skoda fiyatları

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

skoda fiyatları

İleti ardae3 » 22 Haz 2013, 21:57

2011 model bi aracım var değiştirmek istiyorum, rapid alıcam nasip olursa. ama fiyatlar çok pahalı yılbaşına kadar beklemeyi düşünüyorum. bi kampanya falan bişeyler olur belki. fiyatlar konusunda öngörüsü olan varmı?

ardae3
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erhan ARDA
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Hyundai accent era

İleti erginbkr » 24 Haz 2013, 13:32

rapid için varolan fiyatlar bence fazla...bir skodasever olarak rapid almanızı önermem...ya başka modellere bakın yada başka markalara... ;)
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti paranoia » 24 Haz 2013, 15:17

Rapid mutlaka Elegance olmalı alınacaksa ve TDI 1.6 ya da TSI 1.4 olacak o zamanda ve fiyat da 50 yi geçiyor ki o paraya o sınıf çok daha iyi araçlar alınabilir.
paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Nuri Şalk
Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia 1.6 TDI DSG Otomatik 2011 Makyajlı Ambient

İleti ardae3 » 06 Tem 2013, 18:04

aynen öyle 40-45 e passat, jetta, S40 alınabilir
ardae3
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erhan ARDA
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Hyundai accent era

İleti Skoda Daima » 08 Tem 2013, 08:28

Fiyat kime ve neye göre fazladır azdır tartışılır. Bir kere aracın sağlamlığı, kullanılan malzeme kalitesi, donanımı, teknolojisi kullanımdan kaynaklanan memnuniyet gibi faktörlerle birlikte düşünmek doğru olacaktır. Neredeyse 30 senedir Skoda kullanan birisi olarak ilk lansmanda bile fiyatını fazla bulduğumu söylemeliyim önce. Ancak eşdeğer birçok araç ile arasında gerek donanım, gerek kullanılan sac kalitesi, gerek işçilik, gerek oturaklılık gerek iç hacim olarak aradaki farkı yukarıda yazdıklarımı da dikkate alarak verecek bir kitlenin olacağını düşünüyorum. Hatta ben de fazla olduğunu düşünmekteyken gelen ikinic parti aracın da neredeyse tükendiğini düşünürsek o kadar da fazla gelmemiş demek ki fiyatı insanlara... Bence tek eksisi konsolda tamamen sert malzeme kullanmış olmaları.
Skoda Daima
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Murat Şerif Keçik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Octavia 1,6 TID DSG

İleti selanikli79 » 08 Tem 2013, 15:11

Tamam Rapid güzel, alımlı, agresif.... vb. İçine girdiğimde ondan teknoloji olarak geride olmasına ve şu an 8 yaşında olmasına rağmen 1.4 Fabia Ambiente Sedan ( sedanı çoğu form kullanıcısı çirkin bulabilir:)) aracımdan inip test için Rapid'e binip daha sonra tekar arabama bindiğimde üste yaklaşık 30 bin tl vererek Rapid almak bana mantıklı gelmedi... ( tercih meselesi) Rapid'in elegance' e 50 bin civarı verileceğine 60 bin ver canavar Octavia' yı al.
selanikli79
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Fatih DAŞDEMİR
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Fabia 1.4 Ambiente Sedan

İleti oxmoxtox » 08 Tem 2013, 20:30

bilmiyorum siz katılır mısınız ama ben golf ve jettanın yenilerinin özellikle ön konsol bana çok kalitesiz ve sanki ön camla birlikte görüş açısı dar ve sıkıntılı geldi.sanki araba sürerken dar bir kısımdan bakıyormuşsunuz gibi bir hava yaratıyor.özellikle eski fabialar daha ferah duruyor.ya da aracımıza alıştığımızdan mı oluyor.bilmiyorum siz nedersiniz.
oxmoxtox
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: serhat
Nereden: Adana
Arabanız: skoda fabia 1,4 tdi

İleti mustklc » 08 Tem 2013, 20:34

oxmoxtox yazdı:bilmiyorum siz katılır mısınız ama ben golf ve jettanın yenilerinin özellikle ön konsol bana çok kalitesiz ve sanki ön camla birlikte görüş açısı dar ve sıkıntılı geldi.sanki araba sürerken dar bir kısımdan bakıyormuşsunuz gibi bir hava yaratıyor.özellikle eski fabialar daha ferah duruyor.ya da aracımıza alıştığımızdan mı oluyor.bilmiyorum siz nedersiniz.

yeni nesil araçların çoğu öyle. konsol şöföre yakın. rahatsız duruyor ama daha güvenli bir görüş sağlıyor
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti oxmoxtox » 09 Tem 2013, 00:09

ya güvenli görüş açısından bilemem bu konuda bilgim yok ama kesinlikle benim fabia daha ferah.fabianın içine oturduğum zaman daha rahat görüş açısı elde ediyorum ve bana dar gelmiyor.ya golfun içine oturduğum zaman mezara girmiş gibi oldum.
oxmoxtox
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: serhat
Nereden: Adana
Arabanız: skoda fabia 1,4 tdi

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir