FAVORİTİM'e olan 20 senelik vefa borcum ve teşekkür

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FAVORİTİM'e olan 20 senelik vefa borcum ve teşekkür

İleti oeb » 19 Mar 2013, 12:02

1993 model skoda FAVORİT'imi ALANYA'ya gelin ettik her nekadar 9.500 iyi paraya satmışsın deselerde arabamı tanıyan arkadaşlar nasıl sattığıma hala inanamadılar ,ben dahi inanamıyorum çünki 61.000 km'de ve nokta kadar hata sı boyası olmayan müzelik bir araçtı ayrılmak çok zor olsada olanlar oldu.

20 sene birkez dahi yolda kalmadım , nice hüzünler nice sevinçler yaşamıştık.gözümden sakınırdım ama alan arkadaş kalkıp ALANYA'dan ANKARA'ya gelene kadar arabamı alan CEMİL beyi ilk gördüğümde gözümün arkada kalmayacağını anladım ilk bir hafta zor oldu , nede olsa ayrılık zor geldi tek bir civatası dahi çin malı değildi ah ah neyse dün ıtıbariyle artık VW POLO sahibi oldum sattığım arabamın ayarında : ve gene ALLAH gönlüme göre verdi diye bilirim asıl sevindirici yanı eski dostlarımdan kopmamış olmam , yıllardır nerdeyse abi kardeş olduğumuz skoda parçacımda ayrılmadık ; sebebi ise fabia parçalarının motor aksamı aynı ve burdan temin edebiliyorum çok sevindim hiç olmazsa parçacımı değiştirmemiş oluca

20 sene kahrımı çeken SKODA FAVORİT'ime ve bu arabayı üreten emeği geçen herkeze teşekkür ederim

oeb
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: OMER.
Nereden: Ankara
Arabanız: FAVORİT LX-octavia 1.4 tsi dsg

İleti PİCK-UP » 19 Mar 2013, 12:50

ayrılmak zor olur özellikle sevilen araçlarda. aracınızı hatrlamayanlar ve unutanlar için... link;;;

hyrlısı olsun yeni aracınızın resimlerinide bekleriz...

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2702438760217.222865.1234140563&type=3
Kullanıcı avatarı
PİCK-UP
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Semih KÖYMEN
Nereden: Adana
Arabanız: Felicia Pickup 1.3 LX- VW T5 - CTR. Nemo C.P

İleti MadloveR » 19 Mar 2013, 13:05

Ayrılık acısını ben de gayet iyi billiyorum. Sizi gayet iyi anlayabiliyorum heleki sizinki gibi bir araç sö konusu olunca. Geçen hafta bu saatlerde teslim ettim ben de aracımı. Bir arabanın arkasından ağlayacağım aklıma gelmezdi ama gözyaşlarıma engel olamadım. Tabi ilk aracım olmasınında baya büyük etkisi var.
Allah herkese daha iyilerini nasip etsin inşaallah.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Nereden: Konya
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti oeb » 19 Mar 2013, 13:44

PİCK-UP yazdı:ayrılmak zor olur özellikle sevilen araçlarda. aracınızı hatrlamayanlar ve unutanlar için... link;;;

hyrlısı olsun yeni aracınızın resimlerinide bekleriz...

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2702438760217.222865.1234140563&type=3

sağolun SEMİH Bey satmadan 5 gün önce nanomaster teknolojiyle boya koruma yapmıştık öyle parlamıştıkı hala aklımdan çıkmıyor
oeb
CLASSIC
CLASSIC

İleti oeb » 19 Mar 2013, 13:48

MadloveR yazdı:Ayrılık acısını ben de gayet iyi billiyorum. Sizi gayet iyi anlayabiliyorum heleki sizinki gibi bir araç sö konusu olunca. Geçen hafta bu saatlerde teslim ettim ben de aracımı. Bir arabanın arkasından ağlayacağım aklıma gelmezdi ama gözyaşlarıma engel olamadım. Tabi ilk aracım olmasınında baya büyük etkisi var.
Allah herkese daha iyilerini nasip etsin inşaallah.

çok zor oluyor düşününki lisedesiniz : ilk ergenlik kız arkadaşınız ve sadece hareket etmeden arabada radyo dinleyip bira içmeye çalışmak sms yok mobil telefon yok vaybe nasıl güzel zamanlardı
oeb
CLASSIC
CLASSIC

İleti hetepe » 19 Mar 2013, 15:23

bir arabaya 5 seneden fazla binmek bağımlılık yapıyor, hayırlı olsun, öyle favorit görmedim ben Ankarada...yeni sahibine yarasın...
D ü n y a l ı l a r d a n t i s k i n i y o r u m (G.O.R.A.)
Dünya güzel sanıyordum...Kafam güzelmiş....
Kullanıcı avatarı
hetepe
RS
RS

Ad Soyad: Engin '73
Arabanız: Fabia 1,4TDI HB '08 80 PS

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir