Lüleburgaz Fuarda Skoda Faciası

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

Lüleburgaz Fuarda Skoda Faciası

İleti ardae3 » 13 Ekm 2013, 23:20

Bugün yaşadığım bir hadiseyi paylaşmak istiyorum sizlerle. bugün lüleburgazda araba fuarı vardı ve hastası olduğum octavia ve rapidi tekrar yakından inceleme şansım olacaktı, fakat yetkili bayinin sorumsuzluğu hayallerimi yıktı desem yeridir.
1.personeller bilgisiz: arabanın fiyatını soruyorum ikisi birbirine bakıyo patronu arayalım diyolar!!!
2.fuar alanından bayiye kadar aracı trafikte getiriyolar, birde kendi malıymış gibi ne makaslar atıyo görmelisiniz. neden böyle olduğunu sorduğumda arabada benzin olmadığını olsa daha çok basıcağını söylüyo!!!

3.öyle bi fiyat çıkarmışlarki sanki insanlar hiç bişey bilmiyo. 1.6 TDI ambition octavia 67.000 TL (aynı araç tekirdağ yüncüler otoda 56.000 TL) en çok moralimi bozanda 2012 model 1.6 TDI elegance 51.000 km patronlarının kullandığı araçmış, çamur içinde, içine boya dökülmüş yıkanmış 3 gündür kapıları camları açık vaziyette kurumayı bekleyen araç 58.000 TL
yuh diyorum başkada bişey demiyorum.

ardae3
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erhan ARDA
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Hyundai accent era

İleti skodaizm » 13 Ekm 2013, 23:23

ardae3 yazdı:Bugün yaşadığım bir hadiseyi paylaşmak istiyorum sizlerle. bugün lüleburgazda araba fuarı vardı ve hastası olduğum octavia ve rapidi tekrar yakından inceleme şansım olacaktı, fakat yetkili bayinin sorumsuzluğu hayallerimi yıktı desem yeridir.
1.personeller bilgisiz: arabanın fiyatını soruyorum ikisi birbirine bakıyo patronu arayalım diyolar!!!
2.fuar alanından bayiye kadar aracı trafikte getiriyolar, birde kendi malıymış gibi ne makaslar atıyo görmelisiniz. neden böyle olduğunu sorduğumda arabada benzin olmadığını olsa daha çok basıcağını söylüyo!!!

3.öyle bi fiyat çıkarmışlarki sanki insanlar hiç bişey bilmiyo. 1.6 TDI ambition octavia 67.000 TL (aynı araç tekirdağ yüncüler otoda 56.000 TL) en çok moralimi bozanda 2012 model 1.6 TDI elegance 51.000 km patronlarının kullandığı araçmış, çamur içinde, içine boya dökülmüş yıkanmış 3 gündür kapıları camları açık vaziyette kurumayı bekleyen araç 58.000 TL
yuh diyorum başkada bişey demiyorum.

Hangi bayi ki bu?

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

İleti ardae3 » 13 Ekm 2013, 23:26

edirne bayi
ardae3
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: Erhan ARDA
Nereden: Tekirdağ
Arabanız: Hyundai accent era

İleti skodaizm » 13 Ekm 2013, 23:39

Fiyatı istediği kadar şişirsin alıcı başka yerde daha uygun bulursa oraya yönelir.

Ben İstanbul Beylikdüzü'nde oturuyorum. Maalesef bu bölgede olan bayi de aynı vurdum duymazlıkta. Özellikle servisleri tam bir'' Allahlık Alibey'' mantığıyla çalışıyor. Avrupa yakasındaki diğerlerinin de pek farkı yok. İstanbul da Doğuş Oto ya ve onca yola rağmen Maltepe Yüce otoya gidiyorum. Yada Yüncüler e gidiyorum.

Kullanıcı avatarı
skodaizm
ELEGANCE
ELEGANCE

Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: 2007 A5 1.9TDI Octavia Combi+1994 Forman

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir