Kasko hakkında bir soru

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Kasko hakkında bir soru

İleti kiktu » 24 Tem 2013, 21:12

arkadaşlar araç annemin üzerine fakat ben kullanıyorum ve ben başka bir şehirde çalışıyorum herhangi bir kaza hasar durumunda ruhsat sahibine düşen bir iş olur mu yoksa ben kendim de halledebiliyor muyum?

kiktu
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: kadir iktu
Nereden: Mersin
Arabanız: 2005 fabia 1,2 classic

İleti erginbkr » 25 Tem 2013, 01:57

hasar durumunda kasko kimin üzerine ise servis işlemleri sırasında kasko firmasına verilecek tutanakları kasko kimin üzerine yapıldıysa o imzalıyor diye biliyorum...ama servis çalışanı arkadaşlar net cevap vereceklerdir... :)
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti Bluedays » 25 Tem 2013, 08:26

erginbkr yazdı:hasar durumunda kasko kimin üzerine ise servis işlemleri sırasında kasko firmasına verilecek tutanakları kasko kimin üzerine yapıldıysa o imzalıyor diye biliyorum...ama servis çalışanı arkadaşlar net cevap vereceklerdir... :)

Aynen işlem bu şekilde yürüyor. 10 gün önce bende kaza yaptım, araç eşimin üzerine kayıtlı.
Servise aracı götürdüm, bıraktım, bir kaç form verdiler, bunu imzalat getir dediler.
Ha şimdi ne yapıcam, ben imzalayıp, götürcem. :)

Durum bu şekilde yine de böyle düşünmeyin, Allah kaza bela vermesin, iyi düşünün, iyi yaşayın.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti kiktu » 25 Tem 2013, 11:54

bluedays in yaptığı gibi yapacağız o zaman :) teşekkürler arkadaşlar
kiktu
CLASSIC
CLASSIC