Skoda Macerası Bitti.

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Skoda Macerası Bitti.

İleti paranoia » 01 Ekm 2013, 19:42

Deneyimli bir Skoda kullancısını kaybetmek istemeyiz. Lütfen ara sıra da olsa forumdan kopmayın zaman zaman çok olumlu katkı ve yorumlarınızı okuduğumu hatırlıyorum.
Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun. Allah gönlünüze göre versin. Honda da marka olarak doğru bir tercih sonuçta Japon. Arıza diyorsan Japon sağlamlık diyorsan Alman derler ne de olsa. Sanırım daha konforlu gelecek tgabi size .
Octivia tercihi sanırım biraz da ekonomik galiba. Honda daha az paraya daha dolu bir araba veriyor ama LPG şart zira 10 ltden aşağı yakmaz muhtemelen şehir içi :D
Kazasız belasız binmek nasip olsun :)

paranoia
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Nuri Şalk
Nereden: İzmir
Arabanız: Octavia 1.6 TDI DSG Otomatik 2011 Makyajlı Ambient

İleti suleyman92 » 01 Ekm 2013, 20:52

Öncelikle hayırlı olsun.ALLAAH kazsız etsin.
Ben bir yıl önce kırmızı ışıkta bekliyordum bende toros sw vardı adam geldi arkadan çarptı
Ben şaştım torosta bişiy yok honda civic radyatör bile patladı ön tampon aşağıda araba çalışmıyor çekici götürdü toros canacar gibi yola devam biraz büküldü ama hondaya şaştım....
suleyman92
Yeni Üye
Yeni Üye

Ad Soyad: süleyman yıldız
Nereden: Afyonkarahisar
Arabanız: roomster

İleti Bluedays » 02 Ekm 2013, 09:11

paranoia yazdı:Deneyimli bir Skoda kullancısını kaybetmek istemeyiz. Lütfen ara sıra da olsa forumdan kopmayın zaman zaman çok olumlu katkı ve yorumlarınızı okuduğumu hatırlıyorum.
Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun. Allah gönlünüze göre versin. Honda da marka olarak doğru bir tercih sonuçta Japon. Arıza diyorsan Japon sağlamlık diyorsan Alman derler ne de olsa. Sanırım daha konforlu gelecek tgabi size .
Octivia tercihi sanırım biraz da ekonomik galiba. Honda daha az paraya daha dolu bir araba veriyor ama LPG şart zira 10 ltden aşağı yakmaz muhtemelen şehir içi :D
Kazasız belasız binmek nasip olsun :)

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Buralardayız bir yere gitmek yok zaten arabayı satmadım, babama devrettim. Yani bir yanımız halen skoda :)

suleyman92 yazdı:Öncelikle hayırlı olsun.ALLAAH kazsız etsin.
Ben bir yıl önce kırmızı ışıkta bekliyordum bende toros sw vardı adam geldi arkadan çarptı
Ben şaştım torosta bişiy yok honda civic radyatör bile patladı ön tampon aşağıda araba çalışmıyor çekici götürdü toros canacar gibi yola devam biraz büküldü ama hondaya şaştım....:roll:

Teşekkür ederim. Daha iyisi sizlere nasip olur inşallah.

Torostaki tampon şu an hiçbir arabada yok neredeyse. Taş gibi maaşallah :)
Allah kaza bela vermesin, canımıza bir şey olmasın da, mala gelen çok mühim değil.
Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

Önceki

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir