FABİA SABAHLARI ÇALIŞMIYOR

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

FABİA SABAHLARI ÇALIŞMIYOR

İleti kocibey » 28 Ağu 2013, 08:16

29-7-2013 Tarihinde 2012 model 8000 km de garantili skoda fabia 1.4 optimal aldım aracı gösterdik hata sıfır;taki ertesi sabah kalkıp aracın başına gidene kadar araba çalışmıyor yarım saatlik bir uğraştan sonra çalıştı servise gittim hallederiz dendi yetişmedi falan bir gün sonra aldım ertesi sabah yine aynı tekrar servis 2 gün kaldı aldım tekrar ertesi sabah yine aynı v.s en sonunda 16-8-2013 tarihinden bu yana serviste ve halen çözülemedi.videolarla kaydettim bir sabah ta servise erkenden gittim deneme yaparlarken kaydettim onlarda çalıştıramadı.kendilerine izlettim suratları baya asıldı.sonradan öğrendim ki satan kişide servisten bıkmış ondan satmış. satarken bir sorun yok bende satsam adam anlamaz taki arabasını park edip sabah yeni arabasının marşına basana kadar.servis ayrıca bir çözümleme üretti araç servis içinde çalışıyor dışarıda kalırsa çalışmıyormuş bende şimdi kışlık battaniye ölçüsü verdim akşamları sarıp sarmalıyca :).neyse uzatmayayım skoda servisi bana bir türlü servis iş emrini vermiyor defalarca İstanbul yüce yi aradım onlarda atlatmaktan başka bişey yapmıyor.mesela hakan bey le görüşüyorum ertesi gün ben arayınca ya toplantı ya şehir dışı,numan bey bir gün önce var diğer gün izinde ve benzeri bu kadar ciddiyetsiz bu kadar lakayit ne servis ne bayi gördüm.elimde raporlar olmadan bişeyde yapamıyorum delircem.sadace 3 gün binilmiş bir araç sahibi olarak.yurt dışına email atmak istiyorum ama skoda sayfasında iletişim olarak email bulamadım bilgisi olan varsa iletirse sevinirim.
ayrıca skodada ayıplı ürün yok ayıplı müşteri var çalışmıyormuş ne var bunda bir gün çalışır dimi ama.siz siz olun skoda yı almadan düşünün. ben bir daha skoda altından yapıldı sanada hediyemiz deseler o koltuğa oturmam ALLAH göstermesin.servise de dedim alan biri çıkarsa satılsın parça olarak bile olur dedim.ben yandım siz yanmayın arkadaşlar.

SKODA BİR DAHA ASLA
kocibey
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: feridun feridun
Nereden: Konya
Arabanız: fabia 1.4 optimal

İleti erginbkr » 28 Ağu 2013, 18:35

çok geçmiş olsun skoda almanya ve çek cumhuriyetine yaşadıklarınızı ayrıntılı olarak yazın...mailinizi attığınız gün önce yurtdışından telefonla aranırsınız , konuyu bir kerede sizden sesli olarak dinlerler, sonra 2-3 gün içinde sorununuz çözülür...iletişim adresleri...

almanya: datenschutz@skoda-auto.de" rel="nofollow

çek cumhuriyeti : info@skoda-auto.cz" rel="nofollow
Kullanıcı avatarı
erginbkr
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Ergin
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: BUGATTİ VEYRON Benzin+LPG

İleti kocibey » 29 Ağu 2013, 12:40

çok teşekkür ederim skoda Yüce'den daha erken ve çözümlü bir cevap verdiniz.
SKODA BİR DAHA ASLA
kocibey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti termineytir » 29 Ağu 2013, 13:38

üstad aracın dizel mi benzinli mi_?

Belki bişeylere çözüm olabiliriz.
Kullanıcı avatarı
termineytir
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ferhan KARA
Nereden: İstanbul (And.)
Arabanız: Renault Twingo 1998

İleti MadloveR » 29 Ağu 2013, 14:12

Hararet müşiri kaynaklı olabilir. Genellikle bu tür sorunların kaynağı hararet müşidir. Değiştirip bir deneyin isterseniz.
Ne Kadar Çok Şey Bilirsen Bil, Bildiğin Karşındakinin Anladığıyla Sınırlıdır."Hz. MEVLANA"
MadloveR
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Ali ÖZDEMİR
Arabanız: Favorit LX 1994-Artık Yok :(

İleti kocibey » 06 Kas 2013, 17:37

araç benzinli beyni komple değişti düzeldi sözde ama çalışırken bazen kafa sallamaya başladı ve en sonunda sattım şu an çok mutluyum.artık hayatımda skoda olmayacak.yardımcı olan arkadaşlara tşk :)
SKODA BİR DAHA ASLA
kocibey
Yeni Üye
Yeni Üye

İleti lestat » 06 Kas 2013, 20:46

Bence o kadar ön yargılı olmayın. Bu başka marka ve model araçta da başınıza gelebilirdi.
Aracı satanın alana sorunlarını söylememesi ve mağdur etmesi ayrı bir terbiyesizlik örneği zaten. Bu nedenle 2. el araç alırken çok dikkatli olmak gerekiyor.
Kullanıcı avatarı
lestat
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Hakan ÖZLER
Nereden: İzmir
Arabanız: Fabia Elegance

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir