yurt dışı eğitim alırken dikkat edilmesi gerekler

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

yurt dışı eğitim alırken dikkat edilmesi gerekler

İleti firatkorkmaz_77 » 18 Arl 2013, 14:35

Bu gün sizlere yurtdışında eğitim almanın önemini anlatmaya çalışacağım , yabancı dil eğiitiminin insana kattığı artıları hepimiz biliyoruz. Gerek okulda , gerek okul sonrası yaşamımızda iyi düzeyde yabancı dil bilmek insana bir çok fırsat sunuyor, bir çoğumuz ilk öğretimden başlayarak lise ve yüksek öğretim hayatı boyunca yabancı dil dersleri görüp buna rağmen yeterli seviyede yabancı dil bilmemekten yakınıyoruz . oysa gelişen dünya ve artan iletişim kaynakları sayesinde kısa sürede yabancı dil konusunda büyük gelişim sağlayıp yol katetmemiz pek mümkün. Pekş nasılmı ?
yurt dışı eğitim izmit kentinde son yıllarda giderek popülerleşen ve başta özel kolejler de okuyan öğrenciler olmak üzere neredeyse maddi imkanı el veren her kesin çocuğunu göndermek istediği ve gönderdiği bir eğitim metodu . izmit yurt dışı eğitim konusunda bu kadar gelişmişken ailesinde bir çok kişiiyi yurt dışı eğitime yolayan biri olarak tecrübelerimi sizinle paylaşmak istedim .
öğrenim hayatı boyunca en az 12 yıl ,yüksek öğretimide buna katarsak 16 yıl yabancı dil eğitimi alan bizler aslında bir yaz tatilinde yurt dışında bir eğitim programına katılarak hem tatil yapabilir hemde 16 yılda öğreneceğimizden çok daha iyi düzede yabancı dil öğrenebiliriz. Ayrıca yaşadığımız yurt dışı deneyimi ve yaptığımız tatili de buna katarsak sırf yabancı dil eğitiminin ötesinde de bize bir çok şey katacağını unutmamak gerekir.

kocaeli web tasarım http://www.nicomediayazilim.com/
firatkorkmaz_77
CLASSIC
CLASSIC

Ad Soyad: fırat korkmaz
Nereden: Kocaeli
Arabanız: 93 favorit glx

Genel Sohbet ve Paylaşım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir