013, 23:30

merhaba skoda kullanıcıları.yeni skoda sahibiolduk şükürler olsun.2005 model skoda fabia 1.4 combiscoot benzinli 101 beygir.140.000 km de çok memnunuz.Özellikle station wagon seçtik aile geniş olunca. aldık alalı bakım yaptırmadık.kış olması sebebiyle yakıt biraz fazla.50-60 kuruş arası yakıyor.gittiğim km sabah akşam 10 km.motor ısınmadan işyerine geliyorum.sormak istediğim öğrenmek istediğim 2 konu war.1-würth enjeksiyon temizleyici almak istiyorum.gerçekten işe yarıyormu bulunduğum yerde skoda weya wolkvagen servisi yok. 2-lpg taktırmak istiyorum çok parada vermek ıstemiyorum.ama atiker de taktırmak istemiyorum.mimgaz düşünüyorum.markadan çok işçilik ve ustalık daha önemli gibi forumlarda yazılar okudum.tüm skodacı arkadaşlardan tavsiye ve yardım bekliyorum.teşekkürler.

nusret
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Kastamonu

İleti erginbkr » 05 Mar 2013, 00:40

benim aracımda 2005 101 lik...lovato lpg taktırmıştım aldığımda...gayet memnunum...istanbul şehiriçi 23-24 kuruş kışın... :) enjektör temizleyici ile ilgili bilgim uok...
foruma hoşgeldiniz...kazasız belasız... :)
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti forman37 » 05 Mar 2013, 01:10

öncelikle foruma hosgeldınız .. aramıza bı kastamonulu skodacımız daha uye oldu . toplaç kaç kısıyız forumda acaba kastamonulular olarak bende dahıl .. :) vede yenı aracınız hayırlı olsun kazasız belasız surusler dılerım.
_FORMAN37_
_59 RE 132_

FAVORİT SİLVER LİNE
Kullanıcı avatarı
forman37
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: MUSTAFA ÖZCAN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: NE ARABASI AMK?

İleti bejfabia » 05 Mar 2013, 14:07

Merhaba
Aracınız hayırlı olsun öncelikle.Ben çorumda yaşıyorum bence gaz taktırcaksanız markaya değilde en iyi servislik imkanı sunan yere taktırmanızı tavsiye ederim.Bu şehir için brc özençler.Bende zav**li marka sıralı lpg var aracım 2005 special 1.4 101 beygir.Tüpte silkelenme yapıyor, bununla ilgili 12 adet ateşleme bobini değiştirdim ama lpg servisi sorunu çözemedi.900tl para yapar.Böyle olcagını bilsem gazı söktürür ve brc taktırırdım, sorunsuz binerdim.
bejfabia
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: yusuf ünal
Nereden: Çorum
Arabanız: fabia 1.4 101 hp

İleti nusret » 05 Mar 2013, 20:52

öncelşikle hayırlı olsun diyen hoşgeldiniz diyen bütün skodacılara teşekkür ederim. bundan önceki aracım dacia idi.onada gaz taktırdım.(uçak olsun gazlı olsun )lovato marka.2 yıl bindim hiç ayar yaptırmadım.ama gaz takan usta hakkaten ustaydı.ayara dahi gitmedim.bir kez dahi arıza yapmadı çok şükür.sanki ustalık daha önemli gibi geliyo markada önemli ama 1500 tl de wermek istemiyorum. mimgaz kullanan arkadaşlar varsa lütfen memnuniyetlerini yada memnuniyetsizliklerini yazsınlar.ayda ortalama 500 km yapıyorum. gidip geldiğüim yer günlük 10 km.100 tl lik gaz taktırsam muayene ruhsat derken onlara gider diye düşünüyorum. enjektör temizleyiciye gelince çok marka war.ama birçok yerde würth markayı önermişler. ne yapacağımı bilmiyorum ama şu aralar çok yakıyor.ocağıma incir ağacı dikecek fikirlerini bilgilerrini ve tecrübelerini paylaşan ve paylaşacak tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.bu arada kastamonu ineboluda oturuyorum.gelirseniz beklerim.
nusret
Yeni Üye
Yeni Üye

Nereden: Kastamonu

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir