İstanbul Yolundaki Kazayı Gördünüz mü?

Forum kuralları
Forumlarımızda siyasi, dini yada toplumun hassasiyeti bulunan konulara değinmek yasaktır.

İstanbul Yolundaki Kazayı Gördünüz mü?

İleti Bluedays » 15 Şub 2014, 12:12

Bu sabah Ankara - İstanbul Yolu'ndan geçtiyseniz, jandarma kavşağındaki kazayı görmüş olmalısınız.
Hava yağışlı olduğundan ötürü, bir sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetmiş, yön levhasına çarpmış, muhtemelen sonrasında da oradaki duvara çarpmış ama araç tanınmayacak halde ki tanıyamadım. Arkadan baktım, hb ford fiestaya benziyordu, fusion olduğunu söyleyenler var.
Bir çarpma ile araç nasıl bu hale gelir, aklım almıyor. Muhtemelen çok süratliydi. Aracı o kadar garipti ki, sanki 15 yıldır yıldız sanayide duran, hurdalara dönmüştü.
1 kişi varmış ve hayatını kaybetmiş, Allah rahmet eylesin, geride kalanlarına sabırlar versin.

Dostlar, sürat felaket gerçekten bunu unutmayalım ve ayağımızı gazdan bir nebze de olsa çekelim.

Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz, Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir. M.Kemal ATATÜRK
Kullanıcı avatarı
Bluedays
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Alem Adam
Nereden: Ankara
Arabanız: 2005 Fabia 1.4 Special HB 101 Hp

İleti blauzahn » 15 Şub 2014, 14:57

Sanırım sürücü polis memuruymuş.. Allah rahmet eylesin..
blauzahn
AMBIENTE
AMBIENTE

Ad Soyad: Kürşad
Nereden: Ankara
Arabanız: Honda Jazz

İleti sainz » 15 Şub 2014, 15:33

Allah taksiratını affetsin.

"Araç nasıl bu duruma gelir" sorunuzun cevabı için Youtube' a "Focus Crash TEst 190km/h" yazın ve izleyin. :(
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.
Kullanıcı avatarı
sainz
ELEGANCE
ELEGANCE

Ad Soyad: Uğur AKAR
Nereden: İstanbul (Avr.)
Arabanız: SEAT Ibiza 1.2TSI DSG N

İleti mustklc » 15 Şub 2014, 17:11

Orada tatli bir rampa asagi var. Farketmezsen araba cok çabuk 120 yi geciyor . Akköprü ye varmadan koyduklari hiz kamera si aslinda oraya lazim. Her hafta bir kaza oluyor orada. Gecen hafta oradaydim gene kaza vardi.
WEB TABANLI ÇÖZÜMLER:
http://www.webkod.com/
BLOG:
http://www.webkod.com/blog/
Kullanıcı avatarı
mustklc
SCOUT
SCOUT

Ad Soyad: Mustafa KILIÇ
Nereden: Kırşehir
Arabanız: Skoda Fabia 1.4 TDI Classic

Genel Sohbet ve Paylaşım