2x512 MB=1 GB 533 MHZ DDR2 RAM BELLEK ÜCRETSİZ

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

2x512 MB=1 GB 533 MHZ DDR2 RAM BELLEK ÜCRETSİZ

İleti sonertevfik » 06 Tem 2013, 18:06

BAHÇELİEVLER'DEKİ BİLGİSAYARCILARDA 100-105 LİRAYA SATILAN (2x512 MB=1 GB) (533 MHZ DDR2 RAM) BELLEĞİMİ CORE 2 DUO BİLGİSAYARIMDAN SÖKTÜM, VE ARTIK İHTİYACIM KALMADIĞI İÇİN SİZ SKODA SEVERLERDEN İHTİYACI OLAN BİR KİŞİYE HEDİYE ETMEK İSTİYORUM. BUGÜN BAHÇELİEVLER'DEN GELİP ALABİLİRSİNİZ GECE 12:00'YE KADAR. BU ÜRÜNÜ SİZLERE ÜCRETSİZ VERİYORUM, SADECE BİLGİSAYARINI HIZLANDIRMAK İSTEYEN KARDEŞİM YARARLANSIN İSTİYORUM.

SAPASAĞLAM BİLGİSAYARIMI PARÇA PARÇA BEDAVA FİYATINA VERDİM, NOTEBOOK ALDIM VE ELİMDE KALAN SON PARÇA OLAN 1 GB RAM BELLEĞİ FORUMDAN BİR ARKADAŞIMA HEDİYE ETMEK İSTİYORUM. 0545-399-95-00

BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

İleti mustklc » 06 Tem 2013, 21:02

guzel davranis tebrik ederim.
bilgisayar mezunu olunca mecburen saga sola yardim ediyorsun , ufak bir parca lazim oluyor , sifiri yok mecbur ikinci el alacaksın.

yahu o kotu parca oyle değerli oluyor ki satan simsarin gözünde. hele bir de ihtiyacin oldugunu anlarsa yandin. su kadar olur mu diye mesaj atiyorsun, tek uyanik sen misin diye cevap yaziyor utanmaz. tuvalete düşmüş boklu telefonuna servet isteyen mi dersin, kirik dökük malini bantlayip kakalayan mi dersin. nalet ettim artik.
konunu kirlettim kusura bakma
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

İleti sonertevfik » 08 Tem 2013, 14:44

içini dökmüşsün bana mustafa kardeşim, sorun değil. zaten bende psikiyatrist olsaydım (hayalimdeki meslekti) herkesin derdini dinleyecektim. ihtiyacı olan arkadaş kaçırmasın.
BİZ OSMANLIYIZ... ÇOK ÖZLÜYORUZ...
sonertevfik
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Soner Tevfik
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: Skoda Felicia GLX-İ

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir