Nedir Bu Hırsızllardan Çektiklerimiz

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Nedir Bu Hırsızllardan Çektiklerimiz

İleti MeHMeT- » 18 Eyl 2007, 23:23

Çok saolun arkadaşlar allah kimsenn başına vermesn arabamı öyle görünce çok kötü oldum

MeHMeT-
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti KASIMPŞALI. » 19 Eyl 2007, 02:16

gecmıs olsunn .... semt neresı bana mahlle ıle berbr yazrsan yardımcı olmya calırıım msjıo oselden yaz olurmuu yanlız 
KASIMPŞALI.
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti aytekin041 » 19 Eyl 2007, 02:53

[quote="MeHMeT-"]

arkadaşlar gece bi alarm sesiyle cama fırladığımda fabiamın alarmı çalıodu hırsız girdimiş sol arka kelebek camını kırmış 6850 teyp vardı onu almıs konsolda tornavida izleri var tam arkadaki anfileri almamış diye sevinirken bagajı açtık subwoofer duruyor yanında da erzak vardı ramazan dolayısıyla hayırda işliyorduk erzağın arkasına baktığımda jbl 75.4 anfininde olmadığını gordum o anda dunya başımıza yıkıldı sanki ya ne emekler harcadık parayı pulu bir yana koyup o harcanan emekler insanın moralini dahada altust ediyor keşke arabanın arka camlarıda elektrkli olsaydı camı kırdıktan sonra içerden açılmıyor kapılar arka camlarda otomatik olsaydı açamıyıcaktı belkide ama olacağı varmış ne yapılabilirki arkadaşlar arabalarınızı otoparka bırakın biz yaşadık siz yaşamayın....... AngryAngryAngry

[/QUOTE]
geçmiş olsun demekten başka bişey yapamayız  nereye gidio bu milletin hali  çalışmak yerine kolay yönden para kazanıolar

geçen gün arkadaşın evini soydular 6000 ytl lik  eşya çalındı

bunların Allah korkusu yok  ramazanda bile boş durmuolar nese uzatmıyım tekrar geçmiş olsun
aytekin041
CLASSIC
CLASSIC

İleti MeHMeT- » 20 Eyl 2007, 01:06

Arkadaşlar bişy sormak istiyorum acaba fabianın orjinal cd çalarlı teyp fiyatları ne kadar servislerde ? hırsız girdi ya arabama kasko orjinal teyp fiyatını weriyor acaba fiyat bilen warmı ?Thumbs%20Up
MeHMeT-
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti mygokhan » 20 Eyl 2007, 01:13

[quote="MeHMeT-"]Arkadaşlar bişy sormak istiyorum acaba fabianın orjinal cd çalarlı teyp fiyatları ne kadar servislerde ? hırsız girdi ya arabama kasko orjinal teyp fiyatını weriyor acaba fiyat bilen warmı ?Thumbs%20Up[/QUOTE]

1000 ytl nin üzerinde sanırım..peki kasko ne kadar verecek ? bari o parayla gittigidiyordan falan çıkma cd çalarlı double DIN teyp alabilirsin..
Skoda Fabia 2011 1.2 70 HP
mygokhan
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Gökhan
Nereden: Bursa
Arabanız: Skoda Fabia II FL 1.2

İleti real81 » 20 Eyl 2007, 02:26

geçmiş olsun aynı derdi bende yaşadım .şimdi  otoparka bırakıyorum..insan arabasına tecavüz edilmiş gibi hissediyor.
real81
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti MeHMeT- » 20 Eyl 2007, 02:27

gökhan abi kaskoda 900  fln dedi bende şüphelendm oo kadar ucuzmu die  size danışıyım dedim koskodan paramı alıp  pıoneerin double Din almayı düşünüyorum pıoneerin modelleri çok güsel teşekkürler Gökhan abi bilgi  werdiğin için
MeHMeT-
Yeni Üye
Yeni Üye

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir