Trafik Sigortası Soygunundan Nasibimizi Aldık

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Trafik Sigortası Soygunundan Nasibimizi Aldık

İleti kispest » 27 Nis 2013, 12:05

Dün yaptırdım sigortayı. İnternetten de fiyat aldım ama en uygunu olan Anadolu Sigorta 690 liraydı. Ben de almış olduğum en uygun fiyat olan 684 liraya Allianz'da yaptırdım. Bu fiyata %5'lik bir gecikme bedeli de dahil. Gecikmeyi de öyle çok bir şey sanmayın. 2 günlük bir gecikme. Şaka gibi. Nereden ne kadar götürsek kar diye bakıyor adamlar.

Bu arada Bluedays kardeşim, söylediğin şeyi forumdan bir arkadaş özel mesaj olarak da iletti, hani böyle bir uygulama da var düşünürsen diye ama açıkçası o tarz bir yola sapmak istemedim. Oldu bitti, yapacak bir şey yok artık. :)

Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

İleti security25 » 27 Nis 2013, 20:51

s.a. sigorta kasko ve dask sigortalarında yardımcı olarabilirim esikşehirde sigorta acenteliğimiz var uygun fiyatla yyardımcı olabiliriz hangi şehirde olduğunuz farketmez araç bilgileri yeterli burdan fiyat alabilirsiniz
security25
CLASSIC
CLASSIC

Nereden: Eskişehir
Arabanız: 1999 felicia glx

İleti felicia_3437 » 27 Nis 2013, 21:58

kispest yazdı:Dün yaptırdım sigortayı. İnternetten de fiyat aldım ama en uygunu olan Anadolu Sigorta 690 liraydı. Ben de almış olduğum en uygun fiyat olan 684 liraya Allianz'da yaptırdım. Bu fiyata %5'lik bir gecikme bedeli de dahil. Gecikmeyi de öyle çok bir şey sanmayın. 2 günlük bir gecikme. Şaka gibi. Nereden ne kadar götürsek kar diye bakıyor adamlar.

Bu arada Bluedays kardeşim, söylediğin şeyi forumdan bir arkadaş özel mesaj olarak da iletti, hani böyle bir uygulama da var düşünürsen diye ama açıkçası o tarz bir yola sapmak istemedim. Oldu bitti, yapacak bir şey yok artık. :)
hayırlısı olsun gene senın rakam ucuk cıkmamış benım gıbı 5 bın lık arabaya 3.650 fiyatverseler di yapardın :D
FeLiŞ 1995 34 ylt 20
Kullanıcı avatarı
felicia_3437
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: M SELİM AKIN
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: FELİCİA LX

İleti kispest » 28 Nis 2013, 11:31

Selim kardeşim sorma, Zurich sigorta da 3300 lira gibi bir rakam çıkardı, Bonus Card'la ödeme yaparsam da %1 Bonus puan veriyorlarmış. Allah razı olsun dedim. :D
Kullanıcı avatarı
kispest
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Enes
Nereden: Ankara
Arabanız: Skoda Fabia (2005) 1.4 Special 101 HP

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir